Паломництво до Люрду з нагоди 160-річчя об’явлення Богородиці + 2 дні відпочинку на морі
Львів – Марія Повч –Ліньяно-Сабб’ядоро – Падова – Ля Салет – Нарбона-Пляже – Люрд – Шартр – Париж – Реймс – Страсбург – Прага – Вадовіце – Львів
22.07.2018 р.   —   02.08.2018 р.
395€+200грн

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан о 10.00, посадка в автобус. Щоденні молитви. Виїзд зі Львова та переїзд через Карпати до Угорського кордону. Прибуття у Марія Повч.   Відвідини базиліки Богородиці, де знаходиться, славна на всю Європу, чудотворна ікона Божої Матері та монастиря св. Михаїла. Вшанування ікони Богородиці. Молебень до Богородиці. Нічний переїзд до Італії.

 

mariapovch

 

2 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Ліньяно-Сабб’ядоро. Відпочинок на Адріатичному морі. Самостійне ознайомлення з містечком, де знаходиться, перший в Європі за привабливістю, пляж Адріатики. З одного боку – чисте спокійне море, з іншого – хвойні ліси, – найкраще, що могла створити природа для пляжного відпочинку. Прогулянка чудовими сосновими парками. Поселення в готель. Ночівля.

 

lignano-sabbiadoro-terrazza-mare

 

3 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Франції.  Прибуття у Ля Салет – місця об`явлення Богородиці. Спільна молитва. 19 вересня 1846 року “Прекрасна Пані” об’явилася двом дітям з містечка Кор: 11-річному Максиміну Жіро і 14-річній Мелані Кальва, які пасли стада корів на альпійських луках Ля Салету. На той час ця високогірна місцевість була досить віддаленою від зовнішнього світу, адже сюди можна було добратися лише верхи на мулі або пішки.  Процесія вервиці з свічками. Вільний час. Нічний переїзд до Нарбона-Пляже.

 

La-Salette

 

4 ДЕНЬ

Ранішні молитви.  Прибуття до Нарбона-Пляже. Відпочинок на узбережжі Середземного моря. Переїзд до підніжжя  Піренейських гір. Прибуття до  Люрду, поселення у готель. Літургія в Українській церкві Успіння Пресвятої Богородиці. Продовження паломницької програми у Люрді: відвідини Гроту – місця Об’явлення Богородиці та участь у  молитовній процесії вервиці з свічками. Повернення до готелю. Вільний час.  Ночівля.

hotel-lourdes-near-grotto

 

5 ДЕНЬ

Ранішні молитви.  Сніданок.  Оглядово – пішохідна прогулянка по Люрду. Відвідаємо основні місця, пов’язані з життям Бернадети: парафіяльну Цекву, де вона була охрещена, будинок, де проживала сімя Субіру, млин Боллі, госпіталь, у якому Бернадетта прийняла перше Причастя. Божественна Літургія. У другій половині дня – участь у процесії з Найсвятішими Тайнами та  Вервиці  біля Гроту Об’явлення Пречистої Богородиці. Повернення до готелю. Вільний час. Ночівля.

 

lourdes (2)

 

6 ДЕНЬ

Ранішні молитви.  Сніданок. Виселення з готелю. Божественна Літургія в Українській церкві Успіння Пресвятої Богородиці.  Відвідини цілющих купелей,  Хресна дорога. Молебень до Богородиці та освячення речей церковного вжитку. Участь у  молитовній процесії вервиці  з свічками. Вільний час для приватної молитви. Нічний переїзд у Шартр.

 

Lourdes

 

7 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття у Мон-Сен-Мішель. Мон-Сен-Мішель — відомий бенедиктинський монастир, побудований на острові в XI-XVI століттях. Острів займає площу близько 55.000 м ² і є зразком середньовічного французького укріпленого монастиря. У зв’язку із святкуванням тисячоліття чернецтва в 1969 році в приміщення монастиря повернулась спільнота бенедиктинців, яка налічує в даний час 7 осіб. Щодня проходить служба, в якій можуть взяти участь прихожани і туристи, а сам храм повернувся до ролі духовного центру, яку він втратив в 1790 році. Архітектурний комплекс і унікальна природа роблять Мон-Сен-Мішель найбільш відвідуваним паломницьким місцем у Нормандії. Відвідини храму, спільна молитва. Вільний час. Переїзд у Лізьє. Місце поховання Святої Терези з Лізьє є другим після Лурду за щорічною кількістю відвідувачів паломницьких груп Франції. 9 квітня 1888 року Тереза Мартен вступила до монастиря босих кармеліток в Лізь’є. Вона отримує ім’я Тереза Дитяти Ісуса і Святого Лику та з ентузіазмом приймає всі умови нового життя — холод, самотність, відсторонені молитви. Турбуючись долею грішників, які втратили віру, вона сама занурюється у «ніч віри» та внутрішню боротьбу, яка ще більше загострюється, коли в неї починає розвиватись туберкульоз. Вже будучи серйозно хворою, Тереза зберігала спокій та посмішку, чим підтримувала співсестер-монахинь. Тоді вона промовляє слова, що потім стануть знаменитими. «Після смерті я проведу Небо на землі, аж до кінця світу допомагаючи душам». Після болючої і сильної агонії 30 вересня 1897 року у 24 річному віці вона помирає. У червні 1980 року, коли Іван Павло II здійснив паломництво в Лізьє, він сказав: “Подякуймо св. Терезі з Лізьє. Подякуймо їй за просту і чисту красу, яка через неї з’явилася Церкві і світу. Ця краса чарує нас, навіть якщо ми знаємо, що дорога до неї була важкою і повною страждань…“. Відвідини Базиліки  святої  Терези. Спільна молитва. Вільний час. Переїзд у готель. Ночівля.

