Корисна інформація для паломників

1. За декілька днів до виїзду Вам зателефонує керівник групи і повідомить необхідну інформацію стосовно виїзду. Переважно виїзд відбувається від головного залізничного вокзалу у Львові між 00:00 і 04:00 ранку.

 

2. Керівник групи наперед готує список розсадки паломників в автобусі. Відповідно до практики нашого паломницького центру розсадження проводиться по віку (старші особи мають привілей бути в передній частині автобуса). Якщо Ви подорожуєте в компанії, будь-ласка, перед поїздкою повідомте, з ким Ви би хотіли сидіти в автобусі.

 

3. Перед поїздкою рекомендується перевірити прогноз  погоди в Інтернеті або по телебаченні для того, щоб взяти в дорогу відповідний одяг. В будь-якому випадку варто взяти з собою щось з теплого одягу та дощовик або парасолю.

 

4. Всі наші екскурсії будуть пішохідними. Тому обов’язково потрібно мати  зручне взуття. Якщо у Вас є труднощі з доланням довгої дистанції пішки –  повідомте про це адміністрацію Паломницького центру до виїзду.

 

5. Крім того, з собою потрібно взяти:

  • молитовник і вервечку;
  • продукти в дорогу, які не псуються;
  • додаткові кошти на транспорт, екскурсії та кишенькові витрати (євро рекомендовано придбати в Україні);
  • речі для особистої гігієни (рушник, мило, шампунь);
  • необхідні ліки;
  • надувні подушки для подорожі або маленькі подушечки для зручності сидіння та плед для комфорту під час нічного переїзду в автобусі.

 

6. У більшості готелів, в яких будемо зупинятися, поселення буде в 2- і 3-місні номери (двомісні кімнати в першу чергу отримують подружні пари), крім паломницького дому в м. Ченстохова, де більшість кімнат 4-місні. Під час паломництва неодружені пари не поселяємо разом.

 

7. Власний багаж бажано розділити на дві частини: підручний багаж, який візьмете з собою в салон автобуса зі всіма необхідними речами, і сумка або валізка з рештою речей, які покладете в багажне відділення. Перед довгими переїздами потрібно пам’ятати, щоб взяти всі необхідні речі з собою в автобус, щоб зайвий раз не відчиняти багажне відділення.

 

8. У випадку поганого самопочуття учасника прощі потрібно відразу повідомити керівника групи. Не дозволено під час прощі самовільно відлучатися від групи.

 

9. За загублені під час прощі або залишені в готелях речі Паломницький центр відповідальності не несе.