Паломництво до місць об’явлень Богородиці Фатіми, Люрду та святинь центральної Європи
01.08.2017 р.   —   14.08.2017 р.
555€+200грн

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан о 6.30, посадка в автобус. Щоденні молитви. Виїзд зі Львова та переїзд через Карпати до Угорського кордону. Прибуття у Марія Повч. Відвідини базиліки Богородиці, де знаходиться, славна на всю Європу, чудотворна ікона Божої Матері та монастиря св. Михаїла. Вшанування ікони Богородиці. Молебень до Богородиці. Нічний переїзд до Італії.

 

maria-powch1

 

2 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Ліньяно-Сабб’ядоро. Відпочинок на Адріатичному морі. Самостійне ознайомлення з містечком, де знаходиться  перший в Європі за привабливістю пляж Адріатики, де з одного боку найчистіше спокійне море, а з іншого – хвойні ліси, – найкраще, що могла створити природа для пляжного відпочинку. Прогулянка чудовими сосновими парками. Переїзд у готель. Нічліг.

 

pensione-imperia-lignano-sabbiadoro-terrazza-mare

 

3 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю о 8.00. Ранішні молитви. Переїзд до Верони. Знайомство з містом. Екскурсія по Вероні відкриє вам чудове середньовічне місто. Ми побачимо Арену римського амфітеатру, безмовного свідка видовищних боїв гладіаторів, страждань християнських мучеників. Прогулянка по престижній вулиці Мацціні, у дворик Джульєтти і до будинків Монтеккі. Не залишимо поза увагою річку Адідже, Римський Кам’яний Міст, побудований дві тисячі років тому. Готичний Собор святої Анастасії, площа Синьйори, своєрідна площа Ербе – серце Верони, що зберегла свою мальовничість, середньовічний фонтан Мадонна. Вільний час. Нічний переїзд до Франції.

 

Verona

 

4 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Марселю. Відвідаємо найвищий пагорб в Марселі, що вінчає Базиліка Богоматері-хранительки Notre Dame de la Garde з позолоченою статуєю Діви Марії висотою 10 м. Звідси видно весь Марсель з Катедральним собором, будівлею вокзалу, палацом Longchamp, готичними шпилями церкви Saint Vincent de Paul. Вшануємо мощі св. Лазаря у Храмі Санта – Марія Мажоре (у храмі знаходиться його голова). Вільний час. Відпочинок на Адріатичному морі. Переїзду у Іспанію, поселення у готель. Нічліг.

 

Marsele

 

5 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Прибуття до Барселони. Вільний час для відпочинку на узбережжі Середземного моря. Знайомство з містом. Першою серед архітектурних принад Барселони, яку ми відвідаємо є , без сумніву, Храм Святої Родини. Це чи не найунікальніша церква у Європі. Архітектор Антоні Гауді розпочав спорудження Саґрада Фаміліа у 1883 році. Відвідаємо великий Парк Ґуе́ль з численними будівлями, який був спланований теж архітектором Ґауді і є одним з найбільших парків Південної Європи. Піднімемось на Гору Тібідабо, висота якої 500 м, що є найвищою точкою в Барселоні, звідки відкривається дивовижна панорама всього міста. На вершині гори відвідаємо Храм Святого Серця Ісуса, спроектований Єнріке Саньєром. Вільний час. Нічний переїзд до столиці Іспанії.

 

Barselona

 

6 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Мадриду. Знайомство з містом. Екскурсію по місту розпочинаємо на Східній площі Мадрида Орієнте, яка знаходиться в історичному центрі столиці між двома найважливішими спорудами: королівським палацом та Королівським театром. У центрі площі височить пам’ятник ХVII століття королю Феліпе IV. Королівський палац − споруда XVIII століття, відомий також як Східний палац – офіційна резиденція короля Іспанії Хуана Карлоса І. Причаровує своєю величчю Катедральний собор Альмудени, покровительки Мадрида. Неподалік знаходяться залишки стіни-укріпленння часів арабського панування. Проходячи однією із головних вулиць міста, яка була прокладена ще в середньовіччя, вулицею Майор, можна познайомитися з архітектурними пам’ятками періоду Австрійської династії. Божественна Літургія. Вільний час. Переїзд до Португалії. Прибуття до Фатіми поселення у готель. Нічліг.

