Паломництво до країн Балтії та Скандинавії + відпочинок на морі
Варшава – Вільнюс – Гора Хрестів – Рига – Таллінн – Стокгольм – Осло – Мальме – Копенгаген – Берлін – Лагевніки
15.06.2018 р.   —   24.06.2018 р.
385€+200грн

1 день

Зустріч паломників о 7.30, посадка в автобус. Виїзд зі Львова о  8.00. Щоденні молитви. Переїзд до  кордону. Прибуття до Любліна.

Екскурсію почнемо зі Старого міста. Відвідаємо катедральний собор св. Яна, Ринкову площу Старого Міста, Нове Місто, Королівський Замок,відновлений  монумент Сигізмунда III, Великий Театр, костел Святого Хреста, в якому зберігається урна з серцем Шопена.

Після закінчення екскурсії – вільний час. Вечірні молитви.  Нічний переїзд до Литви.

 

palac_kultury_warszawa_polska_hdr

 

2 день

Ранішні молитви. Прибуття до Вільнюса. Поселення в готель, відпочинок.

Божественна Літургія. У другій половині дня – екскурсійна програма містом.

У нашій програмі – прогулянка по вузьких вулицях Вільнюса, середньовічні дворики і відвідування історичних об’єктів: Кафедрального собору, Палацу правителів ВКЛ, храм св. Анни,  собору св. Барнара, Палацу Президента, храму Божого Милосердя, Домініканського храму, соборусв. П’ятниці або Параскеви, каплицю Остробрамської Діви Марії з чудотворною іконою. 

Поселення в готель, вечеря. Вільний час. Нічліг.

 

Vilnjus_kostel

 

3 день

Ранішні молитви. Сніданок. Переїзд до Гори Хрестів.

Гора Хрестів — християнська  святиня в Литві, місце паломництва. Розташована за 12 кілометрів від міста Шяуляйю, по дорозі Вільнюс—Рига. Це невеликий пагорб, на якому встановлено багато хрестів, загальна кількість яких складає приблизно п’ятдесят тисяч.

Переїзд у Латвію. Прибуття у Ригу, екскурсійна програма.

Ми відвідаємо  церкву Святого Петра, церкву Святого Якова, Домський собор і Домську площу,  Ратушу і Ратушну площу, Будинок Чорноголових, Шведські ворота і будиночок ризького ката, Порохову вежу, будинок з чорними котами, двір Конвета Святого Духа і дворик Святого Іоанна, Велику і Малу гільдії, площу Лівів.

Вільний час. Переїзд у Естонію. Поселення в готель. Нічліг.

 

Гора Хрестів

 

4 день

Ранішні молитви. Сніданок.Божественна Літургія.Екскурсійна програма столицею Естонії.

Відвідуючи це прекрасне місто, оглянемо його історичну частину: Таллінську ратушу, побудовану 1404 року, церкву Святого Олафа (Олевісте), яка до кінця XIX століття була найвищим будинком світу, церкву Святого духа, Домський собор, Домініканський монастир, а також церкву Миколи Чудотворця.

Зустріч паломників для посадки на паром у порту Талліна о 16.00.  Посадка на паром, поселення по каютах, переїзд до Швеції. Нічліг на паромі.

 

Old Town in Tallinn, Estonia 

 

5 день

Прибуття до Швеції. Ранішні молитви.  Екскурсійна програма у Стокгольмі.

Оглянемо історичний центр Стокгольма та  всі визначні пам’ятки, такі як:  пам’ятник маленького Нільса, скульптуру Святого Георгія, головну площу Старого міста – Стурторьет, рунічний камінь, Лицарський острів та старовинну усипальницю шведських королів. Особливу увагу ми приділимо Королівському палацу, Нобелівській  Ратуші і парадній набережній Стокгольма, яка називається Стрендвеген.

Вільний час. Поселення у готель. Нічліг.

 

Стокгольм

 

6 день

Ранішні молитви. Сніданок. Переїзд до Норвегії. Екскурсія по Осло.

Під час пішої прогулянки по Осло ви побачите будинок Міської Ратуші, Норвезький парламент, фортецю Акерхус і пристань Акер Брюгге, королівський палац Слоттет. Пройдетесь по головній вулиці Осло Карл-Йохансгате та побачите центральний корпус університету Осло, Собор св. Олафа, а на Ринковій площі- пам’ятник королю Христіану IV.

Вільний час. Нічний переїзд до Швеції у містечко Мальме. Вечірні молитви.

 

осло

 

8 день

Ранішні молитви. Прибуття в Мальме.Самостійна оглядово – пішохідна прогулянка по Мальме.

Головними принадами цього містечка є  Велика й Малаплощі,  церквасв. Петра (XIV століття) – характерний приклад цегляної балтійської готики, і фортеця XV ст. Мальмегус .

Після знайомства з містом- вільний час. Відпочинок на моріПереїзд у Данію.Вечірні молитви. Поселення у готелі. Нічліг.

 

malmo

 

9 день

Ранішні молитви. Сніданок. Екскурсійна програма у Копенгагені.

Побачимо тут всі  визначні пам’ятки Копенгагена: Ратушну площу і пам’ятник Андерсену, парк Тіволі, Гліптотеку Фонду Карлсберг, Нову площу і будівлю міського суду,  Стару площу,  Головний Собор Копенгагена і Університет.  Далі ми пройдемо  до знаменитого замку Кристиансборг, до Королівської площі, де знаходиться Королівський театр і палацовий комплекс Амалієнборг.  Відвідаємо католицьку церкву Святого Ансгара. Не залишимо поза увагою і  знаменитий символ Данії – маленьку скульптуру Русалки.

Вільний час. Вечірні молитви. Нічний переїзд до Німеччини.

 

копенгаген

 

10 день

Ранішні молитви. Прибуття до Берліну. Оглядово пішохідна прогулянка по столиці Німеччини.

Починаємо знайомство з містом біля Рейхстагу і Урядового кварталу. Потім  рухаємося до Берлінської Стіни, оглядаємо її залишки.  Далі, через Брандербургскі  ворота йдемо до Меморіалу Жертвам Голокосту.  Згодом знайомимося з Берліном 18-го століття: площею Жандарменмаркт з її соборами, Унтер денЛінден, Німецькою Державною Оперою, Університетом Гумбольдта, Собором Святої Ядвіги, площею  Александрплац, Червоною Ратушею.

Вільний час. Переїзд до Польщі.  Поселення у готель.  Нічліг.

 

берлін

 

11 день

Ранішні молитви. Сніданок. Прибуття до Санктуарію Божого милосердя в Лагевніках.

Відвідини монастиря Сестер Милосердя Божої Матері, де у каплиці знаходиться образ Божого Милосердя та мощі св. Фаустини Ковальської. Спільна молитва в українській каплиці.

Вільний час. Переїзд до України. Прибуття у Львів ввечері.         

 

lagevniky_obraz-logo

 


 

У ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ:

-проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;

– духовний супровід священика;

– супровід досвідченого керівника;

– медичне страхування;

– 5 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);

– 1 ночівля на паромі;

– 5 сніданків;

– 1 вечеря.

 

ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ: 

– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;

– екскурсійна програма згідно маршруту 35€.

 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за наявність таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була безпечною та комфортною.