Марія Повч, Токай та Будапешт
Марія Повч, Токай, Будапешт
27.11.2014 р.   —   30.11.2014 р.
120€+100грн

Відчути Божу ласку перебуваючи в маленькому містечку Марія Повч! Відвідати термальні купальні та продегустувати токайські вина! Побачити велич Будапешту! Все можна поєднати, всюди можна встигнути… в паломництві до чарівної Угорщини!

Будапешт,_вид_на_Пешт_с_Рыбацкого_бастиона

 

День 1: Львів – Марія Повч

Виїзд зі Львова вранці, перетин угорського кордону, приїзд в Марія Повч. Літургія. Обід. Ознайомлення з історією чудотворної ікони. Вільний час на приватну молитву.

mariapovch

 

Марія Повчце місто в Угорщині. В церкві св. Михаїла знаходиться славна на всю Європу чудотворна ікона Божої Матері. Ікона ця належить до так званих “плакучих” ікон. У другій половині XVII століття її подарували греко-католицькій церкві в селі Повч. Ікона простояла там 20 років без особливого почитання, поки сама Пресвята Богородиця не привернула до себе увагу. Під час Богослужіння люди побачили сльози на очах Божої  Матері, зображеної на іконі. Впродовж місяця, з невеликими перервами, ікона «плакала». Створена комісія ретельно перевірила численні чудеса, що діялися перед іконою Богоматері, та зокрема сам «плач» ікони. Комісія прийшла до висновку, що причиною сліз є тільки надприродна сила, а всі чудеса і справді допомога Пречистої Божої Матері через цю ікону. Так, ікону було проголошено чудотворною, а село змінило назву на Марія Повч.

Після вільного часу вечеря і поселення в готель.

 

День 2: Марія Повч – Токай

Літургія. Сніданок. Переїзд до Токаю. Відвідини храму,  де служив півчим Григорій Сковорода. Факультативно – дегустація вин. Вечеря. Нічліг.

 

tokaj (1)

Токай давньоруське містечко біля місця впадіння Бодрога до Тиси. Місто Токай — центр виноробного регіону, в якому виробляється однойменне вино. До наших днів збереглася чудова атмосфера невеликого містечка. Замок Ракоци, багато привабливих церков, прогулянка старовинними вуличками з дивовижними будівлями 17-18 ст., Ратуша і палац Яноша Шаполаі. Все це  можна поєднати з дегустацією знаменитих на весь світ місцевих вин.

 

Hungary-Wine-Robinson_01

Повернення на вечерю та нічліг у готель.

 

День 3: 

Сніданок.  Нірбатор. Огляд міста. Термальні джерела. Вечеря. Нічліг.

 

Місто Нірбатор – це родинне гніздо одного з найдревніших і наймогутніших угорських родів 13-го-18-го століть. Баторії були також князями Трансільванії.  Тут є готична церква 15-го століття, в якій є унікальні деревяні вівтарі, подібних до яких немає в світі ні по розмірам, ні по змісту. З ними пов`язані різні інтриги та неординарні події, це спадщина ЮНЕСКО. В палаці 15-го століття можна оглянути музей-паноптикум, греко-католицьку та реформатську церкви.  Бажаючих зможуть відпочити після екскурсій в термальному оздоровчому  комплексі Sárkany.

 

День 4: 

Сніданок. Відвідини Будапешту.

viden

Будапешт. Сім красивих мостів зв’язують Пешт, Буду і Обуду – три історичні частини Будапешту, столиці Угорщини. Мандруючи містом, ми побачимо будівлю Парламенту, найбільшу в Європі, Собор св.  Іштвана, освячений на честь першого короля Угорщини.  Дізнаємося, чому казкова білокам’яна фортеця отримала назву Рибацький бастіон, а ще угорська столиця – єдине місто в світі з понад 120 термальними джерелами. У вільний час можна буде відвідати термали або здійснити прогулянку по Дунаю.

Ввечері виїзд до Львова.


Вартість паломництва: 120 євро + 100 грн.

 

У вартість входить:

  • 3 нічліги в готелі;
  • 3 сніданки;
  • 3 вечері;
  • переїзд автобусом єврокласу;
  • супровід духівника та керівника групи;
  • медичне страхування.

 

Додаткові витрати:

  • екскурсії орієнтовно 20 евро ( Токай, термальні купальні, Будапешт);
  • відкриття шенгенської візи 35 Євро + 20 євро (послуги візового центру).

Шановні паломники! Згідно з новими правилами відкриття шенгенської візи, які діють з 23.06.2015 року, особиста присутність заявника у консульстві та збір біометричних даних (відбитків пальців) є обов’язковою умовою для відкриття шенгенської візи. Для цього паломництва відкривається шенгенська віза в Угорському консульстві у м. Ужгород або Берегово.  Дату подачі документів буде повідомлено додатково.

Паломницький центр залишає право змінювати програму паломництва на рівноцінні об`єкти.