Якщо Ви їдете в ТЕЗЕ на Новий Рік

Інформація з офіційної сторінки Новорічної зустрічі ТЕЗЕ в Празі

 

Вік паломників

 

Європейська зустріч призначена для молодих людей віком від 17 до 35 років.

 

Молодь до 18 років

 

Молоді люди, яким ще не виповнилось 18 років, повинні привезти з собою письмовий дозвіл батьків. У формі має бути вказане ім’я лідера, який буде нести юридичну відповідальність за молоду людину під час зустрічі.

Будь ласка, перевірте, чи потрібен дозвіл на виїзд з країни вашого проживання.

 

16-ти річні

 

Мінімальний вік учасників – 16 років. 16-ти річні повинні приїхати 29 грудня у супроводі лідеру (один дорослий чоловік на двох хлопців та одна жінка на двох дівчат). Ці особи перебуватимуть разом з 16-річними учасниками впродовж всієї зустрічі та будуть поселені в одній родині.

Дорослі, старші 35 років та сім’ї

Європейські зустрічі не призначені для людей, старших 35 років, якщо вони не є керівниками груп молоді. Натомість ми запрошуємо дорослих та сім’ї з дітьми відвідати Тезе. Щоб отримати інформацію про зустрічі для дорослих та сімей, будь ласка, натисніть тут.

Розміщення

Учасники будуть мешкати або у людей, які живуть у Празі або її околицях, або у різних місцях для розміщення груп (наприклад у приміщеннях церков, школах тощо). Всі повинні мати туристичний килимок (карімат) та спальний мішок. Молоді люди з обмеженими можливостями мають зареєструватися до 1 листопада, щоб для них можна було знайти відповідне місце проживання.

Вартість

Ваш внесок покриє витрати на їжу, місцевий транспорт, оренду місць зустрічі, обладнання та інші витрати зустрічі. Сума внесків залежить від вартості проживання у різних країнах.

В жовтні на цьому сайті буде опублікована точна сума внесків. У той же час, зважте на орієнтовну вартість для учасників з України:

Молоді люди до 35 років:       35 євро
Дорослі, старші 35 років:        55 євро