Паломництво до Святої Землі
Виліт зі Львова
25.06.2017 р.   —   02.07.2017 р.
795$+200грн

1 ДЕНЬ

Зустріч в  аеропорту. Початок реєстрації, виліт. Прибуття в аеропорт Бен-Гуріон (м. Тель-Авів). Виїзд у  Галілею,  де Ісус провів усе своє дитинство і юність. Саме у ній прозвучали перші проповіді Христа. Подорожуючи  по Галілеї, паломники переживають євангельські події на тих місцях, де вони відбувалися, слухають слова Христа там, де вони були сказані. Переїзд до готелю, вільний час.  Вечеря, нічліг.

24605_603x354

 

 

2 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Виселення з готелю. Гора Блаженств – місце Нагірної проповіді, Божественна Літургія. Озеро Кінарет-Галілейське, на березі якого  Христос знаходить собі учнів. У вільний час для бажаючих прогулянка на кораблику Галілейським озером (10$ з особи), та обід з рибою Св. Петра (20$ з особи).  Капернаум – Синагога, де проповідував Ісус. Церква Первенства Петра. Церква 12 апостолів. Переїзд до готелю, вільний час.  Вечеря, нічліг.

13485-berg_der_seligpreisungen_bw_1-1024x754

 

3 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви.  Підйом на Гору Тавор – місце Преображення Господнього. Божественна Літургія. Переїзд у  Назарет. Тут, в Назареті, здійснилося Благовіщення. Святій Діві Марії явився архангел Гавриїл, вісник благої новини, що від Неї народиться довгоочікуваний Месія. Тут же, в Назареті, Богонемовля Ісус оселився разом зі Своєю Матір’ю і праведним Йосипом після повернення з Єгипту. Відвідаєм Базиліку Благовіщення, а також церкву Святого Гавриїла, де знаходиться колодязь Діви Марії.

Поїдемо у невелике містечко  Кана-Галілейська,  де Ісус здійснив перше чудо, перетворив воду на вино.  Обряд відновлення подружніх обітів для подружніх пар, що разом перебувають у паломництві.  Яффо – прогулянка по стародавньому місту. Яффо одне  з найколоритніших міст з древньою історією і легендами. Тут гостював святий Петро у кожум’яки Симеона і повернув із мертвих Товита. У центрі міста знаходиться велика францисканська церква Св. Петра. Переїзд до готелю, вільний час. Вечеря, нічліг.

 

1673371_900

 

4 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Місто Єрихон розташоване на дні Йорданської долини в глибокій западині приблизно на 250 метрів нижче рівня світового океану. Божественна Літургія. Гора спокус – місце  спокуси Ісуса Христа дияволом. Дерево Закхея. Знамените дерево знаходиться в центральній частині Єрихону. «Смоковниця Закхея» –  це сикомора, що має висоту 15 м з діаметром крони у 25 м. Ріка Йордан – місце відновлення обітів хрещення паломників у водах Йорданських. Відвідини фабрики косметики Мертвого моря. Виїзд на Мертве море, відпочинок. Мертве море є безстічним озером, розташованим в Йорданський Рифтовій долині.  Узбережжя Мертвого моря — найнижчий суходіл планети. Повернення в готель, вільний час. Вечеря, нічліг.

 

1842460pkfa6faopcmr8co

 

5 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд у Єрусалим. Тут будемо молитись на Віа Долороза (Хресна дорога), відвідаємо  Храм Гробу Господнього, зійдемо на Голгофу – місце розп’яття і смерті Ісуса. Ви зможете прикластися до каменю миропомазання і вшанувати головну святиню християнства – Гріб Господній. Божественна Літургія. Ще багато дивного і сокровенного чекає Вас в Єрусалимі: світлиця Таємної Вечері на горі Сіон, Дорміціон (Бенедиктинський монастир) Церква Успіння Божої Матері, Гробниця Давида. Вечірні молитви. Повернення в готель, вільний час. Вечеря, нічліг.

JER-Film-Stills-Sunset-Dustin-Farrell

 

6 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви.  Переїзд у Єрусалим. В цей незабутній день ми продовжимо знайомство з найсвятішим для Християн містом – Єрусалимом, що є так само святим для Іудеїв і Мусульман. Божественна Літургія. Оглянемо з Оливної гори це дивовижне місто. На Храмовій горі  зараз розташовані святі для мусульман мечеть Эль-Акса і золотий Купол Скелі. Відвідаємо Гефсиманський  сад,  гробницю Діви Марії, церкву Отче Наш, місце Вознесіння Господнього (стопа), Стіну Плачу.  Повернення в готель, вільний час. Вечеря, нічліг.

1739833_900

 

7 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд у Ейн Карем  — старовинне селище неподалік Єрусалиму. За переданням християнської традиції – місце народження Івана Хрестителя та зустрічі Діви Марії і Єлизавети. Найважливішим місцем паломництва у Ейн Карем є церква св.  Івана Хрестителя, нове приміщення якої збудоване наприкінці ХІХ століття і знаходиться дещо вище від неї. Церква відвідин (літня резиденція Захарія). Дорога між ними веде до Джерела Марії. Повернення у Палестину.  У Бейт-Сахур відвідаємо  Поле пастушків. У Вифлеємі – Молочний грот. Повернення в готель, вільний час. Вечеря, нічліг.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

8 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Виселення з готелю.    Вифлеєм – невелике містечко, зване також містом царя Давида. Сюди прийшла Божа Мати разом з праведним Йосипом для участі в переписі, що проводився в цей час. Тут, в невеликій печері, де знаходилися тільки ясла для корму тварин, здійснилося віщування пророків і “Слово сталося тілом” і Бог народився серед людей. Божественна Літургія. Перед нами постануть: Базиліка Різдва Христового, Вифлеємська Зірка, Каплиця ясел. Прибуття в аеропорт Бен-Гуріон. Виліт в Україну.

Bethlehem-Jerusalem-Israel

 


У ЦІНУ ВХОДИТЬ

– авіапереліт в обидві сторони;

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;

– духовний супровід священика та супровід досвідченого керівника;

– послуги дипломованого гіда;

– 7 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);

– 7  сніданків та вечерь (шведський стіл).

 

ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ

– чайові водієві 2$ та гідові 2$ в день;

– підйом на г. Тавор та інші вхідні квитки на екскурсійні об`єкти (разом до 20 $ за час подорожі);

– медичне страхування, у випадку відсутності страхового полісу, 100-300 грн. (залежно від віку);

– дорога до Києва і назад, особисті витрати.