Різдвяна казка та святині Старої Європи
22.12.2016 р.   —   30.12.2016 р.
375€+100грн

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан у Львові о 7.00, посадка в автобус. Ранішні молитви. Переїзд через Карпати до угорського кордону. Прибуття до столиці Будапешту. Оглядова екскурсія. Маршрут охоплює найвідоміші пам’ятки Будапешту. У Буді прогулянка по Будайській фортеці, далі Королівський палац, Рибацький бастіон. Наш маршрут пролягатиме через Ланцюговий міст, що з’єднує Буду і Пешт. У Пешті ми будемо молитись у  Базиліці св. Іштвана. Побачимо Національну Оперу, будівлю Синагоги і звичайно, будівлю Парламенту. Побуваємо на площі Героїв. Вільний час для знайомства з різдвяним Будапештом. Поселення в готель. Нічліг.

 

Budapest-Header

 

2 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Австрії, прибуття до Відня. Відвідання українського храму св. Варвари. Божествена Літургія. Благословення прочан мощами Св. Варвари та Св. Йосафата Кунцевича. Екскурсія столицею. Екскурсія по Відню включає в себе Храм святого Стефана, пам’ятник Марії Терезії, Парламент, Ратушу, Віденську оперу, резиденцію династії Габсбургів. Неймовірно красиве місто з витонченою архітектурою, оточене храмами та монументами. Відвідання різдвяної віденської ярмарки. Вільний час для прогулянки містом. Поселення в готель. Нічліг.

 

stock-photo-st-stephens-church-112868985

 

3 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Зальзбургу. Оглядова піша екскурсія містом. Краса альпійських гір не залишить вас байдужими перед найкрасивішим містом  Європи, батьківщини славнозвісного Моцарта. На екскурсії ми відвідаємо Резиденцію архієпископів яка служила зальцбурзьким архієпископам з 1120 р., Кафедральний собор, збудований у стилі раннього бароко.  Кульмінацією стане Фортеця Хоензальцбург – один з найбільших в Європі комплекс укріплень ХІ століття. Зальзбург – місто різдвяних ярмарків та карнавалів. Казкова атмосфера…колядки, різдвяні пісні, яскраві вогники, ялинкові прикраси, аромат святкової австрійської випічки залишаться у Ваших спогадах назавжди. Вільний час. Поселення в готель. Нічліг.

%d0%b7%d0%b0%d0%bb%d1%8c%d1%86%d0%b1%d1%83%d1%80%d0%b3

 

4 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Італії, прибуття до Мілану. Екскурсія містом. Оглядова прогулянка історичним центром міста включає знайомство з архітектурою, відвідування найгарнішого Пасажу Європи названого на честь Віктора Еммануїла Савойського, Середньовічного Замку Сфорца. Також побачимо знаменитий оперний театр у Мілані, побудований на місці церкви Санта Марія де Ла Скала, звідки походить і назва самого театру, ми дізнаємося таємниці видатного світового винахідника Леонардо да Вінчі. Вільний час. Поселення в готель. Нічліг.

 

milano

 

5 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до  столиці князівства Ліхтенштейн Вадуца. Оглядова екскурсія. Князівство Ліхтенштейн є одним з найменших держав Європи та світу. Його столицю Вадуц населяють трохи більше 5 тисяч жителів. Тут в час Різдва гостей в десятки більше ніж самих мешканців “карликової” держави. Ми відвідаємо княжий замок, який видно з будь-якої точки міста, кафедральний собор св.Флоріна, будинок уряду і мерії помилуємося міською архітектурою, яка увібрала в себе різні епохи історії. Вільний час. Поселення в готель. Нічліг.

 

%d0%bb%d1%96%d1%85%d1%82%d0%b5%d0%bd%d1%88%d1%82%d0%b5%d0%b9%d0%bd

 

6 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Франції, прибуття до Страсбургу. Оглядова екскурсія містом. Під час знайомства з містом  ми відвідаємо старовинні будівлі Митниці, Магістрату на площі Гутенберга, палац єпископів, церкву св. Томи, криті мости. Також завітаємо в Собор Нотр-Дам. У місті знаходиться один з найбільших і найцікавіших різдвяних ярмарків Європи. Перший різдвяний ярмарок у Страсбурзі пройшов у 1570 р. і з того часу це казкове дійство не втрачає своєї чарівності й давніх традицій святкування Різдва. Вільний час. Поселення в готель. Нічліг.

 

strasbourg-france-christmas

 

7 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Чехії. Прибуття до Праги. Екскурсія містом. Екскурсійна програма охоплює всі пам’ятки старої та нової Праги. Розпочнемо прогулянку з Староміської площі – історичного центру Праги, оглянемо міську Ратушу, храм Діви Марії, храм св. Миколая, пам’ятник  герою чехів Яну Гусу, знамениті чеські куранти та унікальний астрономічний годинник. Ми пройдемося по колишній Дорозі Королів, а також через головний символі чеської столиці – Карлів міст. Вільний час. Поселення в готель. Нічліг.

 

Charles bridge, Old Town bridge tower, Prague (UNESCO), Czech r

 

8 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Польщі. Прибуття до Кракова.Відвідування українського храму, Божественна Літургія. Екскурсійна прогулянка містом. Екскурсійний  маршрут: Єпископський палац і вікно Папи Римського, Костел і монастир Францисканців, Маріацький костел, Королівська дорога, Замок Вавель. Обов’язковим є відвідування Вавельського Кафедрального Собору, де відбувалися коронації та поховання польських королів, а згодом інших державних та культурних діячів. Незабутня атмосфера, веселощі та розваги чекають нас на Ринковій площі, де Різдво по-польськи  представлене у всій красі. Вільний час. Вечірні молитви. Переїзд до кордону України.

 

krakow

 

9 ДЕНЬ

Ранкове прибуття у Львів до центрального залізничного вокзалу.

 


 

У ЦІНУ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;

– духовний супровід священика та супровід  досвідченого керівника;

– 8 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);

– 7 сніданків;

 

ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ

– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;

– візовий збір 35 € (звільнені від оплати діти до 18, студенти до 21 року, пенсіонери та інваліди);

– послуги візового центру 20 €.;

– екскурсійна програма згідно з маршрутом 25 €;

– медичне страхування 100–300 грн. (у випадку відсутності страхового полісу).