На Новий Рік до Парижа
Вроцлав, Дрезден, Париж, Люксембург, Прага, Лагевніки
29.12.2014 р.   —   04.01.2015 р.
360€+100грн

Новий рік стає для багатьох з нас відліком чогось нового в житті. Нові мрії. Нові плани. Нові обіцянки. Поставити крапку тому, що вже минуло, перегорнути сторінку для майбутніх звершень дуже хочеться якось особливо. Знаково… А якщо це зробити під час Літургії в базиліці св. Серця у… Парижі?

Почніть свій особливий рік у серці Франції!

День 1: Львів – Вроцлав – Болеславець

Вранці виїзд зі Львова. Приїзд до Вроцлава. Літургія. Екскурсія містом.

Вроцлав

Одним з найстаріших і найгарніших міст в Польщі вважається Вроцлав. Після Літургії на нас чекає екскурсія містом. Ми відвідаємо Катедру св. Івана Хрестителя та костел св. Ельжбети. Побуваємо на площі Ринок і побачимо інші цікаві місця Вроцлава.

 

Переїзд на нічліг до Болеславця.

 

День 2: Болеславець – Дрезден 

Сніданок. Приїзд до Дрездену. Літургія. Екскурсія містом.

Дрезден

Після Літургії ми познайомимося з визначними пам’ятками Дрездена. Одна з них – Театральна площа, яка отримала свою назву завдяки Оперному театру, побудованому тут у першій половині ХІХ століття. Навпроти знаменитого театру розташований Собор св. Трійці – найбільша в Саксонії придворна католицька церква. На площі вона з’явилася на 100 років раніше від театру.

У вільний час можна буде відвідати також унікальну Галерею старих майстрів – Дрезденську картинну галерею або музей Зелених скарбів.

 Нічний переїзд до Парижа.

 

День 3: Париж

Екскурсія містом. Вечеря. Літургія.

париж

Ранковий Париж з радістю відкриє нам свої обійми. Заснований ще в середині ІІІ століття до н.е., він зберіг свій неповторний шарм. З ХІ століття Париж гідно несе звання одного з центрів європейської освіти, насамперед релігійної. Він і досі вважається містом інтелектуалів і митців.
Під час автобусної екскурсії ми на власні очі побачимо знамениті Єлисейські поля, Лувр, Тріумфальну арку, Нотр-Дам де Парі, Сорбон, Пантеон, Ейфелеву вежу.

 У вільний час можна буде прогулятися вуличками французької столиці, зазирнути на каву в одне з чисельних кафе і остаточно закохатися в місто.

 

Після вечері ми відвідаємо подячну Літургію на завершення року в Базиліці св. Серця, розташованій на вершині пагорба Монмартр, найвищій точці міста.

Поселення в готель.

День 4: Париж

Сніданок. Вільний день у Парижі.

париж1

Самий непростий день нашої подорожі, адже треба обрати, що відвідати в місті, де на один квадратний метр припадає по кілька знаменитих пам’яток.
Подивитися на Париж з унікальної мережевої башти інженера Ейфеля чи побачити місто очима його одвічної супутниці Сени? Уважно роздивитися шедеври Моне і Ван Гога в Музеї д’Орсе чи зануритися у безкінечні зали Лувра? Насолодитися приголомшливою величчю Нотр-Дам де Парі чи гордо пройти крізь Тріумфальну арку? Або просто поблукати містом, де кожна вуличка, міст, площа, будинок мають свою неповторну історію?..

Вечеря. Нічліг.

День 5: Париж – Люксембург

Сніданок. Переїзд до Люксембурга. Екскурсія містом. Літургія.

luxemburg

Люксембург – мініатюрна країна з найвищим рівнем життя. Її однойменна столиця теж не велика: всю територію можна легко пройти пішки. Обличчя Люксембургу – Великий герцогський палац, побудований у стилі іспанського відродження. Не менш знаменитим є і Собор Люксембурзької Богоматері, де зберігається образ Богоматері-утішительниці скорботних. Щороку тисячі паломників відвідують святиню в п’яту неділю після Великодня.

Як і чим живе мініатюрна столиця мініатюрної країни можна буде поспостерігати у вільний час після Літургії.

Нічний переїзд до Праги.

 

День 6: Прага

Приїзд до Праги. Екскурсія містом. Літургія.

прага

День насолоди справжніми витворами архітектурного мистецтва. Дивовижна Прага вразить нас фортецею ІХ століття – Празьким градом, шедевром готики – Собором св. Віта. Староміська площа чеської столиці запросить до Костелу Божої Матері перед Тином і похизується астрономічними курантами на вежі Староміської ратуші. Поза нашою увагою не залишиться історико-архітектурний заповідник Вишеград на правому березі Влтави. І ми обов’язково прогуляємося по знаменитому Карловому мосту, збудованому ще у XIV столітті. Побуваємо на Літургії. А у вільний час можна буде повернутися до Карлового мосту, аби уважно роздивитися скульптури всіх 30 чеських святих.

 

Переїзд на ночівлю у готель.

 

День 7: Прага – Лагевніки – Львів

Сніданок. Лагевніки. Літургія. Повернення до Львова.

 

На останок ми відвідаємо Санктуарій Божого Милосердя в Лагевніках, аби помолитися біля Образа Ісуса Милосердного та св. Фаустини Ковальської. Побуваємо на Літургії.

lagevniky_obraz-logo

Повернення до Львова пізно ввечері.


Вартість паломництва: 360€+100грн

 

У вартість входить:

  • 4 нічліги у готелях;
  • 4 сніданки, 4 вечері;
  • переїзд автобусом єврокласу;
  • супровід духівника та керівника групи;
  • медичне страхування.

 

Додаткові витрати:

  • відкриття шенгенської візи – 35 євро, (окрім дітей, студентів до 21 року та пенсіонерів) та послуги візового центру – 330 грн.;
  • витрати на транспорт та екскурсії – 40 євро.