Проща до Парижа та Люрду
Лагевніки, Дрезден, Париж, Люрд, Тулуза, Ля Салетт, Венеція

Духівник о.Кшиштоф Шебля

11.02.2015 р.   —   18.04.2015 р.
495€ + 100грн

Час від часу кожен з нас потребує зупинки для відпочинку, відновлення духу, особистого одкровення від Бога. Це нелегко зробити серед буденних справ. Але якщо вирватися з їх полону, настроїти струни своєї душі, підкріплення згори обов’язково прийде.

Procession_aux_flambeaux_c_Sanctuaires_ND_Lourdes_P_Vincent

Запрошуємо провести цей важливий час у прощі разом з нами. Адже відвідини святих місць – неймовірна подорож, що надихає!

 

День 1: Львів – Лагєвніки – Болеславец

Виїзд зі Львова. Літургія. Відвідини Лагєвнік у Польщі.

lagevniky_obraz-logo

На початку нашої подорожі ми відвідаємо Санктуарій Божого Милосердя в Лагевніках, аби помолитися біля Образа Ісуса Милосердного та мощей св. Фаустини Ковальської.

Малюнок Образу Ісуса був показаний сестрі Фаустині у видінні 22 лютого 1931 року в келії Плоцького монастиря. Мощі св. Фаустини, яка поширювала культ Божого милосердя, знаходяться поруч зі старим костелом. Згодом святиню було розбудовано: зведено новий костел – базиліку. В серпні 2002 року під час перебування в Польщі Святіший Отець Іван Павло II проголосив Санктуарій Божого милосердя в Лагевниках світовим центром милосердя.

 

Переїзд на вечерю та нічліг у Болеславець.

 

День 2: Болеславець – Дрезден

Сніданок, переїзд до Дрездену. Літургія, екскурсія містом. Вільний час.

dresden-spring

Дрезденмісто-пам’ятник. Завдяки бароковій архітектурі та розташуванню в мальовничій долині річки Ельби, столиця Саксонії отримала назву «німецької Флоренції». Під час екскурсії ми побачимо прекрасні архітектурні ансамблі та вишукані барокові палаци. Відвідаємо Кафедральний собор св. Троїці – головний собор міста і найбільшу в Саксонії придворну католицьку церкву. 

dresden_germany

Вільний час на індивідуальне  відвідування картинної галереї (Zwinger Palace) або ж музею Скарбів (Grünes Gewölbe).

 

Нічний переїзд до Парижу.

 

День 3: Париж

Екскурсія містом. Літургія. Вільний час.

Звання одного з центрів європейської освіти, насамперед релігійної, протягом багатьох століть гідно несе Париж. Столиця Франції досі вважається містом інтелектуалів і митців. 

IMG_4337

Під час екскурсії ми дізнаємося унікальну історію міста й побачимо знамениті Єлисейські поля, колишню резиденцію французьких королів Лувр, славетну Тріумфальну арку, величний Нотр-Дам де Парі, неповторну Ейфелеву вежу, базиліку Сакре-Кер.

 

notrdam spring

Але Париж це не тільки відомі місця з поштових листівок. Неповторний шарм місту додають площі та вулиці, мости і майдани, парки і сади. До речі два найстаріших сади знаходяться в самому центрі міста – сад Тюїльрі та Люксембурзький сад.

Після літургії, у вільний час можна поблукати паризькими вуличками, зануритися в атмосферу старого міста і скуштувати ароматну каву, але неодмінно зі знаменитими французькими круасанами.

Вечеря.

 

День 4: Париж – Люрд

Сніданок. Виїзд до Люрду.

hotel-lourdes-near-grotto

Сьогодні Люрд серед найвідоміших християнських паломницьких центрів Європи. Щороку він приймає біля п’яти мільйонів паломників з усього світу. Тихе французьке містечко стало відомим у другій половині ХІХ століття завдяки маленькій дівчині Бернадетті Субіру. В одній з печер на околицях Люрду їй неодноразово з’являлася «Пані» (Пресвята Богородиця). Це було одне з найбільших відомих об’явлень Матері Божої за всі часи християнської історії. Після ретельної кількарічної перевірки всіх фактів, дівчині нарешті повірили. У 1933 році її канонізували під іменем святої Бернадетти, а Люрд після низки зцілень став приймати паломників.

