Новорічне паломництво довіри в Тезе
Для молоді від 17 до 35 років
24.12.2017 р.   —   26.02.2018 р.
275€+200грн

 

 

1 день, неділя (24.12.2017).  КРАКІВ. Виїзд з України (години та місця виїздів вказані вище). Ураїно-Польського кордону. Переїзд у Краків. Прибуття в Краків, вільний час для того щоб прогулятись вуличками старовинного міста. Поселення в готель. Ночівля в готелі.

2 день, понеділок (25.12.2017).  КРАКІВ. РІЗДВО ХРИСТОВЕ!

Сніданок в готелі. Виселення з готелю. Свята літургія у одному з храмів міста. Вільний час. Оглядова екскурсія містом (8 €).

Довідка:   Краків –  вражаюче  місто, красиве і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно ж, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитись хоча б на мить … Ми побачимо костел св. Діви Марії, Ринкова площа з пассажемсуконних рядів Сукенніци, університетський квартал, монастир Францисканців, собор св. Петра і Павла та, нарешті, сам Вавельський пагорб з Кафедральним собором.

Переїзд у Дрезден. Поселення в готель. Ночівля в готелі.

 

Mary-Basilica-Krakow

 

3 день, вівторок (26.12.2017).  ДРЕЗДЕН.

Сніданок в готелі. Виселення з готелю. Свята літургія у одному з храмів міста (за можливості). Вільний час. Оглядова екскурсія містом (9 €).

Довідка:  Стара саксонська столиця Дрезден був знаменитий на всю Європу своєю чудовою архітектурою і художніми скарбами. Своїх відвідувачів з давніх давен Дрезден заворожує блискучим і захоплюючим поєднанням традицій та сучасності. Прогулюючись центром міста, з його колишньою Резиденцією саксонських курфюрстів і королів, видом на чудовий ландшафт Ельби, Ти відчуєш неповторний шарм «Флоренції на Ельбі» – міста мистецтва, старовинної витонченої архітектури, величезних музейних колекцій, оркестрів та хорів зі світовим ім’ям. Дрезденський оперний театр – один із найкрасивіших у світі, розкішний Цвінгер із неперевершеними колекціями, Резиденція правлячої династії Веттинів, величезний комплекс в стилі ренесанс, і це ще далеко не все …!

Переїзд у Стразбург. Поселення в готель / транзитний готель. Ночівля в готелі.

 

striezelmarkt-dresden-christmas-market

 

4 день, середа (27.12.2017).  СТРАСБУРГ.

Сніданок в готелі. Свята літургія у одному з храмів міста (за можливості). Вільний час. Запрошуємо Вас на оглядову пішохідну екскурсію одним із найкрасивіших міст Франції (за бажанням – 10 €).

Довідка: Страсбург – столиця Ельзаса, пам’ятка архітектури всесвітньо–історичного значення, батьківщина гімну Франції «Марсельєзи», штаб–квартира Ради Європи і Європейського парламенту, квартал під назвою “Маленька Франція” з мережею каналів, забудований середньовічними будинками із гостроверхими дахами, який здається ожившою казкою братів Грімм. Змішавши французьку і німецьку культури, Страсбург отримав свій особливий колорит, свою яскраво виражену індивідуальність.

Ночівля в готелі.

 

strasbourg-france-christmas

 

5 день, четвер (28.12.2017).  БАЗЕЛЬ.

Сніданок в готелі. Виселення з готелю. Короткий переїзд у Базель. Реєстрація в Тезе. Початок програми Тезе.

 

Basel-Тезе-Базель

 

5-9 день. ПРОГРАМА ТЕЗЕ. Детальніше з програмою Тезе та розкладом на кожний день можна ознайомитись на сайті спільноти www.taize.fr.

Basel-Тезе-Базель-1

 

9 день, понеділок (01.01.2018). Завершення програми Тезе, прощання з приймаючими сім’ями. Відправлення з Базеля. Переїзд у Мюнхен. Поселення в готель/транзитний готель. Ночівля в готелі.

 

Munich-winter-2014-news-2

 

10 день, вівторок (02.01.2018). МЮНХЕН.

Сніданок в готелі. Виселення з готелю. Свята літургія у одному з храмів міста (за можливості). Вільний час. Оглядова екскурсія містом (9 €).

Довідка: Мюнхен (Німеччина) – одне з найбільших міст Німеччини. Це друге за відвідуваністю місто в Німеччині після Берліна. А Баварія, столицею якої він є, найвідвідуваніша область у країні.

Мюнхен – нетипове німецьке місто, тож не чекайте, що побачите тут традиційну Німеччину. Незважаючи на те, що історичний центр був відновлений після війни в первісному вигляді, він не виглядає справжнім німецьким старим містом. Проте тут і надсучасний музей BMW, і відомі на весь світ картинні галереї, чудова архітектура і мега-смачні білі ковбаски. Окремий пункт – мюнхенське метро, яскраво розфарбовані станції якого контрастують із надземним містом.

