Християнський відпочинок на морі Калабрії

330€ + 200грн

* + авіапереліт 200-230 €. Акція до 15.07.2019
25.08.2019 р.   —   01.09.2019 р.
300€+200грн*

1 день:

Ранковий виїзд зі Львова до Польщі, трансфер в Аеропорт. Переліт до Італії, Lamezia Terme. Трансфер з аеропорту до готелю (2 год). Поселення в готель Miramare 3*.

Відпочинок на морі. Факультативна екскурсія по Чіро Маріна та відвідини фабрики з виготовлення морозива. Ласування найкращим морозивом у Чіро Маріна.

 

Кабадокія1

 

2 день:

Сніданок. Відпочинок на морі.

У другій половині дня факультативна екскурсія до Санта Севервина.

 

Санта-Северина – стародавнє середньовічне село, розташоване посеред мальовничого горбистого ландшафту між Іонічним морем і горами національного парку – заповідника Сіла.

Санта Северина – одна з перших християнських єпархій Європи. Місто було митрополичим осідком, безпосередньо залежним від Візантії. Санта-Северина була батьківщиною папи Захарії (понтифіка з 741 по 752 рік). У цьому селищі знаходяться давні християнські церкви, і грецька хрещальня.

Ще однією особливістю цього міста є величезна і могутня фортеця з численними укріпленнями, які впродовж історії кілька разів розширювалися і змінювалися у відповідності до потреб військової інженерії.

 

Санта Северина

 

3 день:

Сніданок. Відпочинок на морі.

Факультативна екскурсія до Капо Колонна, відвідини археологічного музею, молитва перед чудотворною іконою Богородиці.

 

Капо

Католицька церква збудована василіанськими ченцями між 11 і 13 століттями на честь ікони Богородиці Санта-Марія-ді-Капо Колонна. В ній знаходилась чудотворна грецька ікона Богородиці Годувальниці. У даний час оригінальна ікона знаходиться в Катедральному соборі у м. Кротоне.

 

Капо2

 

До наших часів у археологічному парку Капо Колонна збереглась одна колона заввишки 8 метрів давньогрецького поганського святилища.

Факультативна екскурсія до фортеці в Ла Кастелла.

 

До найпривабливіших фортець Калабрії належить арагонський замок Ла Кастелла який перетворився на символом культурного туризму в регіоні. Фортеця оточена морським заповідником Капо Ріццуто завдяки цьому з замку можна насолоджуватися прекрасним видом на Іонічне море та мальовничу природу. У селищі знаходиться єдина парафіяльна церква збудована на честь відвідин Пресвятою Богородицею своєї тітки Св. Єлизавети.

 

4 день:

Сніданок. Відпочинок на морі. Після обіду факультативне відвідання винних заводів та дегустація вин.

 

Чіро

 

Місто Чіро Маріна відоме виробництвом різноманітних видів вина під маркою Чіро ДОК (Cirò DOC, а тому ще має назву «Міста Вина». У місті та його околицях  працюють близько 20 різноманітних заводів по виробництву вина. Вино виготовляється з місцевого винограду сорту Галіоппо Gaglioppo під трьома видами: червоне, рожеве і біле.

 

5 день:

Сніданок. Відпочинок на морі. В другій половині дня факультативнна екскурсія по м. Кротоне.

Кротоне – одне з найдавніших міст європейської цивілізації. Представляє собою гравітаційний полюс тридцяти муніципалітетів, які в XV столітті отримали назву  Маркізіат Кротоне. У історичному центрі помилуватися численними палацами, оглянути різноманітні пам’ятки архітектури: палаци баронів, церкви та монументи. Це грецьке місто, засноване в 709-708 рр. до н.е. Однією архітектурних історичних особливостей м. Кротоне є Замок Карла V.

 

Кротоне

 

Особливо красивими архітектурними пам’ятками м. Кротоне є церкви ДʼУомо, Санта Кьяра, Сан Джузеппе, Палац Барракко, палац Галлучьо.

 

6 день:

Сніданок. Відпочинок на морі.

 

3870638638_d2e0effcc3_b

 

7 день:

Сніданок. Трансфер в аеропорт. Переліт до Польщі, трансфер автобусом до Львова.

 


 

У вартість подорожі входить:

  • проживання 7 днів і 6 ночей на морі у готелі зі сніданками,
  • супровід керівника групи та духівника,
  • медичне страхування,
  • трансфери зі Львова до Польщі в аеропорт, трансфер в Італії до готелю.

У вартість подорожі не входить:

  • громадський транспорт у містах відвідання,
  • факультативні екскурсії згідно маршруту,
  • особисті витрати.

 

Вартість факультативних екскурсій складає від 5 до 20 євро за екскурсію при мінімальна кількість учасників – 20 осіб.