Паломництво до Ченстохови та інших Богородичних святинь

 

1 день

Зустріч прочан о 8.00, посадка в автобус. Щоденні молитви. Виїзд зі Львова та переїзд через Карпати до Угорського кордону. Прибуття у Марія Повч.

Відвідини базиліки, де знаходиться, славна на всю Європу, чудотворна ікона Божої Матері та монастиря св. Михаїла. Вшанування ікони Богородиці. Молебень до Богородиці.

Нічний переїзд до Хорватії.

 

maria-powch1

 

2 день

Ранішні молитви. Прибуття у Спліт. Божественна Літургія.

Відвідаємо головну пам’ятку міста – палац Діоклетіана. Оглянемо неповторнуНародну площу  в Старому Місті, на якій знаходиться стара ратуша з трьома готичними загостреними арками XV ст. Спліт – це не лише історія і архітектура, це ще і популярний курорт Хорватії з сучасними готелями і живописними лагунами.

Вільний час. Переїзд до Боснії та Герцеговини.

Прибуття до Меджугор`я, поселення у готель. Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня для усіх паломників, що перебувають у Меджугор’ї.

Нічліг.

 

split-20

 

3 день

Сніданок. Ранішні  молитви. Божественна Літургія. Хресна Дорога на горі Кріжевац.

Молитва Вервиці на горі об’явлень Подбрдо. Відвідування мироточивого Хреста. Вільний час для приватної молитви та відпочинку. Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня для усіх паломників, що перебувають в Меджуґор’є: молитва Вервиці, молитви за зцілення, адорація Найсвятіших Тайн.  

Повернення до готелю. Вечеря.  Нічліг.

 

Medjugorye

 

4 день

Божественна  Літургія. Сніданок. Переїзд у Мостар. Знайомство з містом.

Піднімемося на Старий місті дізнаємось історію його будівництва, руйнування і відновлення. Побачимо сторожові вежі Тару і Халеб, Францисканський монастир, церкву св. Петра і Павла, найвищу дзвіницю в Боснії і Герцеговині, катедральний собор.

Прогуляємося по вуличках старого міста, де до цього часу можна відчути дух османських часів: лавки, мечеті, Чесми, будинки традиційної архітектури. З османського Мостара перемістимося в Мостаррубежу 19-20 століть, який забудовувався в кращих традиціях містобудування Австро-Угорської імперії: мости, просторі площі, тінисті вулиці під столітніми платанами, гімназію, вілли міської еліти.

Вільний час. Нічний переїзд до Австрії.

 

Mostar-for-Sunrise-Bosnia

 

5 день

Ранішні  молитви. Прибуття до Столиці Австрії

Оглядово-пішохідна екскурсія «Імператорський Відень» включає в себе Храм святого Стефана, пам`ятник Марії Терезії, Парламент, Ратушу, Віденську оперу, резиденцію династії Габсбургів, що зачаровує своєю величчю та неповторною архітектурою в стилі бароко. Божественна Літургія у храмі св. Варвари УГКЦ, каплиця св. Йосафата Кунцевича, благословення прочан мощами св. Варвари та св. Йосафата Кунцевича.

Вільний час. Переїзд до Польщі. Вечірні молитви. Поселення у готель. Нічліг.

 

wiena

 

6 день

Сніданок. Ранішні молитви. Виселення з готелю. Прибуття до м. Ченстохова. Божественна Літургія.

Відвідини головного центру культу Марії в Польщі,  монастиря на Ясній Горі з чудотворною іконою Матері Божої Ченстоховської. Через це місто вважають духовною столицею Польщі. Участь у спільній молитві перед Чудотворною іконою Матері Божої Ченстоховської на Ясній Горі.

Переїзд до кордону. Прибуття до Центрального залізничного вокзалу Львова опівночі.

jasna-gorza-częstochowa

 


 

У ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ:

-проїзд автобусом єврокласузгідноз маршрутом;

– духовнийсупровідсвященика;

– супровіддосвідченогокерівника;

– медичнестрахування;

– 3 ночівлі у готелях (2-3 особи в номері);

– 3 сніданки;

– 1 вечеря.

 

ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– особисті витрати;

– проїзд у громадському транспортіта екскурсійна программа згідно з маршрутом – 15 €;

 

   ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть винкати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною