Римо-католицьке Різдво у Ватикані
Марія Повч, Венеція, Рим, Ватикан, Падуя
01.01.2015 р.   —   15.07.2016 р.
360€+100грн

Зазвичай Різдво ми святкуємо вдома. Родиною. Затишно. Традиційно. Але іноді дуже хочеться змінити звичний перебіг подій, отримати нові враження, відчути поштовх до змін у своєму житті…
Ми подаруємо вам п’ять незабутніх днів на Різдво!

День 1: Львів – Марія Повч

Виїзд зі Львова. Приїзд до Марії Повч. Відвідання Служби Божої.

mariapovch

Угорське містечко Марія Повч стало осередком прощ завдяки чудотворній іконі Божої Матері. У другій половині XVII століття її подарували греко-католицькій церкві в селі Повч. Ікона простояла там 20 років без особливого почитання, поки сама Пресвята Богородиця не привернула до себе увагу. Під час Богослужіння люди побачили сльози на очах Божої Матері, зображеної на іконі. Впродовж місяця, з невеликими перервами, ікона «плакала». Створена комісія ретельно перевірила численні чудеса, що діялися перед іконою Богоматері, та зокрема сам «плач» ікони. Комісія прийшла до висновку, що причиною сліз є тільки надприродна сила, а всі чудеса і справді допомога Пречистої Божої Матері через цю ікону. Так, ікону було проголошено чудотворною, а село змінило назву на Марія Повч.

Під час служби Божої ми теж зможемо помолитися перед чудотворною іконою Божої Матері.

Нічний переїзд до Венеції.

День 2: Венеція

Як можна подорожувати до Риму і не завітати до міста романтиків і гондольєрів? Тож по дорозі до Вічного Міста ми зупинимось в одному з наймальовничіших та найунікальніших міст світу – Венеції.

Венеція

Знайомство з Венецією ми почнемо з самого ранку. Блукаючи вузькими заплутаними вуличками, побачимо її справжню красу і велич. Дізнаємося про історію Венеції та відвідаємо її найвідоміший храм – базиліку св. Марка, де знаходяться мощі євангеліста. Тут, у базиліці покровителя міста, у нас відбудеться літургія.
У вільний час можна буде відвідати інші церкви Венеції, поплавати на гондолах, просто прогулятися містом. Останній штрих у враженнях від цього унікального міста ми зробимо, мандруючи водяним трамваєм по Великому Каналу.

Переїзд до Риму. Вечеря та нічліг у готелі.

День 3: Рим

Сніданок. Рим. Літургія.

basilica santa majore

Насичена екскурсія в перший день перебування в Римі вимагатиме від нас неабиякого запасу сил для вражень. Тож ми відвідаємо Папську Базиліку св. Павла за мурами, де помолимося біля гробу Святого Апостола Павла. Наступним об’єктом нашого знайомства з Вічним Містом стане Держава Ватикан. На нас чекають Базиліка та площа Святого Петра, Папська Базиліка св. Івана на Лятерані, Колізей.

Базиліка Св.Петра

Вечеря та нічліг у готелі.

День 4: Рим 

Сніданок. Літургія.

christmas_vatikan

В цей день на площі Святого Петра ми почуємо з центрального балкону ватиканської базиліки Різдвяне благословення та послання Папи Франциска Urbi et Orbi («Місту та Світу»). А потім продовжимо знайомство з величним містом. На нас чекає пішохідна екскурсія «Рим античний». Ми побачимо мури фортеці св. Ангела, пройдемося площею Навона, побуваємо в Храмі всіх богів Пантеоні, отримаємо неймовірну естетичну насолоду від фонтану ді Треві.

Вечеря та нічліг у готелі.

День 5: Рим – Падуя

Сніданок. Переїзд до Падуї.

padova

За легендою Падуя – одне з найстаріших міст північної Італії – була заснована у ХІІ ст. до н.е. Протягом історії місто було важливим культурним центром Італії. Тут знаходиться один з найстаріших італійських університетів. Покровителем Падуї вважається св. Антоній. Помолитися його мощам приїжджають паломники зі всього світу.

Ми теж відвідаємо Базиліку св. Антонія, а ще церкву св. Юстини, де знаходяться мощі євангелістів Луки і Матія та перших мучеників.

Нічний переїзд до Львова.

День 6: Львів

Приїзд до Львова.


У вартість входить:

  • 3 нічліги у готелях;
  • 3 сніданки та 3 вечері;
  • переїзд автобусом єврокласу;
  • супровід духівника та керівника групи;
  • медичне страхування.

 

Додаткові витрати:

  • відкриття шенгенської візи – 35 євро (окрім дітей, студентів до 21 року та пенсіонерів) та послуги послуги візового центру 20 євро; в разі відкриття біометричної візи ОБОВ’ЯЗКОВА ОСОБИСТА ПРИСУТНІСТЬ ОСОБИ В КОНСУЛЯТІ;
  • можливе поселення в одномісному номері за додаткову оплату;
  • витрати на міський транспорт та екскурсії – загалом 40 Євро.