Паломництво до Ватикану
Без нічних переїздів!
05.09.2016 р.   —   12.09.2016 р.
355€+100грн
1 День. Зустріч о 7.00 на ЖД вокзалі у Львові, посадка в автобус. Виїзд зі Львова, переїзд та перетин кордону. Прибуття у Лагевніки, спільна молитва біля образу Божого Милосердя та вшанування мощей Св. Фаустини. Вільний час. Переїзд  до Братислави. Поселення в готель, відпочинок та нічліг.

????????????????????????????????????

2 День. Сніданок. Оглядова екскурсія по Братиславі. Переїзд до Австрії. Прибуття до Відня. Відвідини УГКЦ Святої Варвари, спільна молитва. Екскурсія містом. Переїзд до Італії, поселення в готель та нічліг.
Wien2
3 День. Сніданок. Прибуття до Венеції. Божественна Літургія. Оглядова екскурсія по Венеції. Відвідини базиліки євангелиста Св.Марка та спільна молитва біля мощей святого. Переїзд до Падуї. Відвідини Базиліки Св. Антонія, молитва біля мощей Св. Антонія. Вільний час. Переїзд до Рима. Поселення у готель та нічліг.
Italy_19_75_italy_938_410
4 День.  Сніданок.  Відвідини української базиліки святої Софії у Римі. Літургія. Відвідини інших християнських святинь: Собор Пресвятої Діви Маріі «Великої». Катедральний собор Риму Святого Івана Хрестителя в Лятерані. Церква Чесного і Животворящого Хреста Господнього Єрусалимського. Капелла святого Лаврентія «Святая Святих» і Святі Сходи з преторіанського палацу Пилата. Собор святого Павла «За міською стіною», під головним вівтарем якого знаходиться гробниця Апостола Павла. Повернення у готель та нічліг.
come-visitare-roma-in-tre-giorni-guida

5 День. Сніданок. Площа Св. Петра. Ватиканські гроти. Скарбниця. Паломництво до Гробу Святого Петра. Вхід до Базиліки Святого Петра через Двері віри. Час на особисту молитву у Ватикані. Вільний час. Вечірня прогулянка по Риму. Повернення у готель та нічліг.

 

GTY_vatican_kab_150424_12x5_1600

6 День. Сніданок. Виселення з готелю.  Переїзд в Асиж.  Відвідини храму святого Франциска. Спільна молитва. Вільний час. Переїзд у готель та нічліг.

 

assisi2

7 День. Сніданок. Виселення з готелю, переїзд в Угорщину. Прибуття до Будапешту. Оглядова екскурсія. Вечірні молитви. Поселення в готель, відпочинок та нічліг.
Budapest-Header

8 День. Сніданок. Виселення з готелю, переїзд в Егер. Відвідини катедрального собору, храму міноратів Св. Антонія, центральну площу Добо. Вільний час. Повернення в Україну. Прибуття у Львів пізно ввечері.

 

eger

Вартість паломництва: 355 євро+100 грн.

У вартість входить:

  • проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
  •  духовний супровід священика;
  • супровід досвідченого керівника;
  •  7 нічлігів у готелях (2-3 особи в номері);
  • 7 сніданків.

Додаткові витрати:

  • відкриття шенгенської візи – 35 євро (окрім дітей, студентів до 21 року та пенсіонерів) та послуги візового центру – 550 грн;
  • витрати на екскурсії – загалом 25 євро, витрати на кораблик у Венеції  загалом 10 євро.

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить