Паломництво святинями Італії

1 день:

Виїзд зі Львова. Переїзд до Венеції.

 

2 день:

В дорозі до Вічного Міста – Рима ми зупинимось у одному з наймальовничіших та найунікальніших міст світу, у Венеції. Наш день розпочнеться з ранкової прогулянки її вузькими та заплутаними вуличками. Ми побачимо найвідоміший міст Венеції, міст Ріальто. Дізнаємось про історію Венеції та відвідаємо її найвідоміший храм, Базиліку Святого Марка, де знаходяться мощі Євангелиста. У Базиліці Святого Марка ми візьмемо участь у Літургії, біля мощей євангелиста Марка.
Головна площа Сан-Марко і неймовірна кількість голубів, символ Венеції – кафедральний Собор святого Марка, де зберігаються реліквії християнства, привезені хрестоносцями; Палац дожів, правителів Венеціанської республіки; міст Ріальто, найстаріший міст, зведений над Гранд-каналом; незабутній вигляд на Венецію з води – все це залишить у нас приємні спогади.

Після Літургії протягом вільного часу можна буде відвідати інші церкви Венеції, поплавати на гондолах, поблукати містом.

Переїзд на вечерю та нічліг у готель.

venetsia

 

3 день: 

Сніданок. Рим.

Екскурсія містом: ми відвідаємо Базиліку Св. Петра, замок Св. Ангела (ззовні), одну з найгарніших площ Рима, – площу Навона, античний храм всіх богів Пантеон, найвеличніший фонтан Рима, Фонтан ді Треві.

 Вечеря та нічліг у готелі.

 

roma

 

4 день:

Сніданок. Рим.

Протягом екскурсії ми відвідаємо Базиліку Св.Павла (за мурами)Базиліку Святого Івана на Лятерані та Колізей (зовні).

Вечеря та нічліг у готелі.

 

come-visitare-roma-in-tre-giorni-guida

 

5 день:

Сніданок. Переїзд до Асижу. Асиж – це місто, краса і спокій якого торкаються глибини душі кожного паломника. Дорогою до Асижу ми ознайомимось з життям двох його найвідоміших дітей Св. Франциска та Св. Клари. В цей день ми відвідаємо чотири церкви Асижу, Базиліку Св. Марії та Ангелів, з якою пов’язане одне з найбільших чуд в житті св. Франциска, церкву Св. Дам’яна, яку Франциск відбудував своїми руками, Базиліку Св. Франциска, де спочивають мощі святого, в якій у нас буде Літургія, та Базиліку Св. Клари.

Переїзд на вечерю та ночівлю в готель.

 

assisi2

 

6 день: 

Сніданок. Переїзд до Падуї. Падуя є одним з найстаріших міст північної Італії неподалік Венеції. За легендою Падуя була заснована у 12 ст. до н. е. Протягом історії Падуя була важливим культурним центром Італії, тут знаходиться один із найстаріших італійських університетів. Покровителем Падуї є Св. Антоній, помолитись його мощам приїжджають паломники зі всього світу.

Екскурсія. Літургія, вільний час, нічний переїзд до Львова.

 

Padova

 

7 день:

Повернення до Львова.

 


 

У вартість поїздки входить:

  • 4 нічліги у готелях,
  • 4 сніданки та 4 вечері,
  • переїзд автобусом єврокласу,
  • супровід духівника та керівника групи,
  • медичне страхування.

 

У вартість поїздки не входить:

  • можливе поселення в одномісному номері за додаткову оплату,
  • туристичний збір (city-tax) – 10 євро,
  • витрати на міський транспорт,
  • екскурсії та плата за в’їзд у деякі міста- загалом 40 Євро.