Паломництво - Містерія Різдвяної Європи
03.12.2018 р.   —   08.12.2018 р.
185€+200грн

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан у Львові біля Центрального залізничного вокзалу о 7.00. Посадка в автобус. Ранішні молитви. Виїзд зі Львова та переїзд через Карпати до Угорського кордону. Прибуття у Марія Повч. Відвідини базиліки, де знаходиться, славна на всю Європу, чудотворна ікона Божої Матері та монастиря св. Михаїла. Вшанування ікони Богородиці. Молебень до Богородиці. Переїзд до Будапешту. Вечірні молитви. Поселення в готель, відпочинок.  Ночівля.

 

mariapovch

 

2 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви.  Прибуття до центральної частини Будапешту. Оглядова екскурсія по старовинній Буді та завжди елегантному Пешту. Маршрут охоплює найвідоміші пам’ятки Будапешту. У Буді прогулянка по Будайській фортеці, далі Королівський палац, церква Св. Матіаша, Рибацький бастіон. Наш маршрут буде пролягати через Ланцюговий міст, що з’єднує Буду і Пешт. У Пешті будемо молитись у  Базиліці Св. Іштвана, біля мощей Святого. Саме там зберігається  позолочена  рака, в якій знаходиться його права кисть. Побачимо Національну Оперу, будівлю Синагоги і звичайно, будівлю Парламенту. Побуваємо на площі Героїв. Вільний час.

Переїзд до Словаччини. Знайомство з центральною частиною Братислави. Братислава – наймолодша столиця Європи.  Найвідоміші історичні пам’ятки Братислави: Братиславська фортеця, Грасалковичев палац, Словацький національний театр, Храм святого Мартіна, Михайлівські ворота. Найкрасивіше місце Братислави, Братиславський град. Фонтан Роланда і Стара Ратуша. Вільний час. Переїзд у готель Ночівля.

 

HUN-2015-Budapest-Hungarian_Parliament_(Budapest)_2015-02

 

3  ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Прибуття до Австрії. Знайомство з історичними пам’ятками Відня. Оглядово-пішохідна екскурсія «Імператорський Відень» включає в себе Храм святого Стефана, пам`ятник Марії Терезії, Парламент, Ратушу, Віденську оперу, резиденцію династії Габсбургів. Божественна Літургія у храмі Св. Варвари, каплиця Св. Йосафата Кунцевича, благословення прочан мощами Св. Варвари та Св. Йосафата Кунцевича. Вільний час. Вечірні молитви. Нічний переїзд до Німеччини.

 

wiena

 

4 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття у Дрезден. Екскурсія містом. Переїзд до Чехії. Поселення у готель. Екскурсія містом. Ми почнемо прогулянку з Староміської площі,  історичного центру Праги. Тут знаходиться міська Ратуша, храм Діви Марії, храм Св. Миколая, пам’ятник  герою чехів Яну Гусу. Ви пройдетесь по колишній Дорозі Королів, побачите знаменитий і один з головних символів Чеської столиці – Карлів міст.  Маршрут  охоплює всі пам’ятки Старого і Нового Міста, що дозволяє побачити усі історичні об’єкти. Повернення до готелю. Ночівля.

 

dresden

 

5 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Польщі. Прибуття у Ченстохово. Божественна Літургія. Участь у спільній молитві перед Чудотворною іконою Матері Божої Ченстоховської на Ясній Горі. В кінці XIV ст. ікона була вивезена з Галичини, куди вона потрапила з Константинополя. На “заході” вона відома як “Чорна Мадонна” і вшановується як католиками, так і православними. Вільний час. Переїзд до готелю. Ночівля.

 

Jasna Góra Częstochowa

 

6 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Кракова. Краків – місце служіння о. Кароля Войтили. Оглядова прогулянка по Кракову – Єпископський палац і вікно Папи Римського, Костел і монастир Францисканців (одна з семи копій Туринської Плащениці), Маріацький костел – шедевр готичної культури. Ринкова площа – місце сплетення легенд і багатьох історичних подій. Королівська дорога. Вільний час. Переїзд до кордону. Прибуття у Львів пізно ввечері.

 

new_year_newgvkrak_rozkrak2_131788

 


У ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;

– духовний супровід священика;

– супровід досвідченого керівника;

– медичне страхування;

– 4 ночівлі у готелях (2-3 особи в номері);

– 4 сніданки.

 

ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ

– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;

– екскурсійна програма згідно з маршрутом 25€.

 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.