Раннє християнство: Каппадокія та Стамбул
з Радіо Марія
05.09.2019 р.   —   13.09.2019 р.
595€+200грн

1 день, 05 вересня виліт з Києва 2:40 переліт в Анкару.

Переїзд в Каппадокію.

Поселення в готелі. Вільний час.
Переїзд в загадкову долину Соганлі.

Повернення в готель. Вечеря. Нічліг.

Кападокія

2 день, 6 вересня. Літургія. Сніданок. Екскурсія у знаменитій долині Дервент та Пашаба (долина монахів).  

Наступною зупинкою буде місто Аванос, розміщене вздовж найдовшої ріки в Туреччині. Це старовинне місто було центром хетських  гончарних майстрів, і сьогодні та ж червоно-біла глина з навколишніх пагорбів використовується для створення знаменитої кераміки. Мистецтву більше 4 тис. років.

Долина монахів

Далі відомий об’єкт Всесвітньої спадщини “ЮНЕСКО” – музей під відкритим небом Гереме. Печерні церкви, розписані картинами із Нового Завіту і вражаюча іконографія у фресках. Вхід у Темну церкву (Karanlık Kilise)- факультативно.

Темна церква

На закінчення, ми побачимо три величні скелі при вході у Юргюп. Пвернення у готель. Вечеря. Нічліг.

3 день, 7 вересня. Сніданок. Літургія.

Факультативно: повітряна куля, орієнтовно о 5:00 (політ запланований рано вранці, щоб побачити схід сонця) – вартість 120-170 євро.

Кападокія2

Поїздка в Учхісар – замок-фортеця в скелях. Екскурсія в Чавушин – старе грецьке селище з античною архітектурою. Також відвідаємо ущелину Іхларі. Каймакли – підземне місто. Скельні конюшні, винні погреби, каплиці. В цей день Ми також відвідаємо долину голубів. Оглядовий майданчик замка Ортаісар з надзвичайним видом.

MG_0630-1024x683

4 день, 8 вересня. Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд в аеропорт Кейсарі переліт до Стамбулу.

Стамбул

Приліт в Стамбул. Переїзд в готель. Вільний час на приватну вечерю. Нічліг.

5 день, 9 вересня. Літургія. Сніданок.

Екскурсія в історичній частині міста: Султанхамет – розташований в європейській частині міста. Район є історичним центром міста, найдавнішим акрополем і першим пагорбом Другого Риму. 

Та Собор Святої Софії — одна з найвеличніших пам’яток візантійської архітектури, що збереглись донині; символ «золотої доби» Візантійської імперії та один із символів сучасного Стамбула. До слова, колись це був найбільший у світі християнський храм! (допоки не побудували базиліку св. Ап. Петра у Римі).

Собор Св. Софії

Вільний час на приватну вечерю. Нічліг.

6 день, 10 вересня. Літургія. Сніданок. Відвідини Храму св. Георгія Побідоносця, резиденції Вселенського Патріарха на Фанарі.

Храм Георгія

З 1601 Храм є резиденцією архієпископа Константинополя—Нового Риму, Вселенського патріарха Варфоломія I. Після падіння Константинополя (1453 р.) центром православного життя міста в XVI столітті став район Фанар, куди в кінці століття була перенесена резиденція Патріарха. Зараз у храмі перебувають мощі Григорія Богослова, Василія Великого та Івана Золотоустого.

Церква Святого Антонія Падевського – найбільший католицький храм у Стамбулі, розташований у європейській частині міста на знаменитій вулиці Істікляль. 

У 1932 році папа Пій XI звів церкву, що стала найбільшою католицькою церквою Стамбула. В цьому ж році в церкві святого Антонія перший раз проповідував Анджело Джузеппе Ронкаллі, майбутній Папа Римський Іоанн XXIII. Про це нагадує статуя Іоанна XXIII, встановлена ​​перед фасадом храму.

В цей день ми також відвідаєм рибний ринок, Галатський міст, ринок спецій, прогулянка човником по Босфору.

Переїзд у готель. Вільний час на приватну вечерю. Нічліг.

7 день, 11 вересня. Літургія. Сніданок. Відвідини палацу Топкапі.

Топкані

Палац Топкапі (тур. Topkapı) —  це великий комплекс різноманітних споруд та палаців.  Він являється головним палацом Османської імперії до середини XIX століття. В палаці знаходиться один з найвідомішиш музеїв світу. Число експонатів, виставлених для загального огляду, досягає 65 000 одиниць. Тут Ви зможете побачити неймовірні експонати: порцеляну селадон, коштовний посуд, ювелірні вироби, парадна зброя (булави, штандарти, шаблі) та інше. Прогулюючись територією, Ви знайдете місце з якого відкривається фантастичний вигляд на Босфор.

Особливою пам’яткою на території цього палацу є Церква святої Ірини збудована на місці, де у латинян стояв храм Афродіти, церква святої Ірини (миролюбна, в перекладі з давньогрецької). Значення храму підкреслює той факт, що у 381 році в його стінах відбувся другий Вселенський Собор.

Вільний час на приватну вечерю. Нічліг.

8 день, 12 вересня. Літургія. Сніданок. Виселення з готелю о 10:00 (перенесення речей з своїх кімнат до кімнати багажу).

Вільний час до 17:00, у котрий запрошуємо приватно відвідати могилу РоксоланиГалатську вежу (панорама міста), Гранд-БазарМузей Каріє, він же — церква Хора, Принцеві островиАрхеологічний музей, в якому знаходиться гріб Олександра Македонського, Палац Долмабахче, відпочити на морі та інше.

IMG_9392-1024x683

17:00 трансфер до аеропорту. Переліт в Бодрум. Пересадка.

9 день, 13 вересня.

Нічний переліт до Києва о 02:25 год.


У вартість входить: авіапереліт Київ-Анкара, Кейсарі-Стамбул, Стамбул – Бодрум, Бодрум-Київ; нічліги, сніданки; трансфери згідно програми; супровід духівника та керівника групи; медичне страхування.

У вартість не входить: вхідні квитки у собор св. Софії, палац Топкапі, базиліку Цистерна, музей Гереме, замок Учхисар, долину Соганлі, кораблик по Босфору, міський транспорт (1 день в Стамбулі) – разом 50 євро; туристичний збір у готелях (city-tax).