 

Madrid

 

7 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Божественна Літургія.  Фатіма — містечко в Португалії всесвітньо відомий центр паломництва, найбільший після Ватикану релігійний центр. Тут 13 травня 1917 року троє дітей (Люсія, Жасінта  і Франціско), що пасли вівці, побачили Діву Марію. Матір Божа з’являлася перед ними 6 разів  з травня по жовтень і через дітей передавала людям свої пророцтва: про обидві світові війни, створення комуністичних режимів. Продовження паломницької програми у Фатімі. Хресна Дорога, місце Об’явлення Ангела. Відвідини основної Базиліки, де знаходяться  мощі дітей, яким об’явилася Богородиця. Відвідання будиночків, де проживали діти. Участь у процесії Святої Вервииці з свічками.  Вільний час. Повернення до готелю. Нічліг.

 

Santuário_de_Fátima_3_-_Jul_2008

 

8 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Божественна Літургія. Виселення з готелю. Переїзд в Сантьяго-де-Компостела. Знайомство з містом. Сантьяго-де-Компостела – столиця іспанського автономного округу Галісія. Відвідаємо катедральний  собор міста, де поховані останки апостола Якова. Тому місто з епохи раннього Середньовіччя є третьою святинею католицького світу (після Єрусалиму і Риму), центром католицького архиєпископства і паломництва і кінцевим пунктом знаменитого маршруту – Шлях Святого Якова. Своїм значенням для католицької Європи місто насамперед завдячує  мощам  св. Якова. Вільний час для приватної молитви. Нічний переїзд в Іспанію.

 

Katedra-Santiago-de-Compostela

 

9 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття Сaн-Себастьяну. Самостійне знайомство з містом. Сaн-Себастьян – маленький Париж в країні Басків, одне із найкрасивіших міст Іспанії. Однією із найкрасивіших будівель міста є мерія та палац Мірамар (Королівський палац), збудований за проектом англійського архітектора Селдена Уорена. Величною окрасою центральної частини міста є Собор Буен Пастор. Берегова лінія Сан-Себастьяну переривається горами, утворюючи пляжі у вигляді морської ракушки. Пляжі з дрібним білим піском – це гордість міста. Саме тут, на березі Атлантичного океану, матимемо чудову нагоду відпочити та насолодитись неповторними краєвидами. Відпочинок на узбережжі океану. Виїзд на Люрд. Поселення в готель. Участь у процесії  Вервиці біля Гроту Об’явлення Пречистої Богородиці. Повернення у готель. Нічліг.

 

San-Sebastian-full-HD

 

10 ДЕН

Сніданок. Ранішні молитви. Божественна Літургія. Хресна дорога. В лютому 1858-го року Пречиста Діва Марія з’явилася 14-ти річній селянській дівчині Бернадеті Субіру, що збирала хмиз у лісі. З’явилася ця “Пані” дівчинці в печері, що стояла неподалік, і сказала до неї: “Йди до священиків і скажи їм, щоб збудували на цьому місці каплицю, бо я хочу, щоб воно стало місцем ласки для людей… Не переставай молитись і кажи іншим, щоб вони молилися…. Піди і напийся з джерела та окропи себе водою з нього… ” Згодом цілюще джерело почало приваблювати мільйони паломників.  Відвідини Гроту – місця Об’явлення Богородиці, купелі у цілющій джерельній воді, молитва у Базиліці Вервиці та  Непорочного Зачаття. Проходження стежками дитинства Св. Бернадетти (родинний дім, церкву, в якій її хрестили…)  Вільний час. Участь у процесії з Найсвятішими Тайнами та Вервиці біля Гроту Об’явлення Пречистої Богородиці. Повернення у готель. Нічліг.

