Різдвяна Італія
22.12.2016 р.   —   27.12.2016 р.
215€+200грн

1 день   –   21  грудня   –   середа

Збір групи у Львові, виїзд на кордон. Переїзд в Італію.

2 день   –   22  грудня   –   четвер   –   Венеція.

Прибуття в Венецію. Венеція – це прекрасна казка, яка застигла в камені. Багато століть поети і художники прославляли це місто і прикрашали його своїми творами. Тут прекрасно поєднуються розкішні палаци і скромні вузенькі вулички, мовчазні канали та гомінкі ринки. Затишні кафе запрошують нас на ароматну каву, а на площі Сан Марко музичні оркестри грають для нас романтичну музику. Ми зможемо відчути життя цього міста, поміряти карнавальну маску, помилуватися Гранд Каналом… І, головне, зануритись в цю неповторну атмосферу найнезвичайнішого міста в Італії.

А для тих, в кого в душі ще жевріє вогник романтизму, є нагода покататись вузенькими каналами міста на гондолі – справжньому символі Венеції. Таку прогулянку, гарантуємо, ви пам’ятатимете усе життя.

Переїзд та пізнє поселення в готель у передмісті Риму, ночівля.

blue-gondolas-in-venice-italy-at-sunset-4k-wallpaper

3 день   –   23  грудня   –   п’ятниця   –   Рим.   Ватикан.    

Сніданок в ресторані готелю. Увага! Пересування по Риму тільки громадським транспортом!

Рим. Нас чекає неймовірна екскурсія «Вічним містом», бруківка якого, ще пам’ятає сандалі легіонерів, імператорів та пілігриимів зі всього світу. Знайомство з Римом ми розпочнемо з його античної частини, грандіозних пам’яток часів розквіту Римської імперії – амфітеатру Колізей, Римського форуму, Імператорських форумів, Капітолію… Ми відвідаємо один з символів Риму – фонтан Треві, прогуляємось площею Венеції, площами Ротонда та Навона, побачимо Замок Ангела – знамениту в’язницю, мабуть, найвідомішу на європейському континенті…

По можливості і за бажанням паломників, відвідування Ватиканських музеїв та Сікстинської капели, неймовірно розмальованої фресками самим Мікеланджело. Також ми побачимо експонати однієї з найбільших колекцій творів мистецтва світу. Особливості додає те, що ми не можемо знати, що саме буде в цей час виставлятиметься в залах Ватиканського музею, адже колекція настільки велика та багата, що експонати доводиться змінювати дуже часто, аби, хоча б невелику їх частину могли побачити поціновувачі.

Вхідний квиток та екскурсія в Ватиканські музеї оплачуються додатково – 38 € з особи, при попередньому бронюванні – 25 € з особи.

Повернення у готель, ночівля.

seasonal-cities-rome-winter-guide1

 

4 день   –   24  грудня   –   субота   –   Рим.   Ватикан. 

Сніданок в ресторані готелю.

Ми матимемо можливість відвідати святині Риму: церкву св. Альфонса, в якій зберігається ікона Матері Божої Неустанної Помочі та базиліку Санта Марія Маджоре, де зберігаються ясла Ісуса та чудотворна ікона Матері Божої, яку ще називають “Спасіння народу римського”. Великою святинею, до якої ми матимемо змогу приклонитися, є Святі сходи. Їх привезла цариця Олена з Єрусалиму. Це сходи преторії – палацу Понтія Пілата. По них, як сказано в Євангелії, Господь ішов чотири рази. Скривавленого і покатованого Спасителя після смертного вироку звели вниз і повели на Голгофу. Цих 28 східців торкалися стопи Господа, на них капала його кров. Сходи зверху покриті дерев’яними східцями, але в них зроблено скляні отвори, через які можна побачити сліди крові Спасителя. По святих сходах люди підіймаються лише на колінах, читаючи молитви на кожній зі сходинок. Святі сходи знаходяться в каплиці Сан Лоренцо в Римі.

