Правила поїздки

Всі ці правила є написані на основі досвіду попередніх паломницьких поїздок, метою цих правил є не обмежити вас в чомусь під час поїздки, а зробити все можливе щоб ця поїздка пройшла якнайкраще. Ми докладемо всіх зусиль щоб наше паломництво пройшло гармонійно але успіх поїздки багато в чому залежить і від вас, від вашої організованості і дисципліни.

Автобус:

 1. Сідаємо в автобус згідно списку керівника групи, тільки після того як всі займуть свої місця можна пересідати або мінятись місцями з іншими.
 2. Пам’ятаймо що протягом цілого паломництва автобус буде нашим домом, стараймося тримати його чистим.
 3. Перед довгими переїздами візьміть всі необхідні речі з собою в автобус, щоб зайвий раз не відчиняти багажне відділення.
 4. Не турбуйте водіїв під час руху без поважної причини.
 5. Після екскурсій повертаємось до автобусу всі разом.
 6. Не дозволяється ходити в автобусі під час руху якщо для цього немає поважної причини.
 7. Під час деяких екскурсій автобус має стояти 9 годин, протягом цього часу ми не повертаємось до автобусу, оскільки треба дати водіям час для відпочинку до чи після нічного переїзду.

 

Екскурсії:

 1. Під час всіх екскурсій стараймося бути згуртованими, щоб не загубитись.
 2. Якщо під час екскурсії оголошується вільний час уважно слухайте де і коли зустрічається група.
 3. Якщо не було оголошено час і місце зустрічі від групи відходити не можна!!!
 4. Під час екскурсій ми будемо відвідувати багато цікавих місць щоб пізніше легше було пригадати де ми були і що особливого було в цих місцях рекомендуємо робити нотатки.
 5. Якщо під час розповіді екскурсовода ви вирішили відійти, щоб зробити фото, не втрачайте групу з поля зору, щоб не загубитись.
 6. Не розмовляйте з іншими голосно під час розповіді екскурсовода, щоб не заважати екскурсії.

 

Духовна Програма:

 1. Пам’ятаймо, що основною метою нашої подорожі є духовна віднова і духовне збагачення. Закликаємо всіх паломників приймати активну участь у Літургії та молитвах, приступити до сповіді і щоденно приймати тайну Євхаристії (якщо немає для цього канонічних перешкод).
 2. Відвідуючи церкви не забуваймо, що ми є паломники, а не туристи, в кожному храмі виділіть час для молитви в ваших наміреннях, або наміреннях ваших рідних чи близьких які не мають можливості відвідати ці святі місця.
 3. Пам’ятаймо, що заходячи до церкви ми маємо бути відповідно вдягненими. В літню пору в більшість церков Італії вас не впустять якщо в вас не накриті коліна та плечі.
 4. В багатьох церквах не дозволяється фотографувати, фотоспалах має руйнівний вплив на ікони. Пам’ятаймо що ми є там гості і маємо з повагою відноситись до цих правил. Щира молитва в храмі краща пам’ятка, ніж фотографія.
 5. Якщо ми заходимо до церкви, де в цей час служать літургію, поводьмося так, щоб не заважати людям які приймають в ній участь.

 

Готель:

 1. У готелях, де ми будемо зупинятись, більшість паломників будуть жити в кімнатах по троє чи четверо, в окремих випадках по двоє.
 2. Поселяючись в готель ми не завжди можемо вибирати скільки в нас буде кімнат для трьох, а скільки для двох. Кімнати для двох в першу чергу отримують подружні пари, родичі (батьки та діти, брати та сестри), та люди старшого віку. Учасники прощі можуть вибирати з ким вони житимуть в одній кімнаті, але якщо не вдається дійти згоди, керівник групи залишає за собою право призначити хто з ким буде в одному номері.
 3. При поселенні до готелю ключі до номерів роздає керівник групи, перед тим як іти до своєї кімнати вислухайте оголошення про час вечері або про подальший розклад дня.
 4. Вчасно приходьте на сніданки та вечері.
 5. Пам’ятаймо, що ми представляємо нашу церкву і нашу країну, поводьмося достойно християн та українців.

 

Інше:

 1. Протягом всього паломництва пам’ятаймо про пунктуальність: кожна втрачена, через запізнення, хвилина це втрачений час екскурсії чи молитви. Через запізнення ми можемо не встигнути відвідати все, що заплановано, або не зможемо провести там достатньо часу.
 2. Слідкуйте один за дним, що ніхто не загубився.
 3. Завжди майте при собі номер телефону керівника групи.
 4. У випадку, якщо ви загубитесь повертайтесь до останнього місця, яке ви відвідали, це перше місце де вас шукатимуть. Попросіть у когось з місцевих людей телефон, подзвоніть керівникові групи і повідомте де вас шукати.
 5. Перед тим як зайти до потягу в метро керівник буде оголошувати назву зупинки до якої ви їдете. Якщо ви не вийшли на потрібній зупинці метро сядьте у потяг який іде в протилежний бік і поверніться на зупинку, де вийшла група.
 6. Повідомте керівника групи якщо у вас є проблеми зі здоров’ям, які можуть загостритись під час паломництва.
 7. Виїхавши з України ми повинні повернутись у такому ж складі, якщо хтось залишиться в одній з країн які ми відвідуємо це зіпсує репутацію паломницького центру і церкви та створить проблеми при отриманні віз для паломників з інших груп.