Паломництво до християнських святинь країн Бенілюксу

01.01.1970 р.   —   01.01.1970 р.

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан у Львові біля Центрального залізничного вокзалу о 7.00, посадка в автобус. Ранішні молитви. Переїзд через Карпати до Угорського кордону. Прибуття до Будапешту.   Оглядова екскурсія по старовинній Буді та завжди елегантному Пешту. Маршрут охоплює найвідоміші пам’ятки Будапешту. У Буді прогулянка по Будайській фортеці, далі Королівський палац, церква Св. Матіаша, Рибацький бастіон. Наш маршрут буде пролягати через Ланцюговий міст, що з’єднує Буду і Пешт. Побачимо Національну Оперу, будівлю Синагоги і звичайно, будівлю Парламенту. Побуваємо на площі Героїв. Вільний час.  Вечірні молитви. Поселення в готель, відпочинок.  Ночівля.

 

Budapesht-mozhet-sostavit-konkurentsiyu-Baku-i-Stambulu-v-borbe-za-Olimpiadu-2024

 

2 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Австрії.  Прибуття до Відня. Cпільна молитва. Оглядово-пішохідна екскурсія «Імператорський Відень» включає в себе Храм святого Стефана, пам`ятник Марії Терезії, Парламент, Ратушу, Віденську оперу, резиденцію династії Габсбургів, що зачаровує своєю величчю та неповторною архітектурою в стилі Бароко. Вільний час. Вечірні молитви. Переїзд у готель. Ночівля.

 

wiena

 

3 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Німеччини. Прибуття до Мюнхену. Божественна Літургія. Знайомство з містом. Впродовж кількагодинної прогулянки по історичному центру Мюнхена ми побачимо всі головні визначні пам’ятки Мюнхена: Альтер Хоф, Хофброй, Резиденцію і Одеонсплац, пройдемо мимо палаців у стилі рококо до Баварському двору і Фрауенкірхе. Звичайно, побачимо Стару і Нову Ратушу. Вільний час. Переїзд до Франції. Поселення у готель. Нічліг.

 

Мюнхен

 

4 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви.  Переїзд до Люксембургу. Екскурсія містом. Люксембург – не лише столиця Великого Герцогства Люксембург, але також одна з трьох столиць Євросоюзу. Старе місто, з його крихітними вулицями, заповнене бутиками, повними скарбів. Ви відвідаєте Собор Нотр-Дам де Люксембург та багато інших цікавих споруд.  Вільний час. Переїзд  у Нідерланди. Поселення у готель. Ночівля.

 

Центр_города,_Люксембург

 

5 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Прибуття в центр Амстердаму. Пішохідна оглядова екскурсія центральною частиною міста. Під час цієї екскурсії ми відвідаємо історичний центр міста, побачимо Королівський палац, Дворик Бегінок, Квітковий ринок, будинок Рембрандта, Західну церкву, Музейну площу і багато іншого. Ви спробуєте знамениту оселедець «Харинг» і почуєте розповідь про давнє і сучасне місто. Вільний час. Переїзд до Бельгії в Брюссель. Поселення у готель. Ночівля.

 

16 Aug 2010, Amsterdam, Netherlands --- Canal at night in Amsterdam --- Image by © Jean-Pierre Lescourret/Corbis

 

6 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд у центральну частину Брюсселю. Божественна Літургія. Знайомство з містом. Під час пішої прогулянки по центру Брюсселя, ви побачите головні пам’ятки міста: Велику площу, закладений в 1225 році в стилі готики, Катедральний Собор. Храм святих Михайла і Гудули є національною церквою королівства Бельгії. Варті уваги Королівський палац, величезний палац правосуддя і багато інших місць. Вільний час. Переїзд до Німеччини. Прибуття у Ахен. Відвідини катедрального собору Ахена де знаходиться  реліквія, яка перебуває з часів Карла Великого в Двірцевій Капелі  собору. Це туніка (плаття) Діви Марії (за переказами вона була на Божої Матері в Святу ніч). Побачимо унікальну Ратушу, що вражає своєю гармонійністю та є блискучим зразком фламандської готики. У місті,  знаходиться величезна кількість фонтанів, багато з яких просто відполіровані руками численних туристів. Вільний час. Переїзд у готель. Ночівля.

 

ахен

 

 

7 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд у  Чехію. Прибуття до Праги.     Божественна Літургія. Знайомство з містом. Ми почнемо прогулянку з Староміської площі,  історичного центру Праги. Тут знаходиться міська Ратуша, храм Діви Марії, храм Св. Миколая, пам’ятник  герою чехів Яну Гусу. Серцем і центром Праги є неперевершений Катедральний собор святого Віта.  Ви пройдетесь по колишній Дорозі Королів, побачите знаменитий і один з головних символів Чеської столиці – Карлів міст.  Маршрут  охоплює всі пам’ятки Старого і Нового Міста, що дозволяє побачити усі історичні об’єкти. Вільний час. Вільний час. Переїзд до транзитного готелю.  Ночівля.

 

prague

 

8 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Польщі. Прибуття до Санктуарію Божого Милосердя в Лагевніках. Відвідини монастиря Сестер Милосердя Божої Матері. У монастирській  каплиці св. Йосифа спільна молитва біля образу Божого Милосердя та прикладання до мощей св. Фаустини Ковальської.  Спільна молитва в українській каплиці УГКЦ  Всіх Святих українського народу. Вільний час. Переїзд до України. Прибуття у Львів ввечері.

 

Lagevniki

 

У ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;

– духовний супровід священика;

– супровід досвідченого керівника;

– 7 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);

– 7 сніданків.

 

ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ

– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;

– візовий збір 35 € та послуги візового центру 20 €*;

– екскурсійна програма згідно з маршрутом 35 €;

– медичне страхування 100 – 300 грн (у випадку відсутності страхового полісу).

 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ *

Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми.

Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.