Завершальне паломництво до Фатіми з нагоди 100-річчя об`явлення Матері Божої
Львів - Будапешт – Падова – Генуя – Ніцца – Барселона – Мадрид - Фатіма - Саламанка – Люрд - Марсель - Мілан – Любляна - Марія Повч - Львів
14.10.2017 р.   —   25.10.2017 р.
475€+200грн

1 день

Зустріч прочан о 6.30, посадка в автобус. Щоденні молитви. Виїзд зі Львова та переїзд через Карпати до Угорського кордону. Прибуття до центральної частини Будапешту.

 

Оглядова автобусна екскурсія по старовинній Буді та завжди елегантному Пешту. Маршрут охоплює найвідоміші пам’ятки Будапешту та пролягає через Ланцюговий міст, що з’єднує Буду і Пешт. Побуваємо на площі Героїв. Побачимо Національну Оперу, Базиліку Св. Іштвана, будівлю Синагоги і звичайно, будівлю Парламенту.

Нічний переїзд до Італії.

 

HUN-2015-Budapest-Hungarian_Parliament_(Budapest)_2015-02

 

2 день

Ранішні молитви. Прибуття до Падови.

Наша прогулянка почнеться від площі Пратоделла Валле, де на місці давньоримських споруд був споруджений дивовижний острів, оточений каналом і з’єднаний з містом чотирма арочними мостами. У центрі острова знаходиться чудовий фонтан, а береги каналу прикрашені 78 статуями. Далі пройдемо до Собору Святого Антонія. Спільна молитва біля молей Св. Антонія. Відвідини Катедрального Собору Св. Юстини, де зберігаються мощі Св. Євангелиста Луки.

Служба Божа. Вільний час. Переїзд до готелю. Нічліг.

 

Padova

 

3 день

Сніданок.  Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд у  центральну частину Генуї, екскурсія містом.

У Генуї перетинаються та існують одночасно історія і сучасність. Душа міста зародилася між морем і зеленими пагорбами, де  приємно прогулюватися по середньовічних вуличках. Площа Феррарі – це центральна площа міста і, звичайно ж, найкрасивіша в Генуї. Її оточують численні історичні будівлі та пам’ятники: палац дожів, Лігурійська академія витончених мистецтв, неокласичний театр Карло Феліче, пам’ятник Джузеппе Гарібальді. Собор Сан-Лоренцо розташований на однойменній площі Старого міста.

 Вільний час. Переїзд до Франції. Прибуття до Ніци. Оглядова прогулянка по центральній частині міста.

Англійський бульвар – це довга, широка набережна, що тягнеться вздовж бухти Ангелів від центру Ніцци з пальмами, великими площами і вишуканими готелями. Величний Середземноморський Палац. Пагорб Шато, звідки відкривається прекрасний вигляд на старе місто та пляжі. Архітектура Ніцци наскрізь просякнута італійським духом.

Вільний час. Нічний переїзд до Іспанії.

 

genuia

 

4 день

Ранішні молитви. Прибуття до Барселони. Вільний час для відпочинку на узбережжі Середземного моря. Знайомство з містом.

Першою серед архітектурних принад Барселони, яку ми відвідаємо є, без сумніву,  Храм Святої Родини. Це чи не найунікальніша церква у Європі. Архітектор Антоні Гаудірозпочав спорудження СаґрадаФаміліа у 1883 році. Відвідаємо великий Парк Ґуе́ль з численними будівлями, який був спланований теж архітектором Ґауді і є одним з найбільших парків Південної Європи.

Піднімемось на Гору Тібідабо, висота якої 500 м, що є найвищою точкою в Барселоні, звідки відкривається дивовижна панорама всього міста. На вершині гори відвідаємо храм Святого Серця Ісуса, спроектований ЄнрікеСаньєром.

Вільний час. Переїзд до готелю, поселення.Нічліг.

 

Barselona

 

5 день

Сніданок.  Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до столиці Іспанії. Прибуття до Мадриду. Знайомство з містом. Екскурсія.

Екскурсію по місту розпочинаємо на Східній площі Мадрида-Орієнте, яка знаходиться в історичному центрі столиці між двома найважливішими спорудами: королівським палацом та королівським театром. У центрі площі височить пам’ятник ХVII століття королю Феліпе IV.       

  Відвідаємо Кафедральний собор Альмудени, покровительки Мадрида, будівництво якого закінчилося в 60-і роки ХХ століття. Неподалік знаходяться залишки стіни-укріпленння часів арабського панування. Проходячи однією із головних вулиць міста, яка була прокладена ще в середньовіччя, вулицею Майор, ознайомимося з архітектурними пам’ятками періоду Австрійської династії.