 

lourdes

 

11 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Божественна Літургія в 7.00. Сніданок. Виселення з готелю. Літургія в Українській церкві Успіння Пресвятої Богородиці, настоятелем якої є о. Герман Ничак. Освячення речей релігійного вжитку. Переїзд у Ракамадур. Знайомство з містом Рокамадур, яке називають «містом однієї вулиці», що вмістилося на майже прямовисній скелі. Як свідчить офіційна версія, на скелі, де нині стоїть містечко, колись жив відлюдник Святий Амадур , на честь якого і назвали місто. Амадур з горіхового дерева  вирізав  чорну статую Мадонни з немовлям, яка дійсно є чудотворною. Відома вона більше під назвою Нотр-Дам Рокамадура «Чорна Мадонна» Вільний час. Переїзд до готелю, поселення. Нічліг

 

Rokamadur

 

12 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Виселення з готелю. Прибуття у Париж. Автобусна екскурсія містом. Відвідаємо Нотр-дам-де-Парі – один з найбільших витворів ранньої готики. Всередині собору слід звернути увагу на дивовижний ансамбль вітражів, 14 різьблених дерев’яних стільців на хорах, на багату колекцію скарбів собору, головні з яких – реліквії Страстей Господніх. Лувр – впродовж століть був фортецею, в’язницею, резиденцією французьких королів і академією. Історія будівництва цього комплексу починається від Меровінгів і продовжується понині. Також оглянемо Єлісейські поля, Тріумфальну арку, Ейфелову вежу, Марсове поле, Будинок Інвалідів, Міст Олександра III, Малий і Великий палаци , Стару Паризьку Оперу. Відвідини Катедрального Собору святого Володимира Великого. Божественна Літургія. Вільний час. Вечірні молитви. Нічний переїзд до Чехії.

 

Paris

 

13 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Праги. Оглядова екскурсія по Празі. Почнемо прогулянку з Староміської площі – історичного центру Праги. Тут знаходиться міська Ратуша, храм Діви Марії, храм св. Миколая, пам’ятник герою чехів Яну Гусу. Виділяються на площі знамениті чеські куранти. Далі помандруємо лабіринтами середньовічних вуличок, пройдемось повз старовинні будинки з їх таємницями і легендами. Ви пройдетесь по колишній Дорозі Королів, побачите знаменитий і один з головних символів Чеської столиці – Карлів міст. Маршрут охоплює всі пам’ятки Старого і Нового Міста, що дозволить Вам побачити усі історичні об’єкти. Поселення у готель. Вільний час. Для бажаючих – романтична екскурсія корабликом: 2-години по Влтаві з вишуканою вечерею (25 євро). Повернення до готелю. Нічліг.

 

prague

 

14 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви.  Переїзд до Польщі. Прибуття до Вадовіце. Спільна молитва у храмі Пресвятої Діви Марії. Вадовіце – Батьківщина папи Івана Павла ІІ. Головне, що треба відвідати у Вадовіцах – це родинний будинок Войтилів, в якому майбутній Папа провів перші 18 років свого життя. Поруч є костел, у якому Кароля було охрещено, а опісля молодий Кароль прислуговував тут на богослужіннях та молився. Недалеко від святині – ринок і кав’ярня, в якій папа-поляк смакував місцеві тістечка-“кремувки. Вільний час. Переїзд до України. Вечірні молитви. Прибуття у Львів опівночі.

 

vadovice

 


 

У ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;

– духовний супровід священика та супровід досвідченого керівника;

– супровід досвідченого керівника;

– 8 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);

– 8 сніданків.

 

ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ

– візовий збір 35 € (звільнені від оплати діти до 18, студенти до 21 року, пенсіонери та інваліди);

– послуги візового центру 20 €*;

– екскурсійна програма згідно з маршрутом 35 €;

– медичне страхування 100 -300 грн (у випадку відсутності страхового полісу);

– проїзд у громадському транспорті.