Паломництво до святинь різдвяної Європи
Паломницька подорож до святинь Угорщини, Австрії, Словаччини, Чехії, Німеччини, Польщі
09.12.2016 р.   —   21.12.2016 р.
185€+100грн

1 день: Зустріч прочан о 7.00. Посадка в автобус. Ранішні молитви. Виїзд зі Львова та переїзд через Карпати до Угорського кордону. Прибуття у Марія Повч. Відвідини базиліки, де знаходиться, славна на всю Європу, чудотворна ікона Божої Матері та монастиря св. Михаїла. Вшанування ікони Богородиці. Молебень до Богородиці. Переїзд до Будапешту. Вечірні молитви. Поселення в готель, відпочинок.  Нічліг.

 

maria-powch1

 

2 день: Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви.  Прибуття до центральної частини Будапешту. Оглядова екскурсія по старовинній Буді та завжди елегантному Пешту. Маршрут охоплює найвідоміші пам’ятки Будапешту. У Буді прогулянка по Будайській фортеці, далі Королівський палац, церква Св. Матіаша, Рибацький бастіон. Наш маршрут буде пролягати через Ланцюговий міст, що з’єднує Буду і Пешт. У Пешті будемо молитись у  Базиліці Св. Іштвана, біля мощей Святого. Саме там зберігається  позолочена  рака, в якій знаходиться його права кисть. Побачимо Національну Оперу, будівлю Синагоги і звичайно, будівлю Парламенту. Побуваємо на площі Героїв. Вільний час. Переїзд до Словаччини. Братислава – наймолодша столиця Європи. Знайомство з містом. Найвідоміші історичні пам’ятки Братислави: Братиславська фортеця, Грасалковичев палац, Словацький національний театр, Храм святого Мартіна, Михайлівські ворота. Найкрасивіше місце Братислави, Братиславський град. Фонтан Роланда і Стара Ратуша. Вільний час. Переїзд у готель. Нічліг.

Вільний час. Переїзд у готель. Нічліг.

Budapest-Header

 

3 день: Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви.   Прибуття до столиці Австрії. Оглядово-пішохідна екскурсія «Імператорський Відень» включає в себе Храм святого Стефана, пам`ятник Марії Терезії, Парламент, Ратушу, Віденську оперу, резиденцію династії Габсбургів. Божественна Літургія у храмі Св. Варвари УГКЦ, каплиця Св. Йосафата Кунцевича, благословення прочан мощами Св. Варвари та Св. Йосафата Кунцевича. Вільний час. Вечірні молитиви. Нічний переїзд до Німеччини.

 

stock-photo-st-stephens-church-112868985

 

4 день: Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви.   Прибуття у Дрезден. Екскурсія містом. Переїзд до Чехії. Поселення у готель. Екскурсія містом. Ми почнемо прогулянку з Староміської площі,  історичного центру Праги. Тут знаходиться міська Ратуша, храм Діви Марії, храм Св. Миколая, пам’ятник  герою чехів Яну Гусу. Ви пройдетесь по колишній Дорозі Королів, побачите знаменитий і один з головних символів Чеської столиці – Карлів міст.  Маршрут  охоплює всі пам’ятки Старого і Нового Міста, що дозволяє побачити усі історичні об’єкти. Повернення до готелю. Нічліг.

 

1404472626_431145_12

 

5 день: Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Польщі. Прибуття у Ченстохово. Божественна Літургія. Участь у спільній молитві перед Чудотворною іконою Матері Божої Ченстоховської на Ясній Горі. В кінці XIV ст. ікона була вивезена з Галичини, куди вона потрапила з Константинополя. На “заході” вона відома як “Чорна Мадонна” і вшановується як католиками, так і православними. Вільний час. Переїзд до готелю. Нічліг.

 

jasna_gura1

 

6 день: Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Кракова. Краків – місце служіння о. Кароля Войтили. Оглядова прогулянка по Кракову – Єпископський палац і вікно Папи Римського, Костел і монастир Францисканців (одна з семи копій Туринської Плащениці), Маріацький костел – шедевр готичної культури. Ринкова площа – місце сплетення легенд і багатьох історичних подій. Королівська дорога. Вільний час. Переїзд до кордону. Прибуття у Львів пізно ввечері.

 


 

У ПОЇЗДКУ ВХОДИТЬ – проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту; – духовний супровід священика; – супровід досвідченого керівника; – 4 ночівлі у готелях (2-3 особи в номері); – 4 сніданки.

ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ  – проїзд у громадському транспорті, особисті витрати; – візовий збір 35 € (звільнені від оплати діти до 18, студенти до 21 року, пенсіонери та інваліди) – послуги візового центру 20 €.; – екскурсійна програма згідно з маршрутом 25€; – медичне страхування 100 – 300 грн. (у випадку відсутності страхового полісу).