Зустріч з Падре Піо у Ватикані
Венеція, Рим, Ватикан, Асиж, Падуя
АКЦІЯ - ЦІНУ ЗНИЖЕНО!
група від 35 осіб
07.02.2016 р.   —   13.02.2016 р.
295€+100грн.

Згідно з побажанням Папи Франциска, земні останки о. Піо з П’єтрельчіни, широко знаного як Падре Піо, будуть уперше виставлені для вшанування у ватиканській базиліці св. Петра. Помолитися біля тіла святого стигматика можна буде від 7 до 13 лютого 2016 року, під час нашого паломництва.

Ostensione-San-Padre-Pio

1 день: Львів – Венеція

Виїзд зі Львова. переїзд до Венеції.

 

2 день: Венеція

В дорозі до Вічного Міста – Рима ми зупинимось у одному з наймальовничіших та найунікальніших міст світу, у Венеції. Наш день розпочнеться з ранкової прогулянки її вузькими та заплутаними вуличками. Ми побачимо найвідоміший міст Венеції, міст Ріальто. Дізнаємось про історію Венеції та відвідаємо її найвідоміший храм, Базиліку Святого Марка, де знаходяться мощі Євангелиста. У Базиліці Святого Марка ми візьмемо участь у Літургії, біля мощей євангелиста Марка.
Головна площа Сан-Марко і неймовірна кількість голубів, символ Венеції – кафедральний Собор святого Марко, де зберігаються реліквії християнства, привезені хрестоносцями; Палац дожів, правителів Венеціанської республіки; міст Ріальто, найстаріший міст, зведений над Гранд-каналом; незабутній вигляд на Венецію з води – все це залишить у нас приємні спогади.

Венеція2

Чарівна та загадкова Венеція в цей час святкує найвідоміший у світі Венеціанський карнавал. Це щорічний фестиваль, який починається приблизно за два тижні до Попільної середи і закінчується за день до Попільної середи і святкується по всій Італії.

Venice-carnival

Після Літургії протягом вільного часу можна буде відвідати інші церкви Венеції, поплавати на гондолах, поблукати містом. В часі карнавалу всі “маски” надзвичайно привітні та відкриті для спільних фотографій з усіма гостями Венеції.
Те, що ми не зможемо побачити під час піших прогулянок,  ми побачимо, пливучи водяним трамваєм по Великому Каналу, яким ми повернемось до нашого автобуса.

vecher-v-venecsii

Переїзд на вечерю та нічліг у готель.

3 день: Венеція – Рим

Сніданок. Переїзд до Риму.

General view of St Peter's Square where Pope Francis is conducting a mass to prepare an urn containing the relics of the Apostle St. Peter for public veneration, at the Vatican

Вшанування земних останків о. Піо з П’єтрельчіни, широко знаного як Падре Піо, у ватиканській базиліці св. Петра.  Літургія.

Факультативно підйом на купол Св.Петра (6-7 євро). Екскурсія містом.

Padre Pio

Також саме на час нашого перебування у Ватикані випадає Попільна середа – початок Великого Посту в Римо-католицькій Церкві. Під час Генеральної Аудієнції ми почуємо слово Святішого Отця Франциска, звернене до паломників з усього світу, які прибудуть до Апостольської Столиці, і після того увійдемо до Базиліки Святого Петра через Святі Двері.

Pope and Doors

Протягом екскурсії ми також відвідаємо Базиліку Св.Павла (за мурами), Базиліку Святого Івана на Лятерані та Базиліку Матері Божої Більшої. Святі Сходи, по яких Ісус підіймався на суд до Пилата. Таким чином, протягом двох днів у Римі ми будемо молитися в усіх папських Базиліках, в яких у Святий Рік Милосердя будуть відкриті у Римі. Докладніше про Святий Рік Милосердя та традицію відчиняти Святі Двері читайте в статті на нашому сайті.

Вечеря та нічліг у готелі.

4 день: Рим

Сніданок. Продовження екскурсії. Після відвідин Ватикана та зустрічі з Падре Піо – екскурсія містом: ми відвідаємо Фортецю Св. Ангела ззовні, одну з найгарніших площ Риму, Площу Навона, античний храм всіх богів Пантеон, найвеличніший фонтан Риму, Фонтан ді Треві. Іспанські сходи.

Petersdom @ Sunset

Участь у Генеральній аудієнції з Папою Франциском.

VATICAN-POPE-AUDIENCE

Вечеря та нічліг у готелі.

5 день: Рим – Асиж

Сніданок. Переїзд до Асижу.

Assisi_San_Francesco_BW_1

Сніданок. Переїзд до Асижу. Асиж – це місто, краса і спокій якого торкаються глибини душі кожного паломника. Дорогою до Асижу ми ознайомимось з життям двох його найвідоміших дітей Св. Франциска та Св. Клари. В цей день ми відвідаємо чотири церкви Асижу, Базиліку Св. Марії та Ангелів, з якою пов’язане одне з найбільших чуд в житті св. Франциска, церкву Св. Дям’яна, яку Франциск відбудував своїми руками, Базиліку Св. Франциска, де спочивають мощі святого, в якій у нас буде Літургія, та Базиліку Св. Клари.

Переїзд на вечерю та ночівлю в готель.

 

6 день: Падуя

Сніданок. Переїзд до Падуї.

padova

Сніданок. Переїзд до Падуї. Падуя є одним з найстаріших міст північної Італії неподалік Венеції. За легендою Падуя була заснована у 12 ст. до н. е. Протягом історії Падуя була важливим культурним центром Італії, тут знаходиться один із найстаріших італійських університетів. Покровителем Падуї є Св. Антоній, помолитись його мощам приїжджають паломники зі всього світу.

Екскурсія. Літургія, вільний час, нічний переїзд до Львова.

 

7 день: Падуя – Львів

Повернення до Львова.


Вартість паломництва: 295* євро + 100 грн

* за умови формування групи від 35 осіб.  При групі від 20 до 35 осіб – вартість 315 є + 100 грн.

У вартість входить:

  • 4 нічліги у готелях;
  • 4 сніданки та 4 вечері;
  • переїзд автобусом єврокласу;
  • супровід духівника та керівника групи;
  • медичне страхування.

Додаткові витрати:

  • відкриття шенгенської візи – 35 євро (окрім дітей, студентів до 21 року та пенсіонерів) та послуги візового центру – 20 євро;
  • в разі відкриття біометричної візи ОБОВ’ЯЗКОВА ОСОБИСТА ПРИСУТНІСТЬ ОСОБИ В КОНСУЛЯТІ; можливе поселення в одномісному номері за додаткову оплату.
  • витрати на міський транспорт та екскурсії – загалом 40 Євро.