Марія Повч, Будапешт, Відень
Марія Повч, Будапешт, Відень
21.11.2014 р.   —   24.11.2014 р.
140€+100грн

1 день:

Виїзд зі Львова від головного залізничного вокзалу.

2 день:

Марія Повч. Служба Божа.

mariapovch

Марія Повч – це місто в Угорщині. В церкві св. Михаїла знаходиться славна на всю Європу чудотворна ікона Божої Матері. Ікона ця належить до так званих “плакучих” ікон. Історія її така. В 1676 р. замовив собі один селянин ікону Божої Матері. Вона мала бути намальована на дошці. Але вартість ікони виявилася для нього завелика, і він її не викупив. Незабаром купив ікону інший селянин, Лаврентій Гурта, який подарував її до греко-католицької церкви в селі Повч. Ікону поставлено в церкві, але двадцять років вона була в тій церкві без особливого почитання, поки сама Пресвята Богородиця не привернула до себе увагу цього світу. 4 листопада 1696 р., люди, що були в церкві на Богослужінні, побачили сльози в очах Божої Матері, зображеної на цій іконі, і цей “плач” ікони Божої Матері тривав з перервами до 8 грудня 1696 р. Єпископ вислав комісію, яка ґрунтовно перевірила всі ці численні чуда, що діялися перед іконою Богоматері, та зокрема сам “плач” ікони. Комісія ствердила, що причиною сліз є тільки надприродна сила, що всі ті чуда справді є чудесною допомогою Пречистої Божої Матері через цю ікону. Після того змінено назву села Повч на Марія Повч, а ікону проголошено чудотворною. І так місцевість Марія Повч стала осередком побожних паломництв багатьох народів.

Переїзд до Будапешту. Екскурсія.

original

Будапе́шт (угор. Budapest) — місто на Дунаї, столиця Угорщини.
1873 р. міста Пешт (угор. Pest — грубка), яке лежало на східному боці річки Дунай, Буда (лат. Buda) і Обуда (угор.Obuda, обидва — на західному боці річки) було об’єднано в одне місто під назвою Будапешт.
Будапешт — головний культурний осередок Угорщини, тут знаходяться головні національні театри, музеї, мистецькі заклади освіти, інші культурні заклади тощо.
1884 р. за проектом Міклоша Іблі було зведено будівлю Будапештської опери. 1896 р. у Будапешті було засновано центральний музей Угорщини — Музей образотворчих мистецтв. У 1802 р. – Національну бібліотеку імені Ференца Сечені. У Королівському палаці, побудованому у XIV ст., працює декілька музеїв. Найпопулярніший із них – Національна галерея. Тут зібрано здобутки найвідоміших угорських художників і скульпторів XIX-XX ст. У центрі площі Героїв розташований пам’ятник Тисячоріччю Угорщини. Його побудували в 1896 р., до свята, але на початку XXI ст. змінили деякі його скульптури. Центр ансамблю становить 36-ти метрова колона з крилатим генієм на вершині і статуї вождів семи угорських племен, серед них і Арпада, вождя угорців, що прийшли у 896 р. на територію нинішньої Угорщини. По обидва боки колони – напівкругла колонада з бронзовими статуями видатних діячів угорської історії.

Поселення у готель. Вільний час. Можливість відвідин термальних купалень, а також прогулянка на кораблику по Дунаю з келихом шампанського (15€).
Нічліг у готелі.

3 день:

Сніданок. Переїзд до Відня. Екскурсія містом. Відвідини собору.

vena

Завершиться паломництво у столиці Австрії, Відні. Прибуття вранці. Для бажаючих пропонується піша екскурсія центром міста. Відвідини центрального собору Св. Стефана (Собор Святого Стефана у Відні (нім. Stephansdom, уживана назва Steffl) — католицький собор, національний символ Австрії й символ міста Відень. Кафедра віденського архієпископа — примаса Австрії. Розташовано в центрі старого міста на майдані Св. Стефана (Штефансплац). Перший храм на місці собору зведено у 1137 — 1147 рр.; собор в сучасних межах збудовано у XIII — XV ст й набув сучасного вигляду до 1511 р. (Зараз перебуває на реставрації), поруч – музей Моцарта, укр. церква Святої Варвари, де відбудеться літургія. Протягом екскурсії довідаємось про історію та особливості Відня, побачимо Зимову Резиденцію Габсбургів, церкву Св. Петра, Оперний театр. Одна з найцікавіших вулиць міста – Марієнгільфе штрасе (з безліччю магазинчиків та кафе, працюють з понеділка по суботу). Можна відвідати Шонбрунський замок, інші замки міста. Після екскурсії можна буде відвідати Віденські музеї, скуштувати відому віденську каву чи штрудель.

Нічний переїзд до Львова.


Вартість паломництва: 140€+100грн

У вартість паломництва входить:

  • 1 нічліг у готелі;
  • 1 сніданок;
  • переїзд автобусом єврокласу;
  • супровід духівника та керівника групи;
  • медичне страхування.

 

Додаткові витрати:

  • оплата за екскурсії Будапештом та Віднем 10 Євро;
  • відкриття шенгенської візи 35 Євро + 20 євро грн (послуги візового центру).