Паломництво до Марійських святинь Європи та Балкан
Львів – Марія-Повч – Спліт – Меджугор’є – Відень – Ченстохова – Львів
01.10.2017 р.   —   06.10.2017 р.
185€+200грн

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан у Львові біля Центрального залізничного вокзалу о 8.00. Посадка в автобус. Щоденні молитви. Виїзд зі Львова та переїзд через Карпати до угорського кордону. Прибуття у Марія Повч. Відвідини базиліки, де знаходиться, славна на всю Європу, чудотворна ікона Божої Матері та монастир св. Михаїла. Вшанування ікони. Молебень до Богородиці. Нічний переїзд до Хорватії.

 

maria-powch1

 

2 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття у Спліт. Божественна Літургія. Відвідини головної пам’ятки міста, палац Діоклетіана. Огляд найгарнішої площі (Народна) в Старому Місті, де знаходиться стара ратуша з трьома готичними арками XV ст. Спліт – це не лише історія і архітектура, це ще і популярний курорт Хорватії з сучасними готелями і живописними лагунами. Вільний час. Переїзд до Боснії та Герцеговини. Прибуття до Меджугор’я , поселення у готель. Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня для усіх паломників, що перебувають у Меджугор‘ї.  Вечеря. Ночівля.

 

Medjugorye

 

3 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні  молитви. Божественна Літургія. Молитва Вервиці на горі об’явлень Подбрдо. Відвідування мироточивого Хреста. Вільний час для приватної молитви та відпочинку. Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня для усіх паломників, що перебувають в Меджуґор’є: молитва Вервиці, молитви за зцілення, адорація Найсвятіших Тайн. Повернення до готелю. Вечеря. Ночівля

 

krizevac

 

4 ДЕНЬ

Божественна  Літургія. Сніданок. Хресна Дорога на горі Кріжевац. Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня для усіх паломників, що перебувають в Меджуґор’є: молитва Вервиці, молитви за зцілення.  Вільний час для приватної молитви, відпочинку та купівлі сувенірів. Нічний переїзд до Австрії.

 

Kryóżowiec

 

5 ДЕНЬ

Ранішні  молитви. Прибуття до Відня. Оглядово-пішохідна екскурсія «Імператорський Відень» включає в себе Храм святого Стефана, пам`ятник Марії Терезії, Парламент, Ратушу, Віденську оперу, резиденцію династії Габсбургів, що зачаровує своєю величчю та неповторною архітектурою в стилі бароко. Божественна Літургія у храмі св. Варвари УГКЦ, каплиця св. Йосафата Кунцевича, благословення прочан мощами св. Варвари та св. Йосафата Кунцевича. Вільний час. Переїзд до Польщі. Вечірні молитви. Поселення у готель. Ночівля.

 

wiena

 

6 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Виселення з готелю. Прибуття до м. Ченстохова. Божественна Літургія. Відвідини головного центру культу Марії в Польщі,  монастир на Ясній Горі з чудотворною іконою Матері Божої Ченстоховської. Через це місто вважають духовною столицею Польщі. Участь у спільній молитві перед Чудотворною іконою Матері Божої Ченстоховської на Ясній Горі. Переїзд до кордону. Прибуття до Центрального залізничного вокзалу Львова опівночі.

 

jasna-gorza-częstochowa

 


 

 

У ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ:

– проїзд автобусом єврокласу згідно з маршрутом;

– духовний супровід священика;

– супровід досвідченого керівника;

– 3 ночівлі у готелях (2-3 особи в номері);

– 3 сніданки;

– 2 вечері.

 

ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ

– особисті витрати;

– візовий збір – 35 € та послуги візового центру – 20  €* ;

– проїзд у громадському транспорті та екскурсійна програма згідно з маршрутом – 15 €;

– медичне страхування – 200-300 грн (залежно від віку паломника).