Християнськими Святинями Прибалтики + Гельсінкі
Львів – Люблін - Вільнюс – Таллінн – Гельсінкі - Таллінн – Рига - Львів
15.10.2018 р.   —   20.10.2018 р.
180€+200грн

1 – й день

7:00 виїзд зі Львову, Залізничний вокзал.
Проходження кордону Україна/Польща (Рава-Руська).
12:00 приїзд до м. Люблін.

12:30 – 14:30 Екскурсія по місту Люблін.

Люблін – це одне з найстаріших і найкрасивіших міст Польщі, яке вражає своєю майже 700-літньою історією. В ньому дуже добре збереглася стара частина міста, з неповторною  атмосферою, де наклали свій відбиток багато культур і релігій. У Любліні також мали місце багато важливих подій, які вплинули на хід історії Польщі та Європи. Ми піднімемося на замковий пагорб, де перед нами постануть живописні вулиці та добре збережені стіни старого замку. Під час екскурсії  побачимо також: міські ворота, палац, костел та монастир домініканців, прихідську площу, королівський суд, Краківські ворота, Тринітарну башту, кафедральний собор, ратушу.

15:30 Виїзд до міста Августів

22:00 Поселення в транзитний готель м. Августів.

 

lubliana

 

2 – й день

8:00 сніданок, 3:30 виїзд.

13:30 приїзд до м. Вільнюс.

14:00 – 17:00 Екскурсія по місту.

Оглядова екскурсія «Побачення з Вільнюсом!». Сотню років про Вільнюс говорили так: в якому напрямку на нього не подивишся, завжди побачиш щонайменше чотири храми. На тлі неба – фантастичне поєднання гострих шпилів, куполів та хрестів.  Костел св. Анни – шедевр готики, костел св. Петра і Павла – перлина бароко, Кафедральний собор – приклад класицизму, знаменита Гостра Брама, брама каплиці Аушрос Вартай (XVI століття), замкова вежа Гедемінаса, монастирі кармелітів і місіонерів, палаци Огінських і Радзивіллів – викликають захоплення своєю красою і неповторністю. Надають місту аромат середньовічної давнини маленькі старовинні будиночки, чарівні затишні вулички, приємні ресторанчики і романтичні набережні, звідки відкриваються чудові панорами міста. У Вільнюсі є Синагога і протестантський храм для лютеран в Сторому Місті, а також багато православних храмів, перлиною яких вважають  – церкву св. Миколая, яка втілює в собі поєднання готичного і візантійського стилів, а також бароко. Ви будете здивовані багатством Єзуїтського Ордену, який реконструює собори і храми, відкриває при них школи та інвестує в культурно-освітній фонд Литовської столиці. Ми відвідаємо Свято-Духів чоловічий монастир, де знаходяться мощі Віленських мучеників, церква  Параскеви Пятниці  1345 р., Собор Пресвятої Богородиці.

Вільний час.

22:30 виїзд на Таллінн (Нічний переїзд).

 

Vilnjus_kostel

 

3 – й день

7:00 Приїзд в місто Таллін.

9:00 Відвідання українського культурного центру і музею.

11:00 – 11:30 Молебень в українській церкві.

11:30-12:30 Обід в центрі Solaris, ресторан швидкого харчування Lido. Поселення в готель.
14:30 Піша екскурсія Старим містом.  Екскурсія починається в Верхньому місті від башти-символа Старого міста – Довгий Герман. Далі – споруда парламенту Естонії Рийгінконгу, Собор Алєксандра Невського, зразок московської архітектури XVII, Домська церква; оглядова площадка з видом на Нижнє місто. Прогулянка вздовж стіни замку, саду датського короля і вулицею Коротка Нога. Нижнє місто – церква Нігулісте, в які проводяться концерти органної музики. Ратушна площа, де знаходиться найстаріша аптека Європи. «Нульовий» пункт Нижнього міста, де можна загадати бажання, найромантичніша вулиця, де знаходяться майстерні народних умільців. Спасо-Преображенський Собор.
Вільний час. Ви зможете відвідати торгові центри, кафе, магазини сувенірів.

Нічліг в готелі.

 

moth_explore_tallinn

 

4 – й день

6:45 сніданок.

Вільний день в Таллінні.

Одноденна екскурсія на паромі Viking Line до Гельсінкі – (факультативно)  – 40 євро.

 

Old Town in Tallinn, Estonia

 

5 – й день

7:00 Сніданок. 7:30 Виселення з готелю і виїзд до м. Рига.

12:00   зустріч з гідом біля пам’ятника  Латиським стрільцям (Museum of the Occupation of Latvia Latviešu strēlnieku laukums 1, Rīga, Latvia).                            

Оглядово-піша екскурсія Старою Ригою.

 «Місто черепичних дахів». Багато зелені і води, чудова архітектура, безліч кав’ярень і ресторанчиків – це і є Рига, частинка «старої доброї» Європи. В історичному центрі Риги помістилась майже вся історія архітектури з часів середньовіччя до початку ХХ ст. Ви прогуляєтесь  вузькими вуличками з церквами і монастирями: Церква св. Петра і Домський Собор,  велика і мала Гільдія, Дім Чорноголових, Шведські ворота та інші історичні пам’ятки Старої Риги. Відвідаємо Спасо-Преображенську пустинь,  Свято-Троїцький монастир. Собор Різдва Христового, де знаходяться мощі свящ. Іоанна Рижського.Ввечері пропонуємо пройтись «Давнім Бурштиновим Шляхом» дегустація пива в національній латвійській таверні в Старому місті!!! Традиційна жива музика, народні костюми і латвійська національна кухня.

Вільний час.

21:00 виїзд в Україну (нічний переїзд).

 

Рига

 

6 – й день                    

Місто Львів – залізничний вокзал (орієнтовний час приїзду 15:00).