Мій термальний рай
21.11.2019 р.   —   24.11.2019 р.
85€+100грн

1 день, четвер (21.11.2019). 

Виїзд з України. Проходження Україно-Угорського кордону. Нічний переїзд в Угорщину.

 

2 день, п’ятниця (22.11.2019). ЕГЕРСАЛОК, ЕГЕР.

Ранкове прибуття в Егерсалок. Тут знаходиться єдиний в Європі великий соляний пагорб, такий же як в турецькому Памуккале і американському національному парку Йеллоустоун. Таких природних пам’яток всього три на планеті. Егерсалок – називають угорським Памуккале. Це відомий термальний курорт… Природа довкола надзвичайна – мальовнича долина і покриті густими лісами.

Цілюще джерело б’є з глибини 400 м і роками намиває застиглий водопад. Вода в джерелі гаряча, + 68°С.

Егерсалок

Далі їдемо до угорського містечка Егер. Угорські вина, це традиція всього регіону. Неможливо уявити Угорщину без вина так як і без купалень. Теплі води Угорщини гріють наше тіло, а вино – душу. Один з найвідоміших і найбільш відвідуваних регіонів – Егер. Прекрасне село біля Егера, з відомою назвою – Долина Красунь, запрошує на дегустація Егерських вин та неймовірно смачного угорського гуляшу (15 €).

eger-2

Переїзд в Будапешт. Ночівля в в готелі.

3 день, субота (23.11.2019). БУДАПЕШТ

Сніданок в готелі.

Оглядова екскурсія Будапештом з екскурсоводом. Ми побачимо легендарні пам’ятники історії Буди і Пешту – Площу Героїв і славетний пам’ятник Тисячоліттю, архітектурний ансамбль Хуняді, Парламент, набережну Дунаю, базиліку св. Матяша (місце вінчання і усипальниця багатьох угорських королів), Рибальський бастіон, Королівський палац, з якого відкривається неймовірно красива панорама Будапешту і Дунаю.

Вільний час.

*Рекомендуємо Вам насолодитись прекрасним видом з гори Геллерт (трансфер 8€). На правому схилі гори Геллерт, у вирі зелені стоїть пам’ятник святому Геллерту – венеціанському абату, який приїхав до Угорщини на запрошення першого угорського короля Святого Іштвана, хрестити угорців. Мало хто знає, що 400 років тому на горі стояла турецька фортеця, 300 років тому тут пролягав шлях хрестоносців, а на початку ХІХ століття було відкрито астрономічну обсерваторію, відому у всій Європі. Донині тут лишилася Цитадель з готелем, диско та оглядовим майданчиком, з якого можна побачити панораму, що стала частиною скарбниці ЮНЕСКО.

Пропонуємо відвідати термальні купальні “Сечені” (17€) – один із найбільших у Європі бальнеологічних комплексів і одна із перших лікувальних купалень в Пешті. Купальні Сечені знаходяться в міському парку Варошлігет, повністю комплекс потопає у чудовій красі природи з парковими деревами. Тут знаходяться п`ять басейнів площею 910 м2 з температурою води – 28 і 36 градусів тепла, басейн з сюрпризами, сидячий басейн, сауни з басейнами, 11 купалень з термальною водою, автомат льодяних коктейлів, термальний лікувальний басейн і багато іншого. Ваші враження будуть незабутні.

Budapest_

*Далі на нас чекає незабутня вечірня екскурсія на кораблику по Дунаю з келихом шампанського та чарівними панорамними видами з річки на архітектурні шедеври Будапешту. Розповідь гіда про історію і життя цього міста залишать у вашому серці тільки неповторні враження! (факультативно, вартість 17 €).
Поселення в готель.

4 день, неділя (24.11.2019). ХАЙДУСОБОСЛО

Сніданок в готелі. Виселення. Переїзд в термальне курортне місто Хайдусобосло. Маленьке угорське містечко Хайдусобосло у минулому столітті прославилось на всю Європу, адже тут у 1925 році виявили цілюще термальне джерело. А через два роки тут відкрився перший термальний курорт. Протягом останніх років цей комплекс осучаснили: були побудовані нові будівлі, аквапарк, закритий спа-центр. І завдяки цьому комплекс “Hungarospa” став найбільшим у Європі.

Відпочинок в купальнях.

Хайдусобосло

Відправлення з Хайдусобосло.

Прибуття в Україну.


У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

– проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;

– проживання в готелі 2**-3***;

– харчування – сніданки (після ночівлі в готелі);

– медичне страхування.

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:

– депозит на факультативні екскурсії €25 (не можна використати на вх. квитки у купальні);

– вхідні квитки в купальні та інші екскурсійні об’єкти;

– дегустації вин та гуляшу

Важливо:

ОБОВ’ЯЗКОВО!!! усім паломникам потрібно бути на місці посадки за 20 хвилин до години виїзду.