Католицьке Різдво у Вифлеємі
18.12.2017 р.   —   25.12.2017 р.
835$+200грн

1 ДЕНЬ

Зустріч паломників у Львові в аеропорту о 05:30. Переліт до Києва, зустріч київських паломників в аеропорту «Бориспіль» о 08:00. Переліт до Ізраїлю. Прибуття в аеропорт Бен-Гуріон (м. Тель-Авів). Проходження митного контролю, посадка в автобус, переїзд у  Галілею.  У Галілеї Ісус провів усе своє дитинство і юність. Саме у ній прозвучали перші проповіді Христа. Подорожуючи  по Галілеї, паломники переживають євангельські події на тих місцях, де вони відбувалися, слухають слова Христа там, де вони були сказані. Переїзд до готелю у м.Тверія, вільний час.  Вечеря, ночівля.

 

 

2 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Виселення з готелю. Гора Блаженств – місце Нагірної проповіді, Божественна Літургія. Озеро Кінарет-Галілейське, на березі якого  Христос знаходить собі учнів. У вільний час для бажаючих прогулянка на кораблику Галілейським озером (10$ з особи), та обід з рибою Св. Петра (20$ з особи).  Капернаум – Синагога, де проповідував Ісус. Церква Первенства Петра. Церква 12 апостолів. Переїзд до готелю, вільний час.  Вечеря, ночівля.

 

Capernaum - greek orthodox church "The twelve apostles"

 

3 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви.  Підйом на Гору Тавор – місце Преображення Господнього. Божественна Літургія. Переїзд у  Назарет. Тут, в Назареті, здійснилося Благовіщення. Святій Діві Марії явився архангел Гавриїл, вісник благої новини, що від Неї народиться довгоочікуваний Месія. Тут же, в Назареті, Богонемовля Ісус оселився разом зі Своєю Матір’ю і праведним Йосипом після повернення з Єгипту. Відвідаєм Базиліку Благовіщення, а також церкву Святого Гавриїла, де знаходиться колодязь Діви Марії. Поїдемо у невелике містечко  Кана-Галілейська,  де Ісус здійснив перше чудо, перетворив воду на вино.  Обряд відновлення подружніх обітів для подружніх пар, що разом перебувають у паломництві.  Яффо – прогулянка по стародавньому місту. Яффо одне  з найколоритніших міст з древньою історією і легендами. Тут гостював святий Петро у кожум’яки Симеона і повернув із мертвих Товита. У центрі міста знаходиться велика францисканська церква Св. Петра. Переїзд до готелю, вільний час. Вечеря, ночівля.

 

Kana-Galilejska-02

 

4 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Місто Єрихон розташоване на дні Йорданської долини в глибокій западині приблизно на 250 метрів нижче рівня світового океану. Божественна Літургія. Гора спокус – місце  спокуси Ісуса Христа дияволом. Дерево Закхея. Знамените дерево знаходиться в центральній частині Єрихону. «Смоковниця Закхея» являє собою сикомора, має висоту 15 м при діаметрі крони в 25 м. Ріка Йордан – місце відновлення обітів хрещення паломників у водах Йорданських. Відвідини фабрики косметики Мертвого моря. Виїзд на Мертве море, відпочинок. Мертве море є безстічним озером, розташованим в Йорданський Рифтовій долині.  Узбережжя Мертвого моря — найнижчий суходіл планети. Повернення в готель, вільний час. Вечеря, ночівля.

 

мертве море

 

5 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд у Єрусалим. Тут будемо молитись на Віа Долороза (Хресна дорога), відвідаємо  Храм Гробу Господнього, зійдемо на Голгофу – місце розп’яття і смерті Ісуса. Ви зможете прикластися до каменю миропомазання і вшанувати головну святиню християнства – Гріб Господній. Божественна Літургія. Ще багато дивного і сокровенного чекає Вас в Єрусалимі: світлиця Таємної Вечері на горі Сіон, Дорміціон (Бенедиктинський монастир) Церква Успіння Божої Матері, Гробниця Давида. Вечірні молитви. Повернення в готель, вільний час. Вечеря, ночівля.

 

Гріб Господній

 

6 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви.  Переїзд у Єрусалим. В цей незабутній день ми продовжимо знайомство з найсвятішим для Християн містом – Єрусалимом, що є так само святим для Іудеїв і Мусульман. Божественна Літургія. Оглянемо з Оливної гори це дивовижне місто. На Храмовій горі  зараз розташовані святі для мусульман мечеть Эль-Акса і золотий Купол Скелі. Відвідаємо Гефсиманський  сад,  гробницю Діви Марії, церкву Отче Наш, місце Вознесіння Господнього (стопа), Стіну Плачу.  Повернення в готель, вільний час. Вечеря, ночівля.

 

JER-Film-Stills-Sunset-Dustin-Farrell

 

7 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд у Ейн Карем  — старовинне селище неподалік Єрусалиму. За переданням християнської традиції – місце народження Івана Хрестителя та зустрічі Діви Марії і Єлизавети. Найважливішим місцем паломництва у Ейн Карем є церква св.  Івана Хрестителя, нове приміщення якої збудоване наприкінці 19 століття і знаходиться дещо вище від неї. Церква відвідин (літня резиденція Захарія). Дорога між ними веде до Джерела Марії. Повернення у Палестину.  У Бейт-Сахур відвідаємо  Поле пастушків. У Вифлеємі – Молочний грот. Повернення в готель, вільний час. Вечеря, ночівля.

 

Ейн Карем

 

8 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Виселення з готелю.    Вифлеєм – невелике містечко, зване також містом царя Давида. Сюди прийшла Божа Мати разом з праведним Йосипом для участі в переписі, що проводився в цей час. Тут, в невеликій печері, де знаходилися тільки ясла для корму тварин, здійснилося віщування пророків і “Слово сталося тілом” і Бог народився серед людей. Божественна Літургія. Перед нами постануть: Базиліка Різдва Христового, Вифлеємська Зірка, Каплиця ясел. Прибуття в аеропорт Бен-Гуріон. Виліт в Україну.

 


У ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– авіапереліт в обидві сторони;

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;

– духовний супровід священика та супровід досвідченого керівника;

– послуги дипломованого гіда;

– 7 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);

– 7  сніданків та вечерь (шведський стіл).

 

ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ

– чайові водієві 2$ та гідові 2$ в день;

– підйом на г. Тавор та інші вхідні квитки на екскурсійні об`єкти (разом до 20 $ за час подорожі);

– медичне страхування, у випадку відсутності страхового полісу, 100-300 грн (залежно від віку);

– дорога до Києва і назад, особисті витрати.

 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання. Ціни у євро подані з інформаційною метою.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.