Паломництво – Терновий вінок та святині країн Бенілюксу
03.04.2017 р.   —   11.04.2017 р.
385€+200грн

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан у Львові о 7.00, посадка в автобус. Ранішні молитви. Переїзд через Карпати до Угорського кордону. Прибуття до центральної частини Будапешту.   Оглядова екскурсія по старовинній Буді та завжди елегантному Пешту. Маршрут охоплює найвідоміші пам’ятки Будапешту. У Буді прогулянка по Будайській фортеці, далі Королівський палац, церква Св. Матіаша, Рибацький бастіон. Наш маршрут буде пролягати через Ланцюговий міст, що з’єднує Буду і Пешт. Побачимо Національну Оперу, будівлю Синагоги і звичайно, будівлю Парламенту. Побуваємо на площі Героїв. Вільний час.  Вечірні молитви. Поселення в готель, відпочинок.  Нічліг.

 

HUN-2015-Budapest-Hungarian_Parliament_(Budapest)_2015-02

 

2 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Австрії.  Прибуття до Відня.  Оглядово-пішохідна екскурсія «Імператорський Відень» включає в себе Храм святого Стефана, пам`ятник Марії Терезії, Парламент, Ратушу, Віденську оперу, резиденцію династії Габсбургів, що зачаровує своєю величчю та неповторною архітектурою в стилі Бароко. Вільний час. Вечірні молитви. Переїзд у готель. Нічліг.

 

wiena

 

3 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Зальцбургу. Екскурсія містом. Оглянемо старовинні барокові квартали, які зберегли в своїх бронзових та позеленілих куполах дух імперії.  Місто розміщене на берегах річки Зальц, біля північного підніжжя Альпійських гір.  Гірський пейзаж на півдні контрастує з рівнинним на півночі. Найближча альпійська гори Унтерсберг (висота 1972 метри), що розміщена на віддалі декількох кілометрів від центру міста. Старе місто, численні церкви та фортеця Гогензальцбург розміщені на лівому березі Зальцаха. Вільний час. Переїзд до Франції. Поселення у готель. Нічліг.

 

Зальцбург

 

4 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд у Страсбург. Екскурсія містом.  Під час знайомства з містом  ми відвідаємо найважливіші споруди, створені протягом кількох століть: старовинні будівлі Митниці, Магістрату на площі Гутенберга, палац єпископів, церкву Святого Томи, криті мости. Вартий уваги квартал Маленька Франція, розділений мережею каналів з унікальною архітектурою. Відвідаємо Собор Нотр-Дам. Вільний час. Переїзд у Реймс. Знайомство з містом. Реймський кафедральний собор – один із зразків класичного готичного стилю, місце коронації практично всіх королів Франції. Собор прикрашений величезною кількістю статуй, найвідоміша з яких – знаменитий Усміхнений Ангел. Коронаційний палац, розташований поруч з собором, у якому проходили банкети після коронації. Абатство Святого Ремігія, де покоїться покровитель міста – Святий Ремігій, який за переказами хрестив в Реймсі короля Хлодвіга в 496-му році. Вільний час. Переїзд  у готель. Нічліг.

 

Страсбург

 

5 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Прибуття у Париж. Екскурсія містом. Божественна Літургія. Екскурсія дасть Вам можливість познайомитися з основними пам’ятками Парижу. Лувр – один з найбагатших музеїв світу. Також оглянемо  Єлисейські поля, Тріумфальну арку, Ейфелову вежу, Марсове поле, Будинок  Інвалідів, Міст Олександра III, Малий і Великий палаци, Стару Паризьку Оперу. Нотр-дам-де-Парі (Паризької Божої Матері) – один з найбільших витворів ранньої готики 1163-1345. Всередині собору слід звернути увагу на багату колекцію скарбів собору, головні з яких – реліквії Страстей Господніх, зокрема Терновий Вінок. Церемонія вшанування Тернового Вінка Господнього. Вільний час. Переїзд у готель. Нічліг.

