Паломництво до Люрду та Ватикану для військових та їх родин
14.05.2017 р.   —   28.05.2017 р.
565€+200грн

1 ДЕНЬ

Зустріч паломників на автостоянці біля Центрального залізничного вокзалу м. Львова о 9.30, посадка в автобус. Ранішні молитви. Виїзд зі Львова на Раву Руську до кордону з Польщею. Проходження кордону. Переїзд до Варшави. Прибуття у готель, поселення. Вільний час. Нічліг.

 

2 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд у центральну частину Варшави. Екскурсія містом. Вільний час. Знайомство із столицею почнемо зі Старого міста. Відвідаємо Катедральний Собор св. Яна, Ринкову площу Старого Міста, Нове Місто, Барбакан, Королівський Замок, відновлений монумент Сигізмунда III Вази, Великий Театр, костел Святого Хреста, в якому зберігається урна з серцем Шопена. Переїзд до Німеччини. Прибуття у готель, поселення. Вільний час. Нічліг.

 

palac_kultury_warszawa_polska_hdr

 

3 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд у центральну частину Лейпцигу. Екскурсія містом. Вільний час. Ви прогуляєтеся по вулицях старого міста, відвідаєте церкви св. Миколи і св. Фоми, побачите будівлі, де колись бували Шуман і Гете. Лейпциг сповнений чарівності старовини і в той же час це сучасне місто, де проводяться численні музичні фестивалі. Його окрасою стали лабіринти торгових пасажів. Саме під Лейпцигом відбулася грандіозна битва народів, в якій була розбита армія Наполеона і його союзників. Монумент в пам’ять про цю битву стоїть над містом. З його оглядового майданчика весь Лейпциг, як на долоні. Переїзд до Люксембургу. Прибуття у готель, поселення. Вільний час. Нічліг.

 

Лейпциг

 

4 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд у центральну частину Люксембургу. Екскурсія містом. Вільний час. Під час оглядової екскурсії по старій частині міста ви побачите скельну капелу Сен-Кірен, готичний собор Сен-Мішель, Великий герцогський палац, Національну бібліотеку, рефугіуми Трірського абатства св. Максимина, резиденцію Міністерства закордонних справ, затишну площу Place Clairefontaine, прикрашену статуєю великої герцогині Шарлоти, кінну статую Вільгельма II, будівлю муніципалітету, церкву Сент-Мішель. Будемо молитись у катедральому Соборі Нотр-Дам де Люксембург. Старе місто, з його крихітними вулицями, заповнене крамничками, повними сувенірів, які ви будете мати можливість відвідати. Переїзд до Франції. Прибуття у готель, поселення. Вільний час. Нічліг.

 

Jardin-du-Luxembourg

 

5 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Виселення з готелю. Прибуття у Париж. Автобусна екскурсія містом. Відвідаємо Нотр-дам-де-Парі – один з найбільших витворів ранньої готики. Всередині собору слід звернути увагу на дивовижний ансамбль вітражів, 14 різьблених дерев’яних стільців на хорах, на багату колекцію скарбів собору, головні з яких – реліквії Страстей Господніх. Лувр впродовж століть був фортецею, в’язницею, резиденцією французьких королів і академією. Історія будівництва цього комплексу починається від Меровінгів і продовжується понині. Також оглянемо Єлісейські поля, Тріумфальну арку, Ейфелову вежу, Марсове поле, Будинок Інвалідів, Міст Олександра III, Малий і Великий палаци, Стару Паризьку Оперу. Божественна літургія. Вільний час. Вечірні молитви. Нічний переїзд до Люрду.

 

Paris

 

6 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Люрду, поселення. Відпочинок, вільний час. Літургія. Урочиста церемонія відкриття 59 міжнародного військового паломництва.

У лютому 1858-го року Пречиста Діва Марія з’явилася 14-річній селянській дівчині Бернадеті Субіру, що збирала хмиз у лісі. З’явилася “Пані” дівчинці в печері, що стояла неподалік, і сказала до неї: “Йди до священиків і скажи їм, щоб збудували на цьому місці каплицю, бо я хочу, щоб воно стало місцем ласки для людей… Не переставай молитись і кажи іншим, щоб вони молилися…. Піди і напийся з джерела та окропи себе водою з нього… ” Згодом цілюще джерело почало приваблювати мільйони паломників. Відвідини Гроту – місця Об’явлення Богородиці, купелі у цілющій джерельній воді, молитва у Базиліці Вервиці та Непорочного Зачаття. Проходження стежками дитинства Св. Бернадетти (родинний дім, церкву, в якій її хрестили…)

Вільний час. Вечеря. Участь у процесії з Найсвятішими Тайнами та Вервиці біля Гроту Об’явлення Пречистої Богородиці. Повернення у готель. Нічліг.

 

DSCF4673

 

7 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Участь у спільному Богослужінні в Гроті з військовими делегаціями слов’янських народів. Сніданок. Оглядово-пішохідна прогулянка по Люрду. Відвідаємо основні місця, пов’язані з життям Бернадети: парафіяльну Цекву, де вона була охрещена, будинок, де проживала сім’я Субіру, млин Боллі, госпіталь, у якому Бернадетта прийняла перше Причастя. У другій половині дня відвідини цілющих купелей, Хресна дорога, участь у процесії Вервиці біля Гроту Об’явлення Пречистої Богородиці. Хресна дорога військової делегації України.

