Паломництво до країн Балтії та Скандинавії «Стежками Божого Милосердя»
07.06.2017 р.   —   17.06.2017 р.
395€+200грн

1 ДЕНЬ

Зустріч паломників біля центрального залізникчного вокзалу у Львові о 8.00. Посадка в автобус. Переїзд до  польського кордону. Щоденні молитви. Прибуття до столиці Польщі – Варшави. Екскурсію почнемо зі Старого міста. Відвідаємо катедральний собор св. Яна, Ринкову площу Старого Міста, Нове Місто, Барбакан, Королівський Замок, відновлений монумент Сигізмунда III Вази, Великий Театр, костел Святого Хреста, в якому зберігається урна з серцем Шопена. Після закінчення екскурсії – вільний час. Вечірні молитви. Нічний переїзд до Литви.

 

palac_kultury_warszawa_polska_hdr

 

2 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Вільнюса. Поселення в готель, відпочинок. Відвідини храму Пресвятої Трійці УГКЦ, Божественна Літургія. У другій половині дня – екскурсійна програма містом. У нашій програмі – прогулянка по вузьких вулицях Вільнюса, середньовічні дворики і відвідування історичних об’єктів: Кафедрального собору, Палацу правителів ВКЛ, храм св. Анни, собору св. Барнара, Палацу Президента, храму Божого Милосердя, Домініканського храму, собору св. П’ятниці або Параскеви, каплицю Остробрамської Діви Марії з чудотворною іконою. Вільний час. Повернення у готель, вечеря. Нічліг.

 

vilnius

 

3 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок. Переїзд у Латвію. Прибуття у Юрмалу, відпочинок на морі. Вільний час. Переїзд у Ригу. Екскурсійна програма. Ми відвідаємо церкву Святого Петра, церкву Святого Якова, Домський собор і Домську площу, Ратушу і Ратушну площу, Будинок Чорноголових, Шведські ворота і будиночок ризького ката, Порохову вежу, будинок з чорними котами, двір Конвета Святого Духа і дворик Святого Іоанна, Велику і Малу гільдії, площу Лівів. Вільний час. Поселення в готель. Нічліг.

 

Рига

 

4 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок. Переїзд у Таллін. Божественна Літургія. Екскурсійна програма столицею Естонії. Відвідуючи це прекрасне місто, оглянемо його історичну частину: Таллінську ратушу, побудовану 1404 року, церкву Святого Олафа (Олевісте), яка до кінця XIX століття була найвищим будинком світу, церкву Святого духа, Домський собор, Домініканський монастир, а також церкву Миколи Чудотворця. Поселення у готель. Вільний час. Нічліг.

 

Scenic summer aerial view of the Old Town architecture in Tallinn, Estonia

 

5 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Божественна Літургія. Сніданок. Вільний день у Талліні. Відпочинок на узбережжі Балтійського моря. Зустріч паломників для посадки на паром у порту Талліна о 16.00. Посадка на паром, поселення по каютах, переїзд до Швеції. Нічліг на паромі.

 

6 ДЕНЬ

Прибуття до Швеції. Ранішні молитви. Екскурсійна програма у Стокгольмі. Оглянемо історичний центр Стокгольма та всі визначні пам’ятки, такі як: пам’ятник маленького Нільса, скульптуру Святого Георгія, головну площу Старого міста – Стурторьет, рунічний камінь, Лицарський острів та старовинну усипальницю шведських королів. Особливу увагу ми приділимо Королівському палацу, Нобелівській Ратуші і парадній набережній Стокгольма, яка називається Стрендвеген. Вільний час. Переїзд до Норвегії. Поселення у готель. Нічліг.

 

Стокгольм

 

7 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок. Екскурсія по Осло. Під час пішої прогулянки по Осло ви побачите будинок Міської Ратуші, Норвезький Парламент, фортецю Акерхус і пристань Акер Брюгге, королівський палац Слоттет. Пройдетесь по головній вулиці Осло Карл-Йохансгате та побачите центральний корпус університету Осло, Собор св. Олафа, а на Ринковій площі пам’ятник королю Християнові IV. Вільний час. Вечірні молитви. Нічний переїзд до Швеції у містечко Мальмо.

 

осло

 

8 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття в Мальме. Самостійна оглядово пішохідна прогулянка по Мальме. Головними принадами цього містечка є Велика й Мала площі, церква св. Петра (XIV століття) – характерний приклад цегляної балтійської готики, і фортеця XV ст. Мальмегус . Після знайомства з містом – вільний час. Відпочинок на морі. Переїзд до готелю, поселення. Вечірні молитви. Нічліг.

 

malmo

 

9 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок. Переїзд у Данію. Екскурсійна програма у Копенгагені. Побачимо всі визначні пам’ятки Копенгагена: Ратушну площу і пам’ятник Андерсену, парк Тіволі, Гліптотеку Фонду Карлсберг, Нову площу і будівлю міського суду, Стару площу, Головний Собор Копенгагена і Університет. Далі ми пройдемо до знаменитого замку Кристиансборг, до Королівської площі, де знаходиться Королівський театр і палацовий комплекс Амалієнборг. Відвідаємо католицьку церкву Святого Ансгара. Не залишимо поза увагою і знаменитий символ Данії – маленьку скульптуру Русалки. Вільний час. Вечірні молитви. Нічний переїзд до Німеччини.

 

копенгаген

 

10 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Берліну. Оглядово пішохідна прогулянка по столиці Німеччини. Починаємо знайомство з містом біля Рейхстагу і Урядового кварталу. Потім рухаємося до Берлінської Стіни, оглядаємо її залишки. Далі, через Брандербургскі ворота, йдемо до Меморіалу Жертвам Голокосту. Згодом знайомимося з Берліном 18-го століття: площею Жандарменмаркт з її соборами, Унтер ден Лінден, Німецькою Державною Оперою, Університетом Гумбольдта, Собором Святої Ядвіги, площею Александрплац, Червоною Ратушею. Після екскурсії вільний час. Переїзд до Польщі. Поселення у готель. Нічліг.

 

берлін

 

11 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок. Прибуття до Санктуарію Божого милосердя в Лагевніках. Відвідини монастиря Сестер Милосердя Божої Матері, де у каплиці знаходиться образ Божого Милосердя та мощі св. Фаустини Ковальської. Божественна Літургія. Вільний час. Переїзд до України. Прибуття у Львів ввечері.

 

Lagevniki


 

У ЦІНУ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;

– духовний супровід священика;

– супровід  досвідченого керівника;

– 6 ночівлі у готелях (2-3 особи в номері);

– 1 ночівля на паромі;

– 6 сніданки, одна вечеря.

 

ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ

– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;

– візовий збір 35 € та послуги візового центру 20 €*;

– екскурсійна програма згідно з маршрутом 35 €;

– медичне страхування 100 – 300 грн. (у випадку відсутності страхового полісу).

Умови для отримання візи та перелік осіб, які звільнені від сплати візового збору, читайте за посиланням.