Вільний час. Нічний переїзд до Португалії.

 

Madrid

 

6 день

Ранішні молитви. Прибуття до Фатіми. Поселення у готель. Знайомство з містом.

Служба Божа. Продовження паломницької програми у Фатімі. Хресна Дорога, місце Об’явлення Ангела. Відвідини основної Базиліки, де знаходяться  мощі дітей, яким об’явилася Богородиця. Відвідання родинних  будиночків, де проживали діти. Ввечері – участь у процесії Святої Вервииці з свічками.

Вільний час.  Повернення у готель. Нічліг.

 

Santuário_de_Fátima_3_-_Jul_2008

 

7 день

Служба Божа.  Освячення речей церковного вжитку. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Іспанію. Прибуття у Саламанку.

Наша оглядова прогулянка по місту передбачає відвідування найстарішого університету Саламанки, знаменитої університетській площі. Відвідаємо Новий собор Вознесіння Богородиці та  кафедральний собор Санта Марія. Прогулянка по місту продовжиться візитом на головну площу  PlazaMayor, вас також вразить і краса монастиря Святого Естебана.

Вільний час. Нічний переїзд до Франції.

 

Саламанка

 

8 день

Ранішні молитви.  Прибуття до Люрду. Поселення у готель.

11:00 – Участь у  Святковій Літургії в церкві св. Бернадети. Спільне фото перед Базилікою Богоматері Вервиці.

14:00 -16:00 – Купелі.

21.00 – Участь у міжнародній  процесії  Вервиці  біля Гроту Об’явлення Пречистої Богородиці.

Повернення у готель. Нічліг.

 

lourdes

 

9 день

Ранішні молитви.

6:45 – 8:15 Свята Літургія в гроті Об`явлення.Сніданок. Оглядово-пішохідна прогулянка по Люрду.

Відвідаємо основні місця, пов’язані з життям Бернадети: парафіяльну Цекву, де вона була охрещена, будинок, де проживала сім’я Субіру, млин Боллі, госпіталь, у якому Бернадетта прийняла перше Причастя.

Вільний час для приватної молитви. Виселення з готелю. Переїзд до Марселю. Поселення у готель. Нічліг.

 

Lourdes 

 

10 день

Ранішні молитви. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до центральної частини Марселю.

Відвідаємо найвищий пагорб в Марселі, що вінчає Базиліка Богоматері-хранительки Notre Damede la Garde з позолоченою статуєю Діви Марії висотою 10м. Звідси видно весь Марсель з Катедральним собором, будівлею вокзалу, палацом Longchamp, готичними шпилями церкви Saint Vincentde Paul. Вшануємо мощі  Св. Лазаря у храмі Санта  Марія Мажоре (тут знаходиться його голова).

Вільний час. Переїзд до Італії. Прибуття у Мілан. Вечірня екскурсія центральною частиною міста.

Оглядова прогулянка історичним центром міста включає в себе відвідування Міланського Кафедрального Собору, Пасажу Віктора Еммануїла Савойського, Середньовічного Замку Сфорца. Побачимо також знаменитий оперний театр у Мілані, побудований на місці церкви Санта-Марія де Ла Скала, звідки походить і назва самого театру.

Переїзд у готель. Нічліг.

 

Marsele

 

11  день

Ранішні молитви. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Словенії. Прибуття до Любляни, екскурсія містом.

Столиця розташована на обох берегах річки Любляниці. Це невелике, як для столиці,і місто з багатою культурою та глибокими національними традиціями, але в ньому достатньо місця і для історичних пам’яток, і для сучасності. Поруч із будівлями парламенту, посольств і найбільших банків чудово уживаються кав’ярні й ресторанчики. Тисячолітня історія перетворила Любляну на одну з найкрасивіших столиць Європи.

Вільний час. Нічний переїзд до Угорщини.

 

lubliana

 

12  день

Щоденні молитви.  Прибуття у Марія Повч. 

Відвідини базиліки Богородиці, де знаходиться, славна на всю Європу, чудотворна ікона Божої Матері та монастиря св. Михаїла.

Вільний час. Переїзд до України. Прибуття у Львів.

 

maria-powch1

 

 


 

У ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ:

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;

– духовний супровід священика;

– супровід досвідченого керівника;

– медичне страхування;

– 6 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);

– 6 сніданків.

 

ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ:

– візовий збір 35 € (звільнені від оплати діти до 18, студенти до 21 року, пенсіонери та інваліди);

– послугивізового центру 20 €;

– екскурсійна программа згідно з маршрутом та проїзд громадським транспортом 45 €.

 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ *

Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми.

Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.