Паломництво до Святої Землі
18.05.2022 р.   —   25.05.2022 р.
895$ +500 грн

День 1

Зустріч в аеропорту, виліт до Тель-Авіва.
Приліт в місцевий аеропорт. Перетин кордону. Трансфер до готелю у Вифлеємі.

 

День 2

Сніданок. Переїзд до Єрусалима, Оливна гора, Монастир “Paternoster”. Панорама Єрусалима. Церква “Dominus Flevit” (“Сльоза Господа”).

“Церква Всіх Націй” – Страстей Господніх. Гетсиманський сад. Гробниця Діви Марії. Гора Сіон: гробниця Царя Давида.
Місце Тайної Вечері та сходження Святого Духа на апостолів у день П’ятидесятниці. Бенедиктинський монастир – місце Успіння Пресвятої Богородиці. Церква “Співаючого когута”. Повернення до готелю. Вечеря. Нічліг.

 

Holy land

 

День 3

Сніданок. Via Dolorosa – Хресна Дорога. Храм Гробу Господнього, Голгофа, Камінь помазання, Гріб Господній. Вифезда – “овеча купіль”. Церква св. Анни – місце Різдва Пречистої Діви Марії. Стіна Плачу. Повернення до готелю. Вечеря. Нічліг.

 

Via

 

День 4

Сніданок. Поле Пастушків. Вифлеєм, Храм Різдва Христового.
— розташована на території Палестинської автономії діюча церква, побудована прямо над печерою, де з’явився на світ Ісус. Будівля, зведена майже півтори тисячі років тому, дійшла до нашого часу з незначними змінами.
Що точно варте Вашої уваги:
Зірка Різдва на місці, де Марія народила свого сина, відзначено 14-конечною срібною зіркою, вмонтованою в мармурову підлогу.
Чудотворна ікона Божої Матері «Віфлеємська» (або «Радісна») — єдина в світі ікона на якій Божа Матір посміхається.
Ясла Христа — справжня годівниця для худоби, або ясла, в які поклали новонародженого. Зовнішню частину католики обклали мармуром і запалили 5 лампад.

 

Bethlehem-Jerusalem-Israel

 

Наступна зупинка – Молочна печера.

Молочний грот у Вифлеємі – одна з найбільш відвідуваних святинь Святої Землі, до якої прагнуть потрапити паломники з особливою молитовною потребою – благати Пресвяту Богородицю про ласку материнства, зцілення від недугу непліддя, щасливе дітонародження. Це місце, де безнадія і відчай відступають перед благодаттю довіри до Бога і сподівання на Його безмежну милість. Це місце незбагненного чуда, яке свідчить, що діти приходять у світ із Божої волі і Божої ласки.

Повернення до готелю. Вечеря. Нічліг.

 

День 5

Сніданок. Гора Тавор. Кана Галилейська – місце першого чуда Ісуса Христа – перетворення води в вино на весільній гостині. Відновлення подружніх обітниць для одружених паломників. Назарет. Храм Благовіщення. Джерело Діви Марії. Храм св. Йосифа. Повернення до готелю у Назареті. Вечеря. Нічліг.

 

Kana-Galilejska-02

 

День 6

Сніданок. Гора Блаженств – місце нагірної проповіді Ісуса Христа. Табха – храм помноження хлібів і риб. Мінза Крісті – церква Первенства Петра. Капернаум – “місто Ісуса”, місто в Галілеї на північному березі Галілейського моря, де Ісус провів більшу частину свого місіонерського життя (з 30 до 33 років).

 

tabha

 

Місто названо на честь старозавтнього пророка Наума.
За часів Ісуса Капернаум був одним з найбільших міст на березі Галілейського моря. На початку Своєї місії Господь багато разів проголошував на його берегах Слово і чинив чудеса.

Переїзд до Вифлеєму, поселення в готель. Вечеря, нічліг.

 

День 7

Сніданок. Йордан – місце хрещення Ісуса, відновлення обітниць Хрещення у ріці Йордан. Переїзд до Єрихона. “Дерево Закхея”. Відпочинок на Мертвому морі. Наскельний Монастир “Спокус” (без підйому на гору). Монастир св. Герасима. Повернення до готелю. Вечеря.

 

мертве море

 

День 8

Сніданок. Ранкове виселення з готелю. Яффа. Переїзд до аеропорту. Повернення додому.

 


 

Що входить у вартість:

 • Супровід священника та керівника групи
 • Авіапереліт
 • Всі трансфери згідно з програмою
 • Проживання в готелях 3*, 4* по 2 – 3 особи в номері зі сніданками та вечерями.

 

Що НЕ входить у вартість:

 • Вхідні квитки згідно з програмою та чайові обслуговуючому персоналу 50 $ з особи
 • ПЛР тест для вильоту
 • Факультативні програми: обід “рибою святого Петра” 20 – 25$ з особи
 • ПЛР тест в Тель-Авів орієнтовно 28$
 • Факультативні екскурсії Обід
 • Медичне страхування
 • Кораблик по Галилейському морі 10$