Європейська зустріч молоді у Празі (ТЕЗЕ– 2)
Прага - Нюрнберг - Люксембург - Париж - Берлін
28.12.2014 р.   —   06.01.2015 р.
280€+100грн (при реєстрації до 29.10.2014р.)

Брати участь у паломництві можуть люди віком від 17 до 35 років

Реєстрація до 29.10.2014р.

 

1-ий день:

Ввечері Виїзд зі Львова. Перетин кордону. Переїзд до Чехії.

 

2-ий день:

Вранці прибуття до Праги. Реєстрація. Початок програми Тезе.

praha

 

3 – 5-ий день:

Програма у Празі за розкладом Тезе.

 

6-ий день:

О 14.00 виїзд з Праги до Нюрнберґа.

nuremberg

Нюрнберґ є 2-м за кількістю начелення містом Баварії. Упродовж XIV—XVI ст. Нюрнберґ був одним з найважливіших і найбільших міст Німеччини, неофіційною німецькою столицею.

Вечірня екскурсія містом, вільний час. Нічний переїзд до Люксембурга.

 

7-й день:

Вранці прибуття до Люксембурга. Екскурсія, літургія, вільний час.

luxemburg

Люксембург – це крихітна країна з однойменною столицею. Однак мініатюрні розміри країни абсолютно не заважають їй бути однією із найбагатших в Європі з найвищим рівнем життя, а за рівнем доходів населення займати 4 місце у світі. Хоча в Люксембурзі є велика кількість пам’яток, його територію легко можна пройти пішки. Обличчя столиці – Великий герцогський палац, побудований в стилі іспанського відродження. У південній частині столиці знаходиться знаменитий Собор Люксембурзької Богоматері XVII століття, що є сумішшю пізньої готики і ренесансу. У південній частині храму зберігається образ Богоматері-Утішительниці скорботних. До нього щороку відбувається паломництво у п’яту неділю після Пасхи.

Переїзд на нічліг до готелю в околицях Парижа.

 

8-ий день:

Після сніданку у готелі на нас чекає знайомство з Парижем – столицею Франції.

paris

Париж було засновано в середині III століття до н. е., розвинувшись із кельтського поселення Лютеція племені паризіїв на місці острова Сіте. Сучасна назва міста походить від імені цього племені. Париж вважається містом інтелектуалів та митців. Починаючи з XI століття Париж — один з центрів європейської освіти, насамперед релігійної. Париж славиться великою кількістю музеїв, серед яких привілейоване місце займає Лувр, відкритий в 1793 р. у колишній резиденції французьких королів. У місті є багато парків та садів: два найстарші з них знаходяться в самому центрі Парижа — це сад Тюїльрі і Люксембурзький сад. У Парижі розташовано величезну кількість визначних пам’яток, до яких відносяться не тільки архітектурні споруди, але також і вулиці, мости та майдани. Під час екскурсії ми зможемо не лише милуватися містом, яке по-особливому прикрашають Лувр, Єлисейські поля, Тріумфальна арка, Нотр-Дам де Парі, Сорбон, Пантеон, Ейфелева вежа, а й довідатися його цікаву історію. Варто під час вільного часу відвідати Базиліку Сакре-Кер (Basilique du Sacré Cœur), що споруджена між 1876 та 1910 рр. за проектом архітектора Абаді в римсько-візантійському стилі, розташована на вершині пагорба Монмартр, у найвищій точці міста (130 м).

Вільний час. Переїзд до Берліна.

 

9-ий день:

Прибуття до Берліна. Літургія. Екскурсія. Вільній час.

berlin

Берлін є найбільшим за кількістю мешканців й площею містом Німеччини, і другим найнаселенішим містом Європейського Союзу після Лондона. Протягом екскурсії ми побачимо найвизначніші місця Берліна, серед яких – Рейхстаг, Бранденбурзькі ворота, площа Олександра, Берлінський собор, залишки Берлінської стіни, Меморіальна церква кайзера Вільгельма, Потсдамська площа, Відомство федерального канцлера Німеччини (Bundeskanzleramt), «Червона ратуша», Меморіал пам’яті жертв голокосту, Берлінська колонна Перемоги та інше.

Нічний переїзд до Львова.

 

10-й день:

Повернення до Львова у першій половині дня.


Вартість паломництва: 280€+100грн (при реєстрації до 20.10.2014р.)

 

У вартість паломництва входить:

  • переїзд автобусом єврокласу зі Львова;
  • супровід духівника та керівника групи;
  • медичне страхування;
  • реєстраційний внесок в Празі, який включає 3-разове харчування та транспорт в Празі під час участі у програмі Тезе (35 євро);
  • 4 ночі проживання у Празі згідно програми Тезе;
  • відкриття шенгенської візи.

 

Додаткові витрати:

  • екскурсії згідно маршруту та метро в Берліні – 20 євро.

 

Корисна інформація:

можна ознайомитись за посиланням