Паломництво до Лагевнік на Неділю Божого Милосердя
Аушвіц, Вадовіце, Ченстохова, Лагєвніки, Краків
02.04.2016 р.   —   03.04.2016 р.
75€ + 100грн

Паломництво містами і святинями Польщі під теплими обіймами та опікою св. Христофора.

lagevniky_obraz-logo

Поїздка наповнена цілим спектром емоцій: від роздумів про вічне в Аушвіці, до справжньої радості через відчуття дотику чуда в Ченстохові та Вадовіце, які найкраще підготують нас до глибшого відчуття Божого Милосердя, що як ніде присутнє у «світовому центрі милосердя» – Лагєвніках.

Якщо бажаєте це відчути на собі, то вирушайте з нами у Паломництво до Лагєвнік.

 

День 1: Львів-Аушвіц-Вадовіце-Ченстохова

Виїзд пізно ввечері в п’ятницю зі Львова. Перетин кордону з Польщею.

Приїзд до Аушвіца. Екскурсія в Аушвіці.

 

aushvic

Екскурсія в Аушвіці (один із найбільших нацистських концтаборів, що існував з кінця травня 1940 до січня 1945 біля міста Освенцім (Польща). У 1947 році концентраційний табір був переобладнаний у музей, а в 1979 році був включений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Щорічно музей відвідують близько мільйона туристів з усього світу).

Екскурсія. Молитва за померлих.

 

Переїзд до Вадовіц.

 

Wadowice

Вадовіце – місце народження папи Івана Павла ІІ, який народився 18 травня 1920 року в родині поручника польської армії та вчительки. Сотні людей відвідує щодня музей, що знаходиться у будинку, в якому народився і виховувався Кароль Войтила, який пізніше став папою. Жителі невеличкого містечка в регіоні Малопольща, що біля Кракова, cвідомі того, що ніхто не знав би про існування Вадовіц, якби тут не народився майбутній папа. Про те, яким близьким було це місто Іванові Павлові ІІ, не забув і його наступник на святому престолі, папа – Бенедикт XVI, який відвідав Вадовіце під час візиту до Польщі. Вадовіце – це своєрідний символ релігійного відродження поляків, який тепер стає місцем паломництва християн із усього світу.

По можливості відвідання музею Івана Павла ІІ.

 

Переїзд до Ченстохови. Літургія. Екскурсія Ченстоховою — духовною столицею Польщі.

chestohova

Тут знаходиться великий католицький монастир. Повна назва — Санктуарій Пресвятої Діви Марії Ясногорської (пол. Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Jasnogórskie). Монастир належить монашому ордену паулинів. Ясногорський монастир відомий як місце зберігання Ченстоховської ікони Божої Матері, яку вшановують католики як величну реліквію.

Вечеря. Поселення в готель. Нічліг.

 

День 2: Ченстохова – Лагєвніки – Краків – Львів

Сніданок. Переїзд до Лагєвнік.

 

лагевніки

Санктуарій Божого милосердя в Лагевниках Святіший Отець Іван Павло II проголосив Світовим центром милосердя під час свого перебування в Польщі, в серпні 2002 року. Тут знаходиться відомий на весь світ Образ Милосердного Ісуса. Його малюнок був показаний у видінні, яке св. Фаустина мала 22 лютого 1931 року в келії Плоцького монастиря. Поруч зі старим костелом, де похована свята сестра Фаустина, знаходяться її  мощі, яка поширювала культ Божого милосердя. Завдяки цьому було розбудовано святиню, зокрема, зведено новий костел – базиліку, яку 17 серпня 2002 року освятив Петро наших часів. Там же Папа заповів увесь світ Божому Милосердю. В оформленні вівтаря в Санктуарій використаний образ куща, нахиленого вітром в одну сторону, і ікона «Ісус, на тебе уповаю».

 

Літургія. Вільний час на приватну молитву. Молитва Коронкою Божого Милосердя о 15:00.

Переїзд до Кракова. Екскурсія, вільний час у Кракові.

 

Mary-Basilica-Krakow

Краків – місто, яке ще називають культурною столицею Польщі. У цьому місті варто побачити Вавельський Замок, Катедральний Собор Святих Станіслава і Вацлава, Головну Ринкову Площу, послухати мелодію відомого Краківського сурмача, дізнатись про історію Кракова, його святих покровителів та значення цього міста у житті Івана Павла ІІ.

Повернення до Львова.


 

 

У вартість паломництва входить:

  • 1 нічліг в паломницькому будинку із сніданком та вечерею;
  • переїзд автобусом єврокласу;
  • супровід духівника та керівника групи;
  • медичне страхування.

 

Додаткові витрати:

  • витрати на вхід у музеї.