Новорічна зустріч Тезе у Мадриді

Програма 1

€375 + 200грн

* при оплаті завдатку до 01.10.2018р.
24.12.2018 р.   —   05.01.2019 р.
335€+200грн

Європейські Дні довіри – так називається сворідне свято зустрічі, на яке збираються від 30 до 60 тисяч молодих людей з усіх країн Європи, щоб в атмосфері любові й прийняття разом зустріти Новий рік. Приймаюче місто і країна відкривають для гостей двері всіх церков і парафій, а місцеві християни приймають паломників у свої родини.
Тезе у Мадриді – це вже 41-ша зустріч молоді, яку організовує французька екуменічна спільнота, і на цю зустріч запрошено ТЕБЕ!

 

1 день, 24 грудня:

Ранній виїзд зі Львова. Нічний переїзд до Венеції.

 

2 день, 25 грудня:

Приїзд до Венеції. Літургія. Екскурсія. Вільний час.

Переїзд на нічліг.

 

blue-gondolas-in-venice-italy-at-sunset-4k-wallpaper

 

3 день, 26 грудня:

Сніданок. Переїзд до Мілану. Літургія. Екскурсія. Вільний час.

 

milano

 

Мілан був заснований ломбардськими галлами в V ст. до н. е. В 292 р.н. е. став столицею Західної Імперії. В IV столітті був християнізований, а в 374—397 рр. був резиденцією Амброзіянського єпископату. В наш час Мілан є важливим індустріальним центром Італії. Під час екскурсії ми відвідаємо Катедральний Собор Дуомо, оперний театр Ла Скала (ззовні); у храмах Мілану будемо молитись біля мощей св. Амброзія, св. Віктора, св. Наталії.

Нічний переїзд до Барселони.

 

4 день, 27 грудень:

Приїзд до Барселони. Літургія. Екскурсія. Вільний час.

 

Barsa

 

Барселона — місто засноване римлянами близько двох тисяч років тому. Від древньоримського міста Барсіно. Один з історичних центрів каталонської та іспанської культур. Екскурсія Барселоною, під час якої ми відвідаємо, Катедральний Собор, церкву Саграда Фамілія (ззовні) та інше.

Нічний переїзд до Мадриду.

 

5 день, 28 грудня:

Приїзд у Мадрид.

 

Madrid1

 

Мадрид – столиця та одне з найгарніших міст Іспанії. В місті багато храмів: Торре-де-Сан-Ніколас, Францисканський монастир Дескальсас-Реалес. Довгий час серед пам’яток Мадрида не було кафедрального собору, поки, нарешті, в 1993 році папа римський Іванн Павло II не освятив собор Санта-Марія-ла-Реаль-де-ла-Альмудена. Кафедральний собор Мадрида побудований на тому самому місці, де раніше стояла мавританська фортеця Маджіріт, від якої і пішла назва іспанської столиці.

Програма Тезе:

Реєстрація учасників. Зустріч із парафією та сім’єю, що приймає.

 

Taize

Вечеря, вечірня молитва.

 

6-8 день, 29-31 грудня

Ранкова молитва у парафії, що вас приймає, маленькі групки ділення та зустріч з людьми, що залучені до життя місцевої парафії. Спільний обід.

 

Taizé_prayer

Денна молитва у церквах міста.

Семінари у різних місцях на тему соціальної активності, віри, внутрішнього життя і художньої творчості.

 

8 день, 31 грудня:

Зустрічі по країнах.

 

prayer Taize

Вечеря, потім вечірня молитва. Святкування Нового року на парафії, яка вас приймає.

 

9 день, 1 січня:

Участь у ранковій службі в місцевих церквах, святковий обід разом зі сім’єю, що вас приймає.

 

Taize family

Завершення програми Тезе. Нічний переїзд до Марселю.

 

10 день, 2 січня:

Приїзд до Марселю. Літургія. Екскурсія. Вільний час.

 

Марсель

Переїзд на нічліг.

 

11 день, 3 січня:

Сніданок. Приїзд до Ліону. Літургія. Екскурсія. Вільний час.

 

Ліон

Нічний переїзд до Праги.

 

12 день, 4 січня: 

Приїзд до Праги. Літургія. Екскурсія. Вільний час.

 

Charles bridge, Old Town bridge tower, Prague (UNESCO), Czech r

 

Нічний переїзд до Львова.

13 день, 5 січня:

Приїзд до Львова.

 


У вартість входить: 2 нічліги, 2 сніданки, переїзд автобусом єврокласу, супровід керівника та духівника групи, медичне страхування та в’їзд у Венецію.

У вартість не входить: реєстраційний внесок Тезе: молоді люди до 35 років –  орієнтовно 40 євро (вартість уточнюється); старші 35 років – орієнтовно 60 євро (вартість уточнюється), який включає проживання 5 днів/4 ночі у Мадриді (поселення учасників відбувається в приймаючих парафіях або родинах), 3-разове харчування протягом 5 днів перебування на Європейській зустрічі та витрати на міський транспорт; екскурсії (факультативні) та кораблик у Венеції (факультативно): 30 євро за всі екскурсії та кораблик у Венеції (при умові участі в усіх екскурсіях та оплаті не пізніше як за 2 тижні до поїздки) або 8 євро за одну екскурсію (при умові участі у екскурсії не менше 10 осіб та оплаті за них не пізніше як за 2 тижні до поїздки); при взятті окремих екскурсій кораблик у Венеції – 8 євро.