Procession_aux_flambeaux_c_Sanctuaires_ND_Lourdes_P_Vincent

Поселення в готелі. Вечеря, участь у  нічній процесії зі свічками, нічліг.

 

День 5: Люрд

Літургія, сніданок. Купіль, хресна дорога, вільний час на приватну молитву.

lourdes (2)

Вечеря, участь у  нічній процесії зі свічками, нічліг.

 

День 6: Люрд – Тулуза

Люрд Сніданок. Літургія. Переїзд до Тулузи. Молитва біля мощейй св.Томи Аквінського.

tuluza

Поміж Середземним морем і Атлантичним океаном, на берегах Гаронни, розкинулося чарівне стародавнє місто Тулуза. Одне з найбільш яскравих і самобутніх міст Франції вважається четвертим в країні за чисельністю мешканців. Через старі будівлі з рожевої цегли Тулуза отримала свою романтичну назву «Рожеве місто». Жителі Тулузи вважають своє місто стильною столицею Франції, чималу роль в цьому відіграє її елегантна архітектура.

svyatye-moschi-fomy-akvinskogo

Нічний переїзд до Ля Салетт.

 

День 7: Ля Салетт

Вранці прибуття до Ля Салетт. Літургія, екскурсія. вільний час.

delasalette

Серед зелених лугів і білих вершин гір, у самому серці французьких Альп з’явилася Богородиця. Двоє бідних пастушків з маленького села Ля Салетт зустріли Прекрасну Пані. Вона плакала. Діва довго розмовляла з дітьми про страждання, людський непослух, майбутній голод і хвороби, потребу щирої молитви та участі в Божественній службі. Богородиця доручила переказати свої слова всьому народові, а потім розчинилася у світлі.

 

Nossa Sra de La salete

Згодом, після ретельного вивчення цієї події, єпископ Гренобля підтвердив, що з’ява Богородиці має всі ознаки правди. Через рік тут було закладено наріжний камінь церкви. Відтоді тисячі людей піднімаються на гору, а назва Ля Салетт стала знаною у всьому світі. Діву із Ля Салетту називають Салетинською Богородицею, а першими салетинами стали місіонери, які прийшли сюди і почали тут жити. Тепер на цьому місці розбудований великий комплекс. На місці об’явлення побудована Базиліка, поруч б’є джерело.

 

Переїзд до Венеції. Вечеря. Нічліг.

 

День 8: Венеція

Венеція Літургія, екскурсія містом, вільний час.

venetsia

Унікальне місто на воді – Венеція – це ще й місто палаців, мостів, каналів і церков. Під час прогулянки ми дізнаємося його дивовижну історію, побуваємо на головній площі Сан-Марко. Побачимо Палац дожів, правителів Венеціанської республіки, та символ Венеції – кафедральний собор св. Марко, де зберігаються мощі євангеліста та привезені хрестоносцями реліквії християнства. Пройдемося по мосту Ріальто, найстарішому мосту, зведеному над Гранд-каналом. Мандруючи водяним трамваєм, побачимо справжню красу і велич міста романтиків і гондольєрів.

 

Нічний переїзд до Львова.

 

День 9: Венеція – Львів

Повернення до Львова.


Вартість паломництва: 495 євро + 100 грн.

 

У вартість входить:

  • 5 нічліги у готелях;
  • 5 сніданків та 5 вечерь;
  • переїзд автобусом єврокласу;
  • супровід духівника та керівника групи;
  • медичне страхування.

Додаткові витрати:

  • відкриття шенгенської візи 35 євро (для пенсіонерів, учнів та студентів до 21 року віза безкоштовна) та послуги візового центру – 20 євро;
  • витрати на міський транспорт та екскурсії – загалом 30 євро.