Паломництво до Меджугор'є
01.05.2018 р.   —   06.05.2018 р.
135€+200грн

1 день:

Вранці виїзд зі ЛьвівПереїзд в Меджугор’є.

 

2 день:

Прибуття в Меджугор’є. Поселення в готель. Екскурсія.

Відвідання церкви cв. Якова, хреста Воскреслого Спасителя, могили отця Славка Барбаріча – колишнього пароха, що багато трудився для місцевої парафії.

Обід. Вільний час. Можливість взяти участь у молитовній вечірній програмі та Літургії.

Ночівля в готелі.

 

Medj

 

3 день:

Літургія. Сніданок. Молитва вервиці на горі Подбордо. Обід. 

Можливе відвідування спільноти «Ченаколо», яку заснувала італійська монахиня – сестра Ельвіра Петроцці для реабілітації людей з наркотичною та іншими видами залежностей. Екскурсія до водоспаду Кравіца.

Участь в молитовній вечірній програмі, Літургія. Ночівля в готелі.

 

Kravice-waterfall-e1367329012651

 

4 день:

Літургія. Сніданок. Хресна Дорога на горі Кріжевац. Обід. 

Можливе відвідування «Майчиного села» (села Матері) – заснованого о. Славком Барбарічем в 1993 р. Б. Заснування “Майчиного села” викликала необхідність опіки над дітьми, які втратили свої сім’ї та житло внаслідок війни на Балканах. Зараз на території “Майчиного села” діє багато різних спільнот та фундацій. На території є навіть свій зоопарк Святого Франциска, який заснував ще о. Славко Барбаріч для реабілітації жінок та дітей, які внаслідок психологічних травм після військових дій не могли спілкуватися з іншими людьми. 

Вільний час для приватної молитви, відпочинку чи купівлі сувенірів. Можливість взяти участь в молитовній вечірній програмі та Літургії. Ночівля в готелі.

 

Kryóżowiec

 

5 день:

Літургія. Сніданок. 

Обід. Вільний час для приватної молитви, відпочинку чи купівлі сувенірів. Можливість взяти участь в молитовній вечірній програмі та Літургії. Збір групи. Нічний переїзд в Україну.

 

krizevac

 

6 день:

Прибуття до Львова.

Вартість поїздки: 135 €* + 200 грн.  (можлива оплата в гривнях по курсу)

* вартість змінна у відповідності курсу валюти на день оплати.


 

У вартість поїздки входить: переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту; супровід священика і керівника групи; проживання в готелях/пансіонах 3* або 4*; сніданки, обіди (в т.ч. 1 день на хлібі та воді – піст) згідно з програмою; медичне страхування.

У вартість поїздки не входить: вартість синхронного перекладу вечірньої молитовної програми (2 євро); вхід до водоспаду Кравіца (орієнтовно 2 євро), приватні витрати.

Паломницький центр залишає право змінювати програму паломництва без втрати значимості об’єктів.