Вільний час. Рекомендуємо скуштувати справжню італійську піцу чи спагеті в одному із затишних римських кафе, або ж самостійно прогулятись вуличками «Вічного міста», відчути подих його тисячолітніх вулиць, які ще пам’ятають сандалі імператорів, легіонерів, гладіаторів…

Хто має бажання, може відвідати святкову Різдвяну Літургію в соборі св. Петра,
яку очолить голова Католицької церкви Папа Римський Франциск. Ночівля в готелі.

st-john-lateran-499-2015-7-roma

5 день   –   25  грудня   –   неділя   –   Рим.   Ватикан.  

Сніданок в ресторані готелю. Різдво Христове!

Ватикан. Різдвяне благословення та послання Папи Франциска “Urbi et Orbi” (“Місту (Риму) та світу”).Ми відвідаємо літургію в соборі св. Петра – головному католицькому храмі світу, станемо свідками різдвяного привітання Папи Римського на пл. св. Петра різними мовами світу, в тому числі й українською.

16:00 збір групи, виїзд з Риму. Переїзд до готелю неподалік Верони. Ночівля.

St Peter's Basilica, Basilica di San Pietro, with the Nativity scene and a Christmas tree in St. Peter's Square, Rome, Lazio, Italy, Europe

 

6 день   –   26  грудня   –   понеділок   –   Верона.   Падуя.

Сніданок.  Переїзд до Верони. Верона – одне з найбільш чарівних та стародавніх італійських міст з неповторною атмосферою, яка захоплює з перших хвилин перебування у цьому місті. Верона – це місто-перлина, що приховує за своїми витонченими фасадами багатовікову та багатогранну історію. “Не існує світу поза Вероною, а лише митарства, катування, ад… Хто вигнаний звідси, вигнаний зі світу, а хто вигнаний зі світу, той мертвий”, – так говорив про це дивовижне місто, англійський драматург Вільям Шекспір. Отже запрошуємо Вас поринути в світ цього міста, побачити набережну р. Адідже, зі старинними мостами, античними руїнами, віллами та палаццо, а також  визначні пам’ятки цього міста, що вражають з першого погляду: середньовічний замок Castel Vecchio, грандіозну Арену – третій по величині амфітеатр в світі, найбільшу площу міста – Piazza Bra …

Переїзд до Падуї. Падуя – оглядова екскурсія містом. Великий храмовий комплекс – собор св. Антонія Падуйського – місце, яке найчастіше відвідують паломники з усього світу. Разом з отцем-духівником нашої групи ми помолимось до святого Антонія за заступництво і мир в наших сім’ях, а після цього ми відвідаємо українську церкву.

Також ми матимемо вільний час для прогулянки цим неповторним італійським містом, адже це наш останній вечір в Італії – треба насолодитись останніми хвилинами тут і кинути монетку в фонтан, щоби обов’язково сюди повернутися в майбутньому.

Збір групи, виїзд в Україну.

1c71a7b9eaa2e1cf7f1155b695b1b31c

7 день   –   27  грудня   –   вівторок   

Прибуття до Львова в другій половині дня.


Поїздка відбувається під духовною опікою священика.

* оплата можлива в гривні по курсу на день оплати + 2%.

* вартість змінна у відповідності до курсу валюти на день оплати.

У вартість входить:

 • оформлення документів для візи;

 • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;

 • проживання в готелях 3* зі сніданками;

 • екскурсії згідно програми;

 • медичне страхування.

Додатково оплачується:

 • вхідні квитки в музеї та інші екскурсійні об’єкти;

 • проїзд в громадському транспорті;

 • факультативи;

 • особисті витрати;

 • туристичний збір за в’їзд у Венецію 10 €;

 • консульський збір – 35 € (крім громадян, що звільнені від оплати – пенсіонери, студенти до 21 року (стаціонар, бюджет), діти до 18 років);

 • доїзд для здачі біометричних даних.