 

Sunset flares at Champ de Mars in Paris

 

6 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд у центр Брюсселю. Божественна Літургія. Знайомство з мстом. Під час пішої прогулянки по центру Брюсселя, ви побачите головні пам’ятки міста: Велику площу, закладений в 1225 році в стилі готики, Катедральний Собор. Храм святих Михайла і Гудули є національною церквою королівства Бельгії. Варті уваги Королівський палац, величезний палац правосуддя і багато інших місць. Переїзд у Амстердам. Пішохідна  оглядова екскурсія центральною частиною міста. Під час цієї екскурсії ми відвідаємо історичний центр міста, побачимо Королівський палац, Дворик Бегінок, Квітковий ринок, будинок Рембрандта, Західну церкву, Музейну площу і багато іншого. Ви спробуєте знамениту оселедець «Харинг» і почуєте розповідь про давнє і сучасне місто. Вільний час. Переїзд  у готель. Нічліг.

 

brussels

 

7 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Німеччини. Прибуття в Ахен. Відвідини катедрального собору Ахена де знаходиться  реліквія, яка перебуває з часів Карла Великого в Двірцевій Капелі  собору. Це туніка (плаття) Діви Марії (за переказами вона була на Божої Матері в Святу ніч). Побачимо унікальну Ратушу, що вражає своєю гармонійністю та є блискучим зразком фламандської готики. У місті,  знаходиться величезна кількість фонтанів, багато з яких просто відполіровані руками численних туристів. Вільний час. Переїзд  у Люксембург.  Оглядова екскурсія центральною частиною міста. Люксембург – не лише столиця Великого Герцогства Люксембург, але також одна з трьох столиць Євросоюзу. Старе місто, з його крихітними вулицями, заповнене крамничками, повними сувенірів. Відвідаємо Собор Нотр-Дам де Люксембург та багато інших цікавих споруд. Вільний час. Нічний переїзд у Чехію.

 

ахен

 

8 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Праги. Божественна Літургія. Знайомство з містом. Ми почнемо прогулянку з Староміської площі,  історичного центру Праги. Тут знаходиться міська Ратуша, храм Діви Марії, храм Св. Миколая, пам’ятник  герою чехів Яну Гусу. Серцем і центром Праги є неперевершений Катедральний собор святого Віта.  Ви пройдетесь по колишній Дорозі Королів, побачите знаменитий і один з головних символів Чеської столиці – Карлів міст.  Маршрут  охоплює всі пам’ятки Старого і Нового Міста, що дозволяє побачити усі історичні об’єкти. Вільний час. Переїзд до  готелю.Нічліг.

 

prague

 

9 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд у  Польщу. Відвідини  містечка Кальварія-Зебжидовска. Божественна Літургія. Серед затишних мальовничих пагорбів знаходиться один з найпопулярніших центрів паломництва у Польщі – Кальварія-Зебжидовска. Це монастирський комплекс, який уособлює своїми спорудами хресну дорогу Ісуса Христа. Неповторність кожного окремого будинку, велич базиліки Діви Марії, замок у стилі бароко. Базиліка Діви Марії – центральна будівля цього ансамблю. У ньому розташована чудотворна ікона, яку називають «Кальварійською Богродицею». Поруч знаходиться цісторіанскій монастир, а безпосередньо до нього прилягає добудований пізніше замок сім’єю Чарторижских. Біля входу в базиліку стоїть пам’ятник Івану Павлу II.  Він відвідував комплекс у статусі папи Римського. Вільний час. Переїзд на кордон. Прибуття у Львів ввечері.

 

 


 

У ЦІНУ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;

– духовний супровід священика;

– супровід досвідченого керівника;

– 7 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);

– 7 сніданків.

 

ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ

– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;

– візовий збір 35 € та послуги візового центру 20 €*;

– екскурсійна програма згідно з маршрутом 35 €;

– медичне страхування 100 – 300 грн. (у випадку відсутності страхового полісу).