Паломництво до Ватикану та Барі
+4 дні відпочинку на морі
21.08.2017 р.   —   30.08.2017 р.
395€+200грн
1 ДЕНЬ

Зустріч прочан о 6.30, посадка в автобус. Щоденні молитви. Виїзд зі Львова та переїзд через Карпати до Угорського кордону. Прибуття у Марія Повч.

Відвідини базиліки Богородиці, де знаходиться, славна на всю Європу, чудотворна ікона Божої Матері та монастиря св. Михаїла. Вшанування ікони Богородиці. Молебень до Богородиці. Нічний переїзд до Італії.

maria-powch1

2 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Ліньяно-Саб’ядоро. Відпочинок на Адріатичному морі.

Самостійне ознайомлення з містечком, де знаходиться перший в Європі за привабливістю пляж Адріатики, де з одного боку найчистіше спокійне море, а з іншого – хвойні ліси, – найкраще, що могла створити природа для пляжного відпочинку. Прогулянка чудовими сосновими парками. Поселення в готель. Нічліг.

pensione-imperia-lignano-sabbiadoro-terrazza-mare

3 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок. Переїзд до Падови.

Наша прогулянка почнеться від площі Прато делла Валле, де на місці давньоримських споруд був споруджений дивовижний острів, оточений каналом і з’єднаний з містом чотирма арочними мостами. У центрі острова знаходиться чудовий фонтан, а береги каналу прикрашені 78 статуями. Далі пройдемо до Собору Святого Антонія. Спільна молитва біля мощей Св. Антонія. Відвідини Катедрального Собору Св. Юстини, де зберігаються мощі Св. Євангелиста Луки. Божественна Літургія. Вільний час. Переїзд до Рима, поселення у готель. Нічліг.

4 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви.  Божественна Літургія. Знайомство з містом – Рим Християнський: Собор Пресвятої Діви Маріі Великої ; Церква Чесного і Животворящого Хреста Господнього; Катедральний собор Риму Святого Івана Хрестителя в Лятерані; Капелла Св. Лаврентія «Святая Святих» і Святі Сходи з преторіанського палацу Пилата. Вільний час. Повернення у готель, відпочинок. Нічліг.

Мост_через_Тибр_и_вид_на_прекрасный_собор_Св._Петра,_Рим

5 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Продовження екскурсії по Ювілейних Базиліках Риму та інших християнських святинях. Ватикан. Площа Св. Петра. Ватиканські гроти. Скарбниця. Процесійний вхід до Базиліки Святого Петра. Вільний час у Ватикані, який є незалежною державою всередині Риму. У Римі Вам відкриється все таїнство і шарм на вікову спадщину столиці Італії: Колізей, Римські Форуми, Вівтар Батьківщини, Фонтан Треві, Пантеон. Місто повне пальм, тополь, кипарисів і квітучих чагарників. Навіть узимку, коли приходить час листю опадати листю, середземноморські сосни, пальми і кипариси так само залишаються зеленими. Собор Св. Павла «За міською стіною», побудований імператором Костянтином на місці, де був страчений Св. Павло. Під головним вівтарем знаходиться гробниця Апостола Павла. Вільний час. Нічний переїзд на південь Італії.

come-visitare-roma-in-tre-giorni-guida

6 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття у Барі. Відпочинок на Адріатичному морі. Вільний час. Відвідини базиліки Св. Миколая, в якій зберігаються мироточиві мощі Св. Миколая. Божественна Літургія біля мощей святого. Переїзд до Центральної Апулії. Матера – місто під патронатом ЮНЕСКО, “місто каміння”. Ви зможете відвідати площу Вітторіо Венето, Сассо Кавеозо і Сассо Барісан, Катедральний собор, печерні храми з фресками. Дізнаєтесь, що таке Сассо, екосистема Матери, «печерне» життя в Сассо. Цікавим є той факт, що фільм «Страсті Христові» ( а також інші відомі фільми) знімався в Матері. Вільний час. Переїзд до готелю, поселення. Нічліг.

The-port-of-Bari

 

7 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд у містечко Сан-Джованні Ротондо. Сан-Джованні Ротондо розташоване на відстані 115 км на північний захід від Барі. Спішать паломники в це містечко, щоб поклонитись мощам стигматика отця Піо, який прославився своїм талантом сповідати і проповідувати. Відвідаємо монастир і келію, де святий жив та молився, а також побачимо лікарню “Дім полегшення страждань”, яку Падре Піо заснував у 1956 році. Вшанування мощей отця Піо. Божественна Літургія. Вільний час. Виїзд до Монте Сан–Анджело. Головною принадою міста є однойменна гора, відома завдяки одному з найстаріших печерних храмів в Західній Європі Храм Архангела Михаїла. Храм побудований над гротом, в якому за переказами в ніч на 29 вересня 493 р. явився Архангел Михаїл. Свідченням цього є відпечатки його стопи, які прагнуть побачити мільйони паломників та туристів. Спільна молитва у храмі. У другій половині дня переїзд у Манфредонію та відпочинок на морі. Повернення у готель. Нічліг.

Padre Pio

8 ДЕНЬ

Ранішні молитви.Сніданок. Виселення із готелю. Переїзд у Лончано. Спільна молитва у храмі, де зберігається Євхаристійне чудо. Божественна Літургія. Переїзд у Лорето. Відвідини Санктуарію Пресвятої Богородиці. Італійське містечко Лорето відоме на цілий світ Собором, в якому вже 7 століть зберігається дім Пресвятої Богородиці. Вільний час. Після обіду – відпочинок на морі. Нічний переїзд до Австрії.

Lanchano

9 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Столиці Австрії. Екскурсія. Божественна Літургія.

Оглядово-пішохідна екскурсія «Імператорський Відень» включає в себе Храм святого Стефана, пам`ятник Марії Терезії, Парламент, Ратушу, Віденський Університет, Віденську оперу, резиденцію династії Габсбургів, що зачаровує своєю величчю та неповторною архітектурою в стилі Барокко. Вільний час. Переїзд у готель. Нічліг.

Wien

10 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок. Виселення із готелю. Переїзд у Польщу.

Прибуття до Санктуарію Божого милосердя в Лагевніках. Відвідини монастиря Сестер Милосердя Божої Матері 19 ст., де у каплиці знаходиться образ Божого Милосердя та мощі св. Фаустини Ковальської. Божественна Літургія. Вільний час. Переїзд до кордону України. Прибуття у Львів ввечері.

 Lagevniki


У ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;

– духовний супровід священика;

–супровід досвідченого керівника;

– 6 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);

– 6 сніданків, одна вечеря.

 

ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ

– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;

– візовий збір 35 € та послуги візового центру 20 €*;

– екскурсійна програма згідно з маршрутом 35 €;

– медичне страхування 100-300 грн. (у випадку відсутності страхового полісу).

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ *Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання. * Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки. * Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені. * Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.