Паломництво до Святої Землі – Дорогою Христа
05.04.2017 р.   —   12.04.2017 р.
800$+200грн

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан у Львові в аеропорту о 15.00, початок реєстрації, виліт.

Прибуття в аеропорт Бен-Гуріон (м. Тель-Авів) о 21.00 год. Переїзд у м. Тверія.

Поселення у готель, вечеря. Нічліг.

 

2 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд у Назарет.

Божественна Літургія. Велика частина життя Ісуса Христа пов’язана з Галілеєю. Тут, в Назареті, здійснилося Благовіщення – Святій Діві Марії явився архангел Гавриїл, вісник благої новини, що від Неї народиться довгоочікуваний Месія. Тут же, в Назареті, Богонемовля Ісус оселився разом зі Своєю Матір’ю і праведним Йосипом після повернення з Єгипту.

Відвідаєм Базиліку Благовіщення, а також Церкву святого Гавриїла, де знаходиться криниця Діви Марії. Поїдемо у невелике містечко Кана-Галілейська, де Ісус здійснив перше чудо- перетворив воду на вино. Обряд відновлення подружніх обітів для подружніх пар, що разом перебувають у паломництві.

Гора Тавор – місце Преображення Господнього.

Переїзд до готелю, вільний час, вечеря. Нічліг.

 

770 Caná de Galilea. Iglesia del Milagro

 

3 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Виселення з готелю.

Виїзд у Галілею, де Ісус провів усе своє дитинство і юність. Саме тут прозвучали перші проповіді Христа. Подорожуючи по Галілеї, паломники переживають євангельські події на тих місцях, де вони відбувалися, слухають слова Христа там, де вони були сказані.

Гора Блаженств – місце Нагірної проповіді. Божественна Літургія.

Капернаум – Синагога, де проповідував Ісус. Церква Первенства Петра.

Озеро Кінарет-Галілейське, на березі якого Христос знаходить собі учнів. У вільний час для бажаючих прогулянка на кораблику Галилейським озером (10 $ з особи), та обід з рибою Св. Петра (20 $ з особи).

Переїзд у місто Хайфа, яке розкинулося біля Середземного моря на схилах Біблійної гори Кармель. Хайфа була заснована в Римську епоху. Під час походів хрестоносців вона була великим населеним пунктом та середземноморським портом. На горі Кармель базувався орден госпітальєрів-кармелітів, там знаходиться Храм святого Іллі. Божественна Літургія. Панорама Бахайських садів.

Переїзд до готелю у Вифлеємі, поселення, вечеря. Нічліг.

 

Kafarnaum_BW_20

 

4 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд у Бейт-Сахур.

Відвідини Поля пастушків. Божественна Літургія. Вифлеєм – невелике містечко, зване також містом царя Давида. Сюди прийшла Божа Мати разом з праведним Йосипом для участі в переписі, що проводився в цей час. Тут, в невеликій печері, де знаходилися тільки ясла для корму тварин, здійснилося віщування пророків і “Слово сталося тілом” і Бог народився серед людей. Перед нами постануть: Базиліка Різдва Христового, Вифлеємська Зірка, Каплиця ясел. Також відвідаємо Молочний грот.

Переїзд до готелю, вільний час, вечеря. Нічліг

 

Bethlehem-Jerusalem-Israel

 

5 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви.

Місто Єрихон розташоване на дні Йорданської долини в глибокій западині приблизно на 250 метрів нижче рівня світового океану. Божественна Літургія.

Гора спокус – місце спокуси Ісуса Христа дияволом. Дерево Закхея. Знамените дерево знаходиться в центральній частині Єрихону. «Смоковниця Закхея» являє собою сикомора, має висоту 15 м при діаметрі крони.

Ріка Йордан, чин відновлення хресних обітів паломників у її водах.

Відвідини фабрики косметики Мертвого моря. Виїзд на Мертве море, відпочинок. Мертве море є безстічним озером, розташованим в Йорданський Рифтовій долині. Узбережжя Мертвого моря — найнижчий суходіл планети. У Ізраїлі немає більш дикої і голої природи, ніж довкола Мертвого моря. Глибина в північній частині досягає 400 м, в південній- всього 10 м. Кумранські скелі на побережжі Мертвого моря, де було знайдено в печерах фрагменти Старого Завіту. Повернення в готель, вільний час, вечеря. Нічліг.

