Рим: AD LIMINA APOSTOLORUM
Венеція, Рим, Ватикан, Асиж, Падуя

Духівник о. Патрик Оліх OFM

15.02.2015 р.   —   21.02.2015 р.
360€+100грн

Наше паломництво до Риму має велике значення, адже ми практично супроводжуємо Єпископів РКЦ України у їх Паломництві до могил Свв. Ап. Петра та Павла з нагоди Visita ad limina, та під час їх зустрічі з Папою Римським.

francesco_udienza_abp_mokrzycki

 

1 день: Львів – Венеція

Виїзд зі Львова. переїзд до Венеції.

 

2 день: Венеція

Вже протягом багатьох століть Венеція вважається самим прекрасним містом на планеті. Венеція – це столиця провінції Венето і розташована вона на північному сході Італії. Всі краси міста знаходяться на 118 островах, а складається вона з шести районів, але саме місто розділене на дві частини Великим каналом, а також павутиною з 150 каналів.Протягом нашої екскурсії ми побачимо найвідоміший міст Венеції, міст Ріальто,відвідаємо Базиліку Св. Марка, де у нас буде Літургія. А після, під час вільного часу, пропливемо на красивому річковому трамвайчику Великим каналом, протяжністю більше 4 км. Під час поїздки можна буде помилуватися незвичайно витонченими, чарівними палацами, соборами і будинками.

Венеція2

Переїзд на вечерю та нічліг у готель.

3 день: Венеція – Рим

Сніданок. Переїзд до Риму.

General view of St Peter's Square where Pope Francis is conducting a mass to prepare an urn containing the relics of the Apostle St. Peter for public veneration, at the Vatican

Служба Божа з українськими єпископами у базиліці Св.Петра. Вільний час. Факультативно підйом на купол Св.Петра (6-7 євро). Екскурсія містом.

papa i epyskopy

Ми відвідаємо Фортецю Св. Ангела ззовні, одну з найгарніших площ Риму, Площу Навона, античний храм всіх богів Пантеон, найвеличніший фонтан Риму, Фонтан ді Треві. Іспанські сходи.

Petersdom @ Sunset

Вечеря та нічліг у готелі.

4 день: Рим

Сніданок. Аудієнція Генеральна з Папою Франциском

francis

Протягом екскурсії ми також відвідаємо Базиліку Св.Павла, Колізей, Базиліку Св. Івана на Лятерані та Святі Сходи, по яких Ісус підіймався на суд до Пилата, Базиліка Матері Божої Більшої.

Вечеря та нічліг у готелі.

5 день: Рим – Асиж

Сніданок. Переїзд до Асижу.

Assisi_San_Francesco_BW_1

Відвідини середньовічного міста Асиж. Дорогою до Асижу ми ознайомимось з життям двох його найвідоміших дітей Св. Франциска та Св. Клари. В цей день ми відвідаємо чотири церкви Асижу, Базиліку Св. Марії та Ангелів, з якою пов’язане одне з найбільших чуд в житті св. Франциска, церкву Св. Дям’яна, яку Франциск відбудував своїми руками, Базиліку Св. Франциска, де спочивають мощі святого, в якій у нас буде Літургія, та Базиліку Св. Клари.

Переїзд на вечерю та ночівлю в готель.

6 день: Падуя

Сніданок. Переїзд до Падуї.

padova

Екскурсія, літургія, вільний час, нічний переїзд до Львова.

7 день: Падуя – Львів

Повернення до Львова.


Вартість паломництва: 360 євро та 100 грн.

У вартість входить:

  • 4 нічліги у готелях;
  • 4 сніданки та 4 вечері;
  • переїзд автобусом єврокласу;
  • супровід духівника та керівника групи;
  • медичне страхування.

 

Додаткові витрати:

  • відкриття шенгенської візи – 35 євро (окрім дітей, студентів до 21 року та пенсіонерів) та послуги візового центру – 20 євро;
  • витрати на міський транспорт та екскурсії – загалом 40 Євро.

 

Корисна інформація:

Детальніше про Visita ad limina