Вечеря у готелі. Участь у процесії з Найсвятішими Тайнами та Вервиці біля Гроту Об’явлення Пречистої Богородиці. Повернення до готелю. Нічліг

 

Procession_aux_flambeaux_c_Sanctuaires_ND_Lourdes_P_Vincent

 

8 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Відвідання купелі біля Гроту. Спільне фото української делегації. Участь в інтернаціональній месі у підземній церкві на честь Святого Пія Х. Церемонія закриття 59-го Міжнародного військового паломництва. Виселення з готелю. Переїзд до транзитного готелю в околицях Авіньйону. Поселення в готель , відпочинок. Нічліг.

 

 

lourdes

9 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд у центральну частину Авіньйону. Екскурсія містом. Вільний час. Оглядова прогулянка по місту, яке багате розмаїттям церков і дзвонів. Свого часу Авіньйон був центром католицького світу: тут знаходилася резиденція пап. Найбільше архітектурне спорудження Авіньйона — розкішний, помпезний, блискучий Папський палац, який будувався в період правління трьох пап. Це один з найбільших феодальних замків Європи. Ми пройдемось по парку Роше-де-будінок, який знаходиться на скелі і є продовженням фортечних стін міста. Там побачимо сонячний годинник та куточок з ароматними рослинами Провансу. Переїзд до Ніцци, самостійний огляд міста.

Англійський бульвар у Ніцці – це довга, широка набережна, що тягнеться вздовж бухти Ангелів від центру міста з пальмами, великими площами і вишуканими готелями. Величний Середземноморський Палац. Пагорб Шато, звідки відкривається прекрасний вигляд на старе місто та пляжі. Архітектура Ніцци наскрізь просякнута італійським духом. Переїзд в околиці Сан -Ремо.

Прибуття у готель, поселення. Вільний час. Нічліг.

 

Авіньйон

 

10 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд у центральну частину Сан-Ремо. Самостійний огляд міста. У північно-західній частині Італії, на Лігурійському узбережжі країни розташоване дивовижне місто Сан-Ремо. Воно знаходиться в 25 км від французького кордону і є природним продовженням знаменитої Рив’єри. Саме цю її частину називають Італійською Рив’єрою або Рив’єрою квітів, оскільки місто потопає в зелені квітучих рослин. Саме місто Сан-Ремо сьогодні знамените як один з найбільш респектабельних і дорогих курортів Європи. Вільний час. Відпочинок на узбережжі Лігурійського моря. Переїзд в околиці Риму. Прибуття у готель, поселення. Нічліг.

 

Сан-Ремо

 

11 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд у центральну частину Риму. Прибуття до Ватикану. Участь в аудієнції Папи Римського. Самостійний огляд Риму, вільний час. Ватикан. Площа Св. Петра. Ватиканські гроти. Процесійний вхід до Базиліки Святого Петра. Вільний час у Ватикані, який є незалежною державою всередині Риму. У Римі Вам відкриється все таїнство і шарм на вікову спадщину столиці Італії. Колізей, Римські Форуми, Вівтар Батьківщини, Фонтан Треві, Пантеон– все це чекає Вас у Римі. Місто повне пальм, тополь, кипарисів і квітучих чагарників. Переїзд до передмістя Флоренції. Прибуття у готель, поселення. Вільний час. Нічліг.

 

View of  Rome from Castel Sant'Angelo, Italy.

 

12 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд у центральну частину Флоренції. Екскурсія містом. Вільний час. Флоренція не схожа на інші міста Італії і є справжнім музеєм під відкритим небом! Крокуючи по середньовічних вуличках, ми помилуємося відомими пам’ятками міста. Перед нашими очима постане кафедральний собор Санта-Марія-дель-Фіоре, палац Синьйорії, старий Міст, побудований в чотирнадцятому столітті, на якому знаходяться розкішні ювелірні крамниці, церква Санта Кроче, Санта Марія Новела, Сан Лоренцо з капелою Медічі. Нічний переїзд до Австрії.

 

Флоренція

 

13 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Лінца. Оглядова екскурсія містом. Вільний час. Духовним центром Лінца є церква Св. Мартіна — найдавніша діюча церква Австрії, зведена на місці культової споруди кельтів. Всередині Храму можна побачити камені з написами, зроблені римлянами, а також піч тих часів. Крім того, цікава картина Вольт Санта де Лукка, що зображає лик Спасителя. Також відвідаємо ще одну з визначних пам’яток міста — Паломницьку церкву, яка розташована на вершині гори. Цінителі мистецтва знайдуть для себе багато цікавого в Художньому музеї Лентоса, що славиться найбільшою в Австрії колекцією предметів сучасного мистецтва.

Переїзд в околиці Відня. Прибуття у готель, поселення. Вільний час. Нічліг.

 

14 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд у центральну частину столиці Австрії. Божественна Літургія. Екскурсія. Оглядово-пішохідна екскурсія «Імператорський Відень» включає в себе Храм святого Стефана, пам`ятник Марії Терезії, Парламент, Ратушу, Віденський Університет, Віденську оперу, резиденцію династії Габсбургів, що зачаровує своєю величчю та неповторною архітектурою в стилі Барокко. Вільний час. Переїзд у готель. Нічний переїзд до України. Перетин кордону.

 

wiena

 

15 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Подячний молебень до Богородиці. Прибуття до Львова орієнтовно о 13.00.

 


 

 

У ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;

– духовний супровід священика;

– супровід досвідченого керівника;

– 11 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);

– 11 сніданків; – 2 вечері.

 

ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ

– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;

– візовий збір 35 € та послуги візового центру 20 € (у гривнях);

– екскурсійна програма згідно з  маршрутом 35 €;

– медичне страхування 100 -300 грн;

– для бажаючих значок учасника військового паломництва 20 €.