 

1842460pkfa6faopcmr8co

 

6 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Єрусалим. Божественна Літургія.

Тут відвідаємо Храм Гробу Господнього, зійдемо на Голгофу – місце розп’яття і смерті Ісуса. Ви зможете прикластися до каменю миропомазання і побачити головну святиню християнства – Гріб Господній. Ви побачите світлицю Таємної Вечері на горі Сіон – Дорміціон (Бенедиктинський монастир). Ще багато дивного і сокровенного чекає Вас в Єрусалимі: Віа Долороза (Хресна дорга), Церква Успіння Божої Матері, Гробниця Давида, Стіна плачу. Вечірні молитви.

Повернення в готель, вільний час, вечеря. Нічліг. Переїзд в Єрусалим.

Тут на вас чекає незабутній день – ми познайомимося з найсвятішим для Християн Святим містом – Єрусалимом, що є однаково святим для Юдеїв і Мусульман. Оглянемо з Оливної гори це дивне місто. На Храмовій горі зараз розташовані святі для мусульман мечеть Эль-Акса і золотий Купол Скелі. З нього зазвичай починають паломництво по Святій Землі. Відвідаємо Церкву «Сльоза Господа», Гефсиманський сад і Церкву усіх Націй, гробницю Діви Марії, церкву Отче Наш, також місце Вознесіння Господнього (стопа). Стіна Плачу. Повернення до готелю. Вечеря, нічліг.

 

001ksk34

 

7 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви.

Продовжуємо знайомство з Єрусалимом, що є так само святим для Іудеїв і Мусульман. Божественна Літургія. Оглянемо з Оливної гори це дивовижне місто. На Храмовій горі зараз розташовані святі для мусульман мечеть Ель-Акса і золотий Купол Скелі. Відвідаємо Гефсиманський сад і Церкву Усіх Націй, гробницю Діви Марії. Відвідаємо Церкву Отче Наш та місце Вознесіння Господнього (стопа).

Ейн Карем – старовинне селище неподалік Єрусалиму. За переданням християнської традиції – місце народження Івана Хрестителя та зустрічі Діви Марії і Єлизавети. Найважливішим місцем паломництва у Ейн Карем є церква св. Івана Хрестителя, нове приміщення якої збудоване наприкінці 19 століття і знаходиться дещо вище від неї. Церква відвідин (літня резиденція Захарія). Дорога між ними веде до Джерела Марії.

Повернення в готель, вільний час, вечеря. Нічліг.

 

 

8 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Виселення з готелю.

Виїзд у м. Лідда до гробниці Святого Юрія. Переїзд до Яффо. Це одне з найколоритніших міст з древньою історією і легендами. Традиційно вважається, що Яффо було засноване сином Ноя Яфетом. Тут гостював святий Петро у кожум’яки Симеона і повернув із мертвих Товита. Вважається, що саме тут Ной побудував свій ковчег, звідси відправився в дорогу пророк Іона, зробивши частину подорожі в череві кита. У музеї старого Яффо і на місці розкопок можна побачити археологічні свідчення, що розповідають про минуле міста. У центрі міста знаходиться велика францисканська церква Св. Петра. Подячна Божественна Літургія. Вільний час.

Прибуття в аеропорт Бен-Гуріон. Виліт в Україну.

 

old_yaffa

 


 

У ЦІНУ ВХОДИТЬ

– авіапереліт в обидві сторони;

–  проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;

– духовний супровід священника та супровід досвідченого керівника;

– послуги дипломованого гіда;

– 7 ночівлі у готелях (2-3 особи в номері);

– 7  сніданки та вечері (шведський стіл).

 

 

ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ

–  чайові водієві 2$ та гідові 2$ в день;

– підйом на г. Тавор та інші вхідні квитки на екскурсійні об`єкти (разом до 20$ за час подорожі);

– медичне страхування 100 грн. (у випадку відсутності страхового полісу);

– особисті витрати.

 

 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання. * Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки. *Час вильоту може бути перенесений на день раніше або на день пізніше. * Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені. * Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.