Mont-Saint-Michel-Мон-Сен-Мішель-1024x683

 

8 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Прибуття у Шартр. Знайомство з містом. Відвідини Шартрського собору, який був збудований на честь Богородиці у 1194 році. Тут з 876 року зберігається Святий Омофор Діви Марії. Молебень до Богородиці. Вільний час. Переїзд до Парижу. Прибуття у Париж.  Екскурсія містом.  Ця екскурсія дасть Вам можливість познайомитися з основними пам’ятками Парижу. Нотр-дам-де-Парі – один з найбільших витворів ранньої готики. Всередині собору слід звернути увагу на дивовижний ансамбль вітражів, на багату колекцію скарбів собору, головні з яких – реліквії Страстей Господніх, зокрема Терновий Вінок. Лувр – один з найбагатших музеїв світу. Також оглянемо  Єлісейські поля, Тріумфальну арку, Ейфелову вежу, Марсове поле, Будинок  Інвалідів, Міст Олександра III, Малий і Великий палаци, Стару Паризьку Оперу. Відвідини храму Святого Володимира, Божественна Літургія. Вільний час. Переїзд  у готель. Ночівля.

 

Paris

 

9 ДЕНЬ

Ранішні молитви.  Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Реймс. Знайомство з містом. Реймский кафедральний собор – один із зразків класичного готичного стилю, місце коронації практично всіх королів Франції. Собор прикрашений величезною кількістю статуй, найвідоміша з яких – знаменитий Усміхнений Ангел. Коронаційний палац, розташований поруч з собором, у якому проходили банкети після коронації.  Абатство Святого Ремігія, де покоїться покровитель міста – Святий Ремігій, який за переказами хрестив в Реймсі короля Людвіга в 496-му році. Вільний час. Переїзд до Страсбургу. Екскурсія містом. Під час знайомства з містом  ми відвідаємо найважливіші споруди, створені протягом кількох століть: старовинні будівлі Митниці, Магістрату на площі Гутенберга, палац єпископів, церкву Святого Томи, криті мости. Квартал Маленька Франція розділений мережею каналів з унікальною архітектурою. Відвідаємо Собор Нотр-Дам. Шпиль собору, заввишки 142 метри, був найвищою точкою планети впродовж більш ніж 200 років. Собор  є скарбницею творів мистецтва, серед яких знаменитий Астрономічний годинник XVI століття, вітражі, скульптури.   Вільний час. Поселення у готель. Ночівля.

 

Reims

 

10 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок. Переїзд у Чехію. Прибуття у Прагу. Екскурсійна програма у місті. Ми почнемо прогулянку з Староміської площі – історичного центру Праги. Тут знаходиться міська Ратуша, храм Діви Марії, храм Св. Миколая, пам’ятник  герою чехів Яну Гусу, знамениті чеські куранти, Астрономічний годинник який символізує години, дні, місяці і роки, час сходу і заходу сонця. Щогодини починається вистава, коли з віконця з’являються фігурки 12 апостолів. Ви пройдетесь по колишній Дорозі Королів, побачите знаменитий і один з головних символів Чеської столиці – Карлів міст.  Він прикрашений красивими скульптурами і вежами.  Маршрут  охоплює всі пам’ятки Старого і Нового Міста, що дозволить Вам побачити усі історичні об’єкти. Вільний час. Вечірні молитви. Переїзд до готелю, поселення.  Ночівля.

 

prague

 

11 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок. Переїзд до Польщі. Прибуття до Санктуарію Божого милосердя в Лагевніках. Відвідини монастиря Сестер Милосердя Божої Матері, де у каплиці знаходиться образ Божого Милосердя та мощі св. Фаустини Ковальської. Божественна Літургія в українській каплиці  Всіх Святих українського народу. Вільний час. Переїзд до України. Прибуття у Львів пізно ввечері.

 

lagevniky_obraz-logo

 


 

У ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;

– духовний супровід священика;

– супровід  досвідченого керівника;

– медичне страхування;

– 7 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);

– 7 сніданків.

 

ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ

– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;

– екскурсійна програма згідно з маршрутом 35 €;

 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ *

Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання. * Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки. * Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені. * Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за наявність таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була  безпечною та комфортною.