На молитву до Марії Повч

1 день

22.30. Збір групи біля ТЦ «Магнус». Нічний трансфер – Львів-Лужанка. Перетин кордону.

 

2 день

Переїзд до Хайдусобосло. Поселення в готель. Екскурсія по місту. Відвідування найбільшого купального комплексу Європи – Нungarospa; Аква Палас та СПА комплексу ВЕКЕ /www.hungarospa.hu/. Хайдусобосло – відомий угорський термальний курорт з найбільшим купальним комплексом Європи, відкритий внаслідок пошуку нафти у 1925 році.

Курорт пропонує гостям незабутній відпочинок в термальних водах з широким спектром процедур в закритих і відкритих басейнах. Купання в термальних водах температурою 25-38°С. Вуглецево – содова вода відрізняється високим вмістом солі, соди, йоду, брому, фтору,заліза, марганцю, срібла. В складі води понад 20 розчинних мінералів, серед яких і бітум, який разом з йодом надає воді темно-коричневий колір. Вільний час. Нічліг.

 

HajdusobosloBelneologicheskij-kurort-1

 

3 день

8.00-13.00 Екскурсія в м. Дебрецен. Це друге по величині місто Угорщини. Спільна молитва в Кафедральному Соборі Святої Анни (1715рік). Відвідування великого шопінгового центру поблизу Дебрецена.

Відпочинок на термальних водах м. Хайдусобосло. Вільний час. Нічліг.

 

Debrecen_1

 

4 день

Ранкова молитва. Екскурсія в м.Будапешт, м.Мішкольц, м.Егер (факультативно). Повернення в Хайдусобосло. Відвідування термальних комплексів. Вільний час. Нічліг.

 

Budapesht-mozhet-sostavit-konkurentsiyu-Baku-i-Stambulu-v-borbe-za-Olimpiadu-2024

 

5 день

Участь в Літургії у м.Хайдусобосло. Молитва в римо-католицькому храмі Святого Ласло.

Відвідування термальних комплексів. Вільний час. Нічліг.

 

6 день

Ранкова молитва. Відвідування купалень. Переїзд до міста Марія Повч, де знаходиться церква ХVII століття, в котрій розміщена Чудотворна ікона Матері Божої, яка найбільше сльозоточить. Це одне з найбільш відомих паломницьких місць, куди приїжджають багато християн з усієї Європи і щорічно відбувається біля 30 відпустів.

Трансфер на Україну.

 

maria-powch1

 


 

 

У вартість туру включено:

– супровід керівника групи– проживання в 2-3-містних номера– 5 днів / 4 ночі в Хайдусобосло

– автобусне обслуговування – екскурсії згідно програми

 

У  вартість паломницького туру не входять: реєстрація та страхування (300 грн), вхідні квитки в термальні басейни та музеї.

Паломницький центр залишає право змінювати програму паломництва, без втрати значимості об’єктів.