Голландія

01.01.1970 р.   —   01.01.1970 р.

1 день, субота (20.10.2018). КРАКІВ

Виїзд з України (години та місця виїздів вказані вище).

Виїзд на кордон (можливе довге очікування на кордоні). Переїзд територією Польщі.  Ввечері прибуття до Кракова. Запрошуємо Вас на оглядову пішохідну екскурсію «Королівський Краків». Після екскурсії – поселення в готель. Вільний час. Ночівля в готелі.

Mary-Basilica-Krakow

2 день, неділя (21.10.2018). ВРОЦЛАВ

Сніданок. Орієнтовно о 12:00 – прибуття до Вроцлава. Вроцлав – одне з найкрасивіших міст Польщі. Запрошуємо на оглядову екскурсію. Після екскурсії – вільний час. Орієнтовно о 22:00 – збір групи, нічний переїзд до Нідерландів.

wroclaw

3 день, понеділок (22.10.2018). АМСТЕРДАМ

Прибуття в Амстердам орієнтовно о 14:00. Запрошуємо Вас на оглядову пішохідну екскурсію.  Центральна площа Дам, Королівський палац, знаменитий залізничний вокзал, плаваючий квітковий ринок, площа Рембрандта, музей Мадам Тюссо та музей Ван Гога, старовинна архітектура та чудова пишність водних каналів Амстердама.

Після екскурсії – поселення в готель. Ночівля в готелі.

Canal at night in Amsterdam

4 день, вівторок (23.10.2018). АМСТЕРДАМ

Сніданок. Вільний день в Амстердамі. Пропонуємо відправитись у поїздку на весь день по великих і малих містах Нідерландів (за бажанням – 40 €). Невеликий переїзд і ми в Гаазі. Гаага – особливе місто, резиденція королеви Беатрікс, неофіційна столиця Нідерландів. А поруч найбільш вишуканий морський курорт Північної Європи – Схевенінген. Далі ми відвідаємо старовинне містечко Делфт, в якому жив і творив свої шедеври Ян Вермер. А на десерт на нас очікує футуристичний Роттердам – справжнє місто-калейдоскоп, багатогранне та яскраве.

Ввечері повернення в Амстердам. Ночівля в готелі.

Amsterdam

5 день, середа (24.10.2018). АМСТЕРДАМ

Сніданок. Вільний день в Амстердамі.  Запрошуємо Вас на факультативну екскурсію по провінційній Голландії (за бажанням – 25 €). Музей під відкритим небом, справжнє голландське село старовинних вітряків – Заансе-Сханс і неймовірно мальовниче середньовічне рибацьке поселення – Волендам – дві перлини Голландії!

Повернення в Амстердам орієнтовно о 13:00. Вільний час до вечора. Орієнтовно о 22:30 – збір групи. Нічний переїзд в Німеччину.

Amsterdam-3

6 день, четвер (25.10.2018). БЕРЛІН.

Нас вітає столиця Німеччини – Берлін – місто, в якому переплітаються минуле та сучасність. Величезний мегаполіс, в якому ми попадемо в машину часу. Запрошуємо на оглядову екскурсію.

Після екскурсії – вільний час до вечора. Орієнтовно о 19:00 – збір групи, переїзд на ночівлю в готель на території Польщі. Ночівля в готелі.

берлін

7 день, п’ятниця (26.10.2018).

Сніданок. Переїзд територією Польщі. Перетин кордону (можливе довге очікування на кордоні).

Прибуття в Україну (Щоб зорієнтуватися в годині прибуття до свого міста для прикладу наводимо тільки м. Львів. Відштовхуючись від цього кожен сам в індивідуальному порядку може прорахувати годину прибуття в потрібне Вам місто. Отож, повернення у Львів в даній програмі орієнтовно о 22.00).


У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

– оформлення документів для візи;

– проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;

– медичне страхування;

– проживання в готелях 3* зі сніданками;

– супровід керівника групи за маршрутом.

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:

-екскурсії – загалом 35 € – обов’язкова оплата;

-проїзд у громадському транспорті;

-вхідні квитки в музеї та інші екскурсійні об’єкти;

-факультативи.

Важливо:

ОБОВ’ЯЗКОВО!!! усім паломникам потрібно бути на місці посадки за 20 хвилин до години виїзду.