Різдвяні зустрічі ТЕЗЕ у Ризі (коротка програма)
27.12.2016 р.   —   02.01.2017 р.
95€+150грн

Вкінці кожного року спільнота Тезе проводить Європейські зустрічі молоді в одному з головних міст Європи. У них приймають участь десятки тисяч молодих людей з Європи та інших континентів. Цього року така зустріч відбудеться у Ризі (Латвія) з 28 грудня 2016 р. по 1 січня 2017 р.

Обираючи молодіжну Зустріч у Ризі, Ви:

  • розмовляєте з Богом у тиші та співаній молитві;
  • обмінюєтесь досвідом з десятками тисяч молодих християн із Європи та інших континентів;
  • переконуєтеся у гостинності місцевих сімей та церковних громад Риги;
  • зустрічаєте людей, котрі живуть Євангелієм та формують суспільство майбутнього.

Долучайтеся до нашої спільної подорожі та молитви!

Зустріч призначена для молодих людей віком від 16 до 35 років. Молоді люди, котрим ще не виповнилось 18 років, повинні мати з собою письмовий дозвіл батьків з вказаним ім’ям керівника, котрий буде нести юридичну відповідальність за молоду людину під час зустрічі. Молоді люди віком 16 років повинні приїхати у супроводі дорослого (один чоловік на двох хлопців та одна жінка на двох дівчат). Супроводжуючі будуть проживати та перебувати разом з 16-річними учасниками впродовж всієї зустрічі. Розміщення учасників Зустрічі Тезе Учасники будуть проживати у Валенсії або її околицях, будуть розміщені в будинках місцевих сімей або в інших приміщеннях (наприклад у приміщеннях церков, школах тощо). Усі повинні мати з собою туристичний килимок (каремат) та спальний мішок.

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан о 8.00, посадка в автобус. Переїзд  до  кордону.  Прибуття до столиці Польщі. Екскурсія. Варшава – одне з тих міст, в яких налічується близько тисячі різних пам’яток. В основному це  пам’ятники історії міста і країни. Огляд почнемо зі Старого міста. Відвідаємо катедральний собор св. Яна, який  є однією з найстаріших пам’яток архітектури Варшави, а також Королівський замок – символ польської держави.   Вільний час. Нічний переїзд до Риги.

 

warsaw-winter-xmas

 

2 ДЕНЬ

Прибуття зранку до Риги.  Програма Тезе. Перша зустріч із парафією та сім’єю, що приймають. Вечеря, потім вечірня молитва у Виставковому Центрі Ķīpsala та в Арені Rīga. Нічліг.

 

Ðèãà. Ñòàðûé ãîðîä.Âèä ñî ñìîòðîâîé ïëîùàäêè Ñîáîðà ñâÿòîãî Ïåòðà

 

3 ДЕНЬ

Рига. Програма Тезе. Ранкова молитва у парафії, що приймає. Маленькі групки ділення та зустріч з людьми, що залучені до життя місцевої парафії. Спільний обід. Роздача чаю знаходиться в центрі міста. Денна молитва у церквах в Старому Місті та у Виставковому центрі Ķīpsala. Семінари у різних місцях в центрі міста на тему соціальної активності, віри, внутрішнього життя і художньої творчості. Нічліг.

 

giovani-sito

 

4 ДЕНЬ

Рига. Програма Тезе Ранкова молитва у парафії, що приймає. Маленькі групки ділення та зустріч з людьми, що залучені до життя місцевої парафії. Спільний обід. Роздача чаю знаходиться в центрі міста. Денна молитва у церквах в Старому Місті та у Виставковому центрі Ķīpsala. Семінари у різних місцях в центрі міста на тему соціальної активності, віри, внутрішнього життя і художньої творчості. Нічліг.

 

Taizé_prayer

 

5 ДЕНЬ

Рига. Програма Тезе Ранкова молитва у парафії, що приймає. Маленькі групки ділення та зустріч з людьми, що залучені до життя місцевої парафії. Спільний обід. Роздача чаю знаходиться в центрі міста. Денна молитва у церквах в Старому Місті та у Виставковому центрі Ķīpsala. Семінари у різних місцях в центрі міста на тему соціальної активності, віри, внутрішнього життя і художньої творчості. Зустрічі по країнах. Вечеря, потім вечірня молитва у Виставковому Центрі Ķīpsala та Арені Rīga. Молитовне чування за мир у всьому світі, що продовжуватиметься “фестивалем народів” у парафії, що вас приймає. Нічліг.

 

taize

 

6 ДЕНЬ

Рига. Участь в ранковому богослужінні у приймаючих парафіях,  святковий обід у приймаючих сім’ях. Переїзд у Вільнюс. Прибуття до Вільнюса. Екскурсійна програма містом. Відвідини храму Пресвятої Трійці. Вільний час. Нічний переїзд до Любліна.

 

vilnus

 


 

 

У ЦІНУ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;

– духовний супровід священика;

– супровід  досвідченого керівника.

 

ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ

– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;

– реєстраційний внесок в Тезе 25€ (включає проживання, 3-ох разове харчування, квиток на міський транспорт у Ризі, роздаткові матеріали);

– екскурсійна програма згідно з маршрутом 10€;

– візовий збір 35€ (звільнені від оплати діти до 18, студенти до 21 року) та послуги візового центру 500грн; – медичне страхування 100грн.