Християнський відпочинок в Єгипті
+ Луксор та коптські монастирі
09.12.2019 р.   —   16.12.2019 р.
385€+200грн.

1 день:

Виліт зі Львова. Переліт до Хургади (Єгипет). Трансфер з аеропорту до готелю Panorama Bungalows Hurghada 4*.

 

1

 

Вечеря. Нічліг.

2 день:

Літургія. Сніданок. Відпочинок на морі або на території готелю. Обід.

 

2

 

Вечеря. Нічліг.

3 день:

Виїзд з готелю до Луксору. Сніданок. Екскурсія в Луксор  (орієнтовно 50$ з особи).

 

3

 

Є тільки кілька місць у світі, які можна назвати музеєм під відкритим небом, і єгипетське місто Луксор виразно знаходиться в їх числі. Луксор, раніше відоме як стародавнє місто Фіви, прекрасне місто єгипетського бога Амон Ра, є одним з найбільш затребуваних туристичних напрямків. Він почав полонити туристів, ще починаючи з греко-римських часів. Основні його пам’ятники це Луксор, Карнак, Хатшепсут і Рамзес III.
Саме місто складається з трьох частин: Луксор на східній стороні Нілу, місто Карнак і місто Фіви на західній стороні Нілу на протилежній стороні від Луксора.

Карнатський храм.

Корабликом по р. Ніл. По іншій стороні ріки можна відвідати плантацію бананів (за додаткову оплату); долину фараонів (у вартість входить спускання у 3 гробниці; гробниця Титутхамона за додаткову оплату); магазину-музею папірусу – тут можна побачити, як виробляється папірус).

Обід. Відвідини Колосів Мемона; алябастрової фабрики.

Повернення до готелю. Вечеря. Нічліг.

4-5 день:

Літургія. Сніданок. Відпочинок на моріабо на території готелю. Обід.

 

4-5

 

Вечеря. Нічліг.

6 день:

Літургія. Сніданок. Виїзд до Єгипетської Венеції (вартість орієнтовно 40$). Кораблик до Венеції – Ельгуна. Пливемо дивитись на корали – плавання у відкритому морі (у вартість входять: маска, ласти, трубка). Катання на банані/таблетці. Обід на кораблику з морськими продуктами.

Пливемо у відкрите море, щоб подивитись на дельфінів. Рибалка.

Повернення до готелю на вечерю та нічліг.

 

7 день:

Літургія. Сніданок. Екскурсія до коптських монастирів (вартість орієнтовно 50-60$ – залежно від кількості осіб).

 

7

 

На північ від Хургади в 250 км, на тлі красивих гір Східної пустелі, знаходяться два найстаріших монастиря – Св. Павла і Св. Антонія. Побувати в них і помолитись біля реліквій варто кожному, адже саме тут, на землі Єгипетській, багато століть тому з’явилося чернецтво. Тут жив Антоній Великий, що пішов в юності в пустелю і вів аскетичний спосіб життя. У нього з’явилися послідовники. Таким чином з’явилася перша християнська громада, а Св. Антоній вважається «батьком монашества». Після його смерті ченці заснували найдавніший християнський монастир.
Тут зберігаються рідкісні старовинні ікони, в їх число входить копія ікони Володимирської Божої Матері, і найдавніші письмена арабською і коптською мовами.
Інший монастир — св. Павла — заснований на місці відокремленої печери, де до кінця життя жив св. Павло. Згідно з легендою, преподобний за поживу мав лише воду і хліб, який приносили йому з волі Божої вороном. Над печерою знаходиться стародавня церква, на стінах якої у дуже хорошому стані збереглися  найдавніші фрески. До слова, тут знаходяться мощі св. Павла.

Відівідання печери, де жив св. Антоній останні 20 років життя.

Вечеря. Нічліг.

 

8 день:

Сніданок. Літургія. Відпочинок на морі або на території готелю.

 

8

 

Обід. Виселення з готелю.Трансфер в аеропорт. Повернення в Україну.

 


 

У вартість входять: авіапереліт; проживання у 2 містних номерах та харчування (All inclusive) у готелі; супровід духівника-керівника групи; медичне страхування.

У вартість не входять: відкриття візи – 25 $; витрати на екскурсії.

Паломницький центр залишає право змінювати програму паломництва без втрати значимості об’єктів.