Грузія з відпочинком на морі
Тбілісі, Кутаїсі, Мцхета, Кахетія, Уплісціхе, Борджомі, Батумі, море...
02.05.2016 р.   —   10.05.2016 р.
515$+100грн

Дата вильоту +/- 1 день

Паломницький центр “Святого Христофора” запрошує у паломництво до Грузії.  !!! В програмі можлива зміна міст !!!

Програма виїзду:

День 1: Київ – Тбілісі

Old_Tbilisi_(Oct_2012)

Зустріч групи в приміщенні терміналу D аеропорту «Бориспіль» м. Київ. Реєстрація, посадка на літак. Переліт Київ-Тбілісі. Проходження митного та паспортного контролю. Зустріч групи з гідом. Трансфер до гестхаусу в центрі Тбілісі. Вечеря. Ночівля.

 

День 2: Тбілісі

Tbilisi

Сніданок. Виїзд на екскурсію по Тбілісі. Оглядова екскурсія містом Тбілісі включає:
•    Кафедральний Собор Самеба (Собор Святої Трійці, який є головним кафедральним собором Грузинської православної церкви);
•    Церква Метехі (XIII ст, – згідно з переказами, це було місцем, де в V ст. була похована Свята мучениця Шушанік і віддана мукам)
•    Синагога
•    Кафедральний собор Сіоні (VI-VII ст.)
•    Церква Анчісхаті (VI ст.) (де протягом багатьох років зберігалася “Анчійская ікона”. Багато віруючих вважають, що ікона Спасителя – нерукотворна, тобто відображений на ній лик НЕ намальований, а з’явився на полотні після того, як Ісус Христос доклав його до свого обличчя)
•    Статуя Матері Грузії, церква Нарікала (IV в), сірчані лазні, види на Старе місто.

Участь у Літургії у католицькому Соборі в Тбілісі.
Повернення з екскурсії. Вечеря. Вільний час. Нічліг.

День 3:

Давідо–Гареджийська Лавра.

gruzia4
Літургія. Сніданок.
Виїзд на екскурсію до Кахетії на південний схід Грузії в історичний район Гарі-Кахеті, в Монастирський комплекс Давид Гареджі. Наш шлях лежить в одне з найдивовижніших місць в Грузії – Пустинь Гареджі або Удабно, де на 25 км простягнувся знаменитий комплекс стародавніх печерних монастирів Давид Гареджі.

Давідо-Гареджийский монастирський комплекс — комплекс грузинських печерних монастирів VI століття, що сьогодні має статус лаври та являє собою сотні майстерно вирубаних в скелях приміщень ранньохристиянського періоду. Монастир охоплює території трьох районів Грузії — Гардабанського, Сагареджійського і Сігнахського. Найдавніші монастирі комплексу – Лавра Св. Давида, монастир Св. Додо і монастир Натліс-Мцемебелі (Іоанна Хрестителя) були засновані в 1-й половині VI ст. Дещо пізніше, в X-XIII століттях, були засновані монастирі Удабно, Чічхітурі, Бертубані.

У багатьох церквах і трапезних збереглися унікальні фрески VIII-XIV ст. з портретами історичних осіб, у тому числі портрет цариці Тамари.
Повернення до Тбілісі. Вечеря. Нічліг у Тбілісі.

 

kahetia

 

День 4: 

Мцхета-Уплісціхе-Борджомі.

Джварі
Літургія. Сніданок.
Виселення з готелю. Переїзд до Мцхета – найдавнішої столиці Грузії і її релігійний центр.
Передбачене відвідування разом з гідом:
•    Монастиря Джварі (VI в) – Розташований на вершині гори, де, згідно з історичними джерелами («Звернення Грузії», «Життя картлійскій царів»), спорудила хрест свята рівноапостольна Ніна. Джварі – один із шедеврів архітектури по досконалості архітектурних форм і перший в Грузії пам’ятник Всесвітньої спадщини.
•    Собор Светісховелі (XI в) – пам’ятники всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
•    Монастир Самтавро (на місці якого раніше знаходився кущ ожини, під яким жила і проповідувала християнство свята Ніно, світло якого осяяло всю Грузію, і християнство було оголошено державною релігією).

Переїзд до Уплісціхе –  це висічене у скелі місто, унікальний пам’ятник старовини, ненабагато молодший за легендарний арійський Аркаїм. Уплісціхе – дослівно: фортеця владики; один з політичних центрів Східної Грузії античної епохи.

Переїзд до Борджомі.Відвідини всесвітньо відомого курорту Борджомі (можливість набрати воду із джерела у місцевому парку, нещодавно відкритому Михайлом Саакашвілі та Віктором Ющенком).

Розміщення в готелі Борджомі. Прогулянка по парку.  Вільний час. Вечеря. Нічліг.

5 день:  Кутаїсі-Батумі.

pechera_prometeja
Літургія. Сніданок.
Виселення з готелю, виїзд до Батумі. По дорозі відвідання Кутаїсі: монастиря Баграті, національного парку Сатапліа або Печери Прометея.

Монастир Баграті – заснований у часи правління Баграта III, як головний собор його царювання і освячений на честь Успіння Богородиці у 1003 р.
• Огляд карстових печер Сатаплі або Печери Прометея.

Пізнє прибуття в Батумі. Розміщення в готелі в Батумі. Вечеря. Нічліг у Батумі.

6 день. Батумі.Batumi1
Літургія. Сніданок.
Відпочинок на морі, вільний час.
14-00 – виїзд на екскурсію у Батумі з відвідуванням ботанічного саду.
Вечеря. Огляд вечірнього Батумі з відвідуванням лазерного шоу фонтанів. Повернення в готель. Ніч в Батумі.

7 день. Батумі.

batumi4
Сніданок.
Участь у Літургії в католицькій церкві м. Батумі.
Вільний час. Відпочинок на морі або виїзд на факультативну екскурсію в гірську Аджарію (оплачується додатково)
Вечеря. Ніч в Батумі.

batumi2

kabuleti8 день. 04:00 Виїзд з готелю в аеропорт м Батумі. Виліт до Києва рейсом о 06-40. Прибуття в аеропорт «Бориспіль» в 08-30.

Сохранить

Сохранить