Італійська сієста з відпочинком на морі
А також паломництво у такі дати: 18 – 26 липня, 01 – 09 серпня, 15 – 23 серпня 2019 р.
01.08.2019 р.   —   09.08.2019 р.
335€+200грн

1 день   

Львів – Будапешт. 7:00 виїзд групи зі Львова (залізничний вокзал). Переїзд в Будапешт.

Ми відвідаємо Будапешт – столицю Угорщини. Нас чекає захоплива мандрівка з бокалом шампанського на кораблику хвилями нічного Дунаю. Неймовірні панорамні краєвиди, освітлені мости, Парламент… для приємного відпочинку у перший день мандрівки. (квиток на кораблик оплачується додатково – €15).

Збір групи, переїзд до Венеції.

 

budapest3

 

2 день  – Венеція, Падуя.

Прибуття на автобусну стоянку в передмістя Венеції. Переїзд до Венеції на гром. транспорті.

Венеція. Наше дослідження Венеції розпочнеться захопливим катанням по Гранд каналі на річному трамвайчику, що зветься тут вапоретто. Ви помиляєтесь, якщо вважаєте символом міста карнавальну маску. Візитна картка Венеції – Piazza di San Marco із одним з найгарніших соборів Італії – базилікою Сан Марко, що будувалась протягом чотирьох століть. Всередині є три музеї. Також тут зберігаються мощі Святого Марка, образ Богородиці та мощі мученика Ісидора до котрих невпинно йдуть паломники з усього світу.

Палац правителів Венеціанської республіки, Дожів, демонструє усю розкіш впливових родів Венеції. Оповитий таємничістю та загадковістю палац вабить туристів. Оглядова екскурсія.

У вільний час скористайтесь унікальною нагодою покататись вузенькими каналами Венеції на гондолі. Ця захоплива мандрівка у «місті на воді» – дозволена розкіш у Венеції.

Переїзд в місто Падуя. Святий Антоній Падуанський, покровитель паломників та помічник у віднайдені загублених речей став для Падуї своєрідним патроном. На його честь у місті споруджено собор, де й зберігають мощі Антонія. Тут також зберігається прах мешканця Падуї  Еразм ода Нарні. Котрий відомий у мистецьких колах під прізвищем Гаттамелат. З отцем-духівником нашої групи помолимось д святого Антоніо за спокій та здоров’я у наших родинах. А у вільний час прогуляємось споглядаючи визначні пам’ятки Падуї.

Збір групи, переїзд на ночівлю в передмістя Риму.  Пізнє поселення в готель,  ночівля.

Venice

3 день  – Рим.   

 Сніданок в ресторані готелю. (Увага! Пересування по Риму тільки громадським транспортом!).

Паломництво до Прокатедрального Собору Святої Софії в Римі на літургію в українському обряді. Храм збудований Патріархом Йосифом Сліпим зі словами до українців: ” А коли дивитиметеся на Собор Святої Софії і будете здійснювати паломництво до нього як до рідної Святині, і молитву приноситимете в ньому, пам’ятайте, що цей Собор залишаю вам як знак і символ знищених і збезчещених українських храмів Божих, між ними наших найважливіших свідків – соборів, свідків нашого прадідівського християнства, Святої Софії в Києві і Святого Юра у Львові! Нехай же цей отут Собор Святої Софії буде для вас знаком відродження й побудови нових храмів на Рідній Землі і заохотою до зведення храмів Божих в місцях вашого перебування! А над усе нехай Собор Святої Софії буде для вас провідним знаком і свідком Собору Живих Українських Душ, святим місцем молитви й літургійної Жертви за померлих, живих і ненароджених! Благаю Бога, щоб Він охороняв Собор Душ Прийдешніх Українських Поколінь!”

Вирушаємо до Ватиканських музеїв та Сікстинської капели. Тут представлено об’ємну колекцію творів мистецтва зібрану Папами починаючи з XVI століття. (Вхідний квиток та екскурсія в Ватиканські музеї оплачуються додатково – €25).

Рим – місто романтиків, що із кожної вулички дихає історією вдало поєднаною із сучасністю. Розпочнемо знайомство з античної частини міста, що вражає історією про Римську імперію. Тут Колізей, Римський форум, Капітолій, Імператорський форум, Вівтар Вітчизни… Вуличками дійдемо до помпезного фонтану Треві щоб за доброю традицією кинути у нього монетку. Площі Ротонда, Навона, Венеції, Замок Святого Ангела у вечірній красі назавжди закохають вас у Рим.

Вільний час. Переїзд до готелю, ночівля.

View of Rome from Castel Sant'Angelo, Italy.

4 день Рим,   Ватикан.

Сніданок в ресторані готелю. Вільний день у Римі.

О 12:00 усі присутні на площі св. Петра у Ватикані слухають привітання і благословення Папи Римського Франциска і разом моляться традиційну католицьку молитву «Ангел господній», що прославляє Благовіщеня Діви Марії і втілення Ісуса Христа.

Екскурсія цього дня буде присвячена паломництву святинями Риму: Basilica di Santa Maria Maggiore, де зберігаються ясла Ісуса і чудотворна ікона Пречистої Діви, церкву святого Альфонса, де зберігається ікона Матері Божої Неустанної Помочі, котру ми величаємо у своїх молитвах. Окрім цього підемо до каплиці Сан Лоренцо, де зберігаються Святі сходи привезені царицею Оленою з Єрусалиму.

Після екскурсії – вільний час. Збір групи о 16:00, переїзд на Адріатичне узбережжя Італії в курортне місто Розоліна Маре (Rosolina Mare), пізнє поселення в готель (Hotel Olympia ***). Ночівля.

GTY_vatican_kab_150424_12x5_1600

5 день – Відпочинок на морі.

Сніданок в ресторані готелю. Вільний день. Відпочинок на морі, ночівля в готелі.

Щовечора матимемо гарну нагоду зібратися разом із отцем, котрий супроводжує у подорожі, аби разом розважати під час духовних бесід та єднатись у спільній вечірній молитві та приємному спілкуванні.

Все о Италии

6 день – Відпочинок на морі.

Сніданок в ресторані готелю. Вільний день. Відпочинок на морі, ночівля в готелі.

Адріатичне море Італія2

7 день – Відпочинок на морі.

Сніданок в ресторані готелю. Вільний день. Відпочинок на морі, ночівля в готелі.

lignano-sabbiadoro-terrazza-mare

8 день  –  Відпочинок на морі.

Сніданок в ресторані готелю. Вільний день. Відпочинок на морі.  О другій половині дня збір групи та виїзд в Україну.

 9 день, Львів. Дорогою додому ми відвідаємо відоме угорське місто Егер, яке славиться на весь світ своїми виноградниками. Матимемо змогу продегустувати п’ять сортів ексклюзивного угорського вина плюс до того нас чекає смачний угорський гуляш (вартість факультативу €15).

Прибуття до Львова в другій половині дня.


У вартість включено:

  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • проживання в готелях 3*;
  • харчування – сніданки (після ночівлі в готелях);
  • медичне страхування;
  • сучасна аудіосистема з навушниками для екскурсій.

Додатково оплачується:

  • екскурсії – загалом 35 € (обов’язкова оплата);
  • доїзд до Венеції потягом – 4 €;
  • проїзд в громадському транспорті в Римі;
  • вхідні квитки в музеї та інші екскурсійні об’єкти;
  • факультативні екскурсії (за бажанням).