До Фатіми на Річницю об'явлень
Марія Повч, Падуя, Мілан, Люрд, Фатіма, Барселона, Венеція.
07.05.2016 р.   —   18.05.2016 р.
445€+800грн

Кожна людина, кожна родина, кожен народ потребує могутнього небесного заступництва й опіки. З давніх давен Покровителькою українського народу вважається Пресвята Богородиця. В серцях віруючих українців вона займає особливе місце.

portugalia

 

День 1: Львів – Марія Повч

 

Виїзд зі Львова. Перетин кордону. Прибуття у Марія Повч. Літургія. Молитва біля чудотворної ікони.

mariapovch

Нічний переїзд до Падуї.

 

День 2: Марія Повч – Падуя

 

Приїзд до Падуї. Екскурсія, літургія, вільний час.

padova

Падуя є одним з найстаріших міст північної Італії, неподалік Венеції. За легендою Падуя була заснована у XII ст. до н. е. Протягом історії Падуя була важливим культурним центром Італії, там знаходиться один з найстаріших італійських університетів. Покровителем Падуї є Св. Антоній, помолитись мощам якого приїжджають паломники зі всього світу. Протягом екскурсії ми відвідаємо Базиліку Св. Антонія, церкву св. Юстини, в якій знаходяться мощі євангелиста Луки, Матея та мощі перших мучеників. Побуваємо на площі біля церкви Св. Юстини. Переїзд на вечерю та нічліг у готель.

 

День 3: Падуя – Мілан

 

Сніданок. Переїзд до Мілану. Екскурсія містом, вільний час.

milano piazza del duomo

Мілан був заснований ломбардськими галлами в V ст. до н. е. В 292 р.н. е. став столицею Західної Імперії. В IV столітті був християнізований, а в 374—397 рр. перебував резиденцією Амброзіянського єпископату. В наш час Мілан є важливим індустріальним центром Італії. Протягом екскурсії ми відвідаємо Катедральний Собор Дуомо, оперний театр Ла Скала (ззовні); у храмах Мілану будемо молитись біля мощей Св. Амброзія, Св. Віктора, Св. Наталії, Св. Назарія. Нічний переїзд до Люрду.

 

День 4: Мілан – Люрд

 

Прибуття до Люрду. Екскурсія містом.

Lurd3

Люрд – квітуче французьке містечко, яке в 50-их роках налічувало 14000 жителів – стало загальновідоме світові у другій половині ХІХ-го століття, коли на його околицях, з волі Божої, сталося одне з найбільш відомих об’явлень Матері Божої за всі часи християнської історії. Поселення в готелі, вечеря, участь у нічній процесії зі свічками, нічліг.

 

День 5: Люрд

 

Сніданок, екскурсія: “Слідами св. Бернадети Субіру”. Св. Бернадетта це дівчинка, якій з’явилася “Пані” (Богородиця) в печері, що стояла неподалік, і сказала до неї: “Йди до священиків і скажи їм, щоб збудували на цьому місці каплицю, бо я хочу, щоб воно стало місцем ласки для людей”. Свята Літургія, вільний час на приватну молитву.

Bernadetta

Нічний переїзд до Фатіми.

 

День 6: Фатіма

 

Прибуття до Фатіми. Ознайомлення з історією Марійного об’явлення у Фатімі.

Fatima

13 травня 1917 року Матір Божа вперше з’явилася трьом пастушкам — Луції, Гіацинті і Франциску, що гнали на пасовище стадо овець. Пресвята Діва попросила дітей приходити на те ж місце 13-го числа кожного місяця. Передане їм послання містило заклик до покаяння за щоденно скоєні гріхи, до молитви на вервиці в тих же намірах і до посвячення світу Її Непорочному Серцю. При кожному відвідуванні найсолодша Діва наполягала на щоденній молитві на вервиці.

fatima2

Літургія. Час на приватну молитву. Участь у процесії. Вечеря. Нічліг.

 

День 7: Фатіма

 

Сніданок. Літургія. Хресна Дорога. Вільний час на приватну молитву та покупку сувенірів. Нічний переїзд до Барселони.

fatima3-1024x639

 

День 8: Барселона

 

Барселона — місто засноване римлянами близько двох тисяч років тому. Від древньоримського міста Барсіно. Один з історичних центрів каталонської та іспанської культур. Екскурсія Барселоною, під час якої ми відвідаємо, Катедральний Собор, церкву Саграда Фамілія (ззовні) та інше.

barca3

Вечеря. Поселення в готель.

 

День 9: Барселона

 

Вільний день в Барселоні. Відпочинок на морі.

barcelona_02_big

Нічний переїзд до Венеції.

 

День 10: Венеція

 

Прибуття на один із пляжів поблизу Венеції. Вільний час на морі.

Rena-Bianca-plyazh-1024x768

Переїзд на вечерю та нічліг в готелі.

 

День 11: Венеція – Львів

 

Сніданок. Переїзд до Венеції.

venice-3-1024x640

Наш день розпочнеться з ранкової прогулянки вузькими та заплутаними вуличками Венеції. Ми побачимо найвідоміший міст Венеції, міст Ріальто. Дізнаємось про історію Венеції та відвідаємо її найвідоміший храм, Базиліку Св. Марка, де знаходяться мощі Євангелиста. У Базиліці Св. Марка у нас буде літургія. Після літургії протягом вільного часу можна буде відвідати інші церкви Венеції, поплавати на гондолах, поблукати містом. Те, що ми не зможемо побачити гуляючи вуличками Венеції, ми побачимо пливучи водяним трамваєм по Великому Каналу, яким ми повернемось до нашого автобуса.

Нічний переїзд до Львова.

 

День 12: Львів

Повернення до Львова.


Вартість паломництва: 445 євро + 800 грн.

 

У вартість поїздки входить:

  • 5 нічлігів у готелях, 5 сніданків, 4 вечері,
  • переїзд автобусом єврокласу,
  • супровід духівника та керівника групи,
  • медичне страхування.

Додаткові витрати:

  • витрати на міський транспорт та оглядові екскурсії 50 євро;
  • відкриття шенгенської візи – 35 євро (окрім дітей, студентів до 21 року та пенсіонерів), та збір візового центру – 20 євро;
  • в разі відкриття біометричної візи ОБОВ’ЯЗКОВА ОСОБИСТА ПРИСУТНІСТЬ ОСОБИ В КОНСУЛЯТІ.