Нічний переїзд у Відень.

 

Munich

 

11 день, середа (03.01.2018). ВІДЕНЬ.

Ранкове прибуття у Відень. Свята літургія у одному з храмів міста (за можливості). Вільний час. Оглядова екскурсія містом (9 €).

Літургія в українській церкві Відня. Обід (обов’язково радимо пообідати, а за одне і відпочити в одному з затишних кафе чи ресторанчиків міста, відчути неповторний смак віденської кави та знаменитого яблучного штруделя, і цим самим ще більше насолодитись та зануритись в атмосферу величного Відня).

Довідка:  Відень – місто австрійських імператорів та музикантів, місто музики, вальсів, неповторних парків, чудового вина… В цьому місті у всьому відчувається недбало-марнотратний розмах минулої імперії. Неймовірно красивий, затишний історичний центр, ув’язнений у кільце садів і парків. Витончена архітектура в світлих тонах – і в голові мимоволі починають звучати вальси Штрауса, які, здається, тільки тут і можна було створити, надихнувшись атмосферою легкого, п’янкого міста.

Екскурсія починається знайомством із зимовою резиденцією династії Ґабсбурґів – Хофбурґ, далі прогулянка по Віденській Рінґштрассе, огляд пам’ятника Марії-Терезії, Парламенту, Ратуші, Віденської опери і Собор св. Стефана, в якому знаходиться знаменита Ікона Марії Повчанської, перенесена сюди австро-угорським імператором з закарпатського містечка Повч. Ікона прославилась сотнями зцілень невиліковно-хворих людей, які відвідували церкву, де вона знаходилась і ревно молились.

Збір групи переїзд у Будапешт, поселення в готель / транзитний готель. Ночівля в готелі.

 

wiena

 

12 день, четвер (04.01.2018)БУДАПЕШТ.

Сніданок в готелі. Виселення з готелю

Свята Літургія в Базиліці Святого Іштвана та можливість прикластися до мощей цього великого святого Угорщини.

Оглядова автобусно-пішохідна екскурсія містом з екскурсоводом. Ми побачимо легендарні пам’ятники історії Буди і Пешту – Площу Героїв і славетний пам’ятник Тисячоліттю, архітектурний ансамбль Хуняді, Парламент, набережну Дунаю, базиліку св. Матяша (місце вінчання і усипальниця багатьох угорських королів), Рибальський бастіон та Королівський палац, з яких відкривається неймовірно красива панорама Будапешту та Дунаю.

Поселення в готель (матимемо трішки часу відпочити та прийняти душ).

Відвідування термальних купалень Сечені або Будапештського зоопарку / вільний час.

Довідка:  Термальні купальні “Сечені” (17 € або 5000 форинтів) – один із найбільших у Європі бальнеологічних комплексів і одна з перших лікувальних купалень в Пешті. Купальні Сечені знаходяться в міському парку Варошлігет, повністю комплекс потопає у чудовій красі природи з парковими деревами. Тут знаходяться п`ять басейнів площею 910 м2 з температурою води – 28 і 36 градусів тепла, басейн з сюрпризами, сидячий басейн, сауни з басейнами, 11 купалень з термальною водою, автомат льодяних коктейлів, термальний лікувальний басейн і багато іншого. Ваші враження будуть незабутні.

Відвідування Будапештського зоопарку (котрий також є найстарішим в Європі!) вам обійдеться в 9 € або 2500 форинтів.

Далі на нас чекає незабутня вечірня екскурсія на кораблику по Дунаю з келихом шампанськогота чарівними панорамними видами з річки на архітектурні шедеври Будапешту. Розповідь гіда про історію і життя цього міста залишать у вашому серці тільки неповторні враження! (факультативно, вартість 15 €).

Збір групи. Нічний переїзд в Україну.

 

Budapest-Header

 

13 день, п’ятниця (05.01.2018).

Прибуття в Україну  орієнтовно о 22.00.

 


 

 У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту;

супровід священика і керівника групи;

проживання в готелях/пансіонах 3* або 4*;

екскурсія в Будапешті з екскурсоводом;

медичне страхування.

 

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:

-візовий збір для отримання візи (20 €);

-факультативні програми;

-реєстраційний внесок в Тезе: молоді люди до 35 років – 40 євро; старші 35 років – 60 євро, який включає проживання 5 днів/4 ночі у Базелі (поселення учасників відбувається в приймаючих парафіях або родинах);

-3-разове харчування протягом 5 днів перебування на Європейській зустрічі та витрати на міський транспорт;

-приватні витрати.

 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ *

Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми.

Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.