До Венеції на карнавал
Марія Повч, Будапешт, Відень, Падуя, Венеція
01.01.2015 р.   —   10.01.2015 р.
195€+100грн

Зануритись у світ палаців, парків, храмів. Світ величі, розкоші, витонченості. Світ, що не лишає байдужим. Приголомшує…
Затамувавши подих, відчути Божу присутність, доторкнутися до історії, побачити плоди натхнення, дарованого Небом…

san_marco

Венеція, Відень, Будапешт – три океани незабутніх вражень!

karnaval

День 1: Львів – Марія Повч – Будапешт

Виїзд зі Львова. Переїзд до Марія Повч.

mariapovch

Угорське містечко Марія Повч стало осередком прощ завдяки чудотворній іконі Божої Матері. У другій половині XVII століття її подарували греко-католицькій церкві в селі Повч. Ікона простояла там 20 років без особливого почитання, поки сама Пресвята Богородиця не привернула до себе увагу. Під час Богослужіння люди побачили сльози на очах Божої Матері, зображеної на іконі. Впродовж місяця, з невеликими перервами, ікона «плакала». Створена комісія ретельно перевірила численні чудеса, що діялися перед іконою Богоматері, та зокрема сам «плач» ікони. Комісія прийшла до висновку, що причиною сліз є тільки надприродна сила, а всі чудеса і справді допомога Пречистої Божої Матері через цю ікону. Так, ікону було проголошено чудотворною, а село змінило назву на Марія Повч.

Під час служби Божої ми теж зможемо помолитися перед чудотворною іконою Божої Матері.

Переїзд до Будапешту.

Будапешт. Екскурсія, вільний час.

budapest1

Cім красивих мостів зв’язують Пешт, Буду і Обуду – три історичні частини Будапешту, столиці Угорщини.

budapesht-mist

Мандруючи містом, ми побачимо будівлю Парламенту, найбільшу в Європі, Собор св. Іштвана, освячений на честь першого короля Угорщини. Дізнаємося, чому казкова білокам’яна фортеця отримала назву Рибацький бастіон, і побуваємо на знаменитих термальних купальнях, адже угорська столиця – єдине місто в світі з понад 120 термальними джерелами.

budapest-evening-hungary

У вільний час можна буде відвідати термали або здійснити прогулянку по Дунаю.

Переїзд на ночівлю в готелі.

День 2: Будапешт – Відень – Падуя

Сніданок. Переїзд до Відня. Екскурсія, вільний час.

vienna

«Серцем Європи» називають столицю колишньої Австро-Угорської імперії, а нині Австрії – Відень. 

vienna-2

Ближче познайомившись з містом, ми дізнаємося його історію. Побачимо Зимову резиденцію Габсбургів, династії, завдяки якій Австрія стала могутньою імперією; овальну церкву св. Петра зі смарагдовим куполом; Оперний театр – музичну Мекку не тільки Європи, а й усього світу.

vianna-4

Дізнаємося, як в шпилі Собору св. Стефана – символу Відня з 800-річною історією – опинилося гарматне ядро; скільки кімнат у величному палаці Шенбрунн, оточеному прекрасним парком з фонтанами і статуями; які заввишки башти неоготичної Ратуші, де сьогодні засідає віденська мерія, а також хто такий Карло Борромео і чому на його честь збудовано церкву-музей Карлськірхе.

Виды_зимней_Вены

Після екскурсії можна буде скуштувати неповторну віденську каву і неймовірно смачний штрудель.

Переїзд до готелю в околицях Падуї.

День 3: Падуя – Венеція

Сніданок. Падуя. Екскурсія, Літургія, вільний час.

padova

За легендою Падуя – одне з найстаріших міст північної Італії – була заснована у ХІІ ст. до н.е. Протягом історії місто було важливим культурним центром Італії. Тут знаходиться один з найстаріших італійських університетів.

Basilica_di_SantAntonio_da_Padova

Покровителем Падуї вважається св. Антоній. Помолитися його мощам приїжджають паломники зі всього світу.
Ми теж відвідаємо Базиліку св. Антонія, а ще церкву св. Юстини, де знаходяться мощі євангелістів Луки і Матія та перших мучеників.

Переїзд до Венеції.

Венеція. Венеціанський карнавал.

Чарівна та загадкова Венеція в цей час святкує відомий Венеціанський карнавал.

venice karnival

Карнавал у Венеції – це щорічний фестиваль, який починається приблизно за два тижні до Попільної середи і закінчується на Масляну (Жирний вівторок або  Grasso), за день до Попільної середи, будучи фестивалем перед постом, означає carne vale (іт. «прощавай, м’ясо») і святкується по всій Італії.

venice karn

Перший Венеціанський карнавал датується 1094 роком. Тоді він складався з більш ніж двох місяців гулянь, поки ця традиція не занепала в 18 столітті. Вона була відроджена в 1979 році з великим успіхом і в даний час є великий приводом, щоб надіти маску і костюм, прийняти участь у параді містом, насолодитися живою музикою на головних площах міста, заходах, організованих Радою з туризму і є прекрасним фестивалем під відкритим небом, де кожен може приєднатися.

Venice-carnival

Тож вишукані костюми і загадкові маски будуть нас супроводжувати на прогулянці містом палаців, мостів, каналів і церков.

Romantic-Venice-Night-Wallpaper

Головна площа Сан-Марко і неймовірна кількість голубів, яких тут вважають священними птахами; символ Венеції – кафедральний Собор св. Марко, де зберігаються реліквії християнства, привезені хрестоносцями; Палац дожів, правителів Венеціанської республіки; міст Ріальто, найстаріший міст, зведений над Гранд-каналом; незабутній вигляд на Венецію з води – все це залишить у нас приємні спогади.

Venice-Beach-Images-HD-Wallpaper-Desktop

Нічний переїзд до Львова.


Вартість паломництва: 195 євро+100 грн.

У вартість входить:

  • 2 нічліги в готелях;
  • 2 сніданки;
  • 1 вечеря;
  • супровід духівника та керівника групи;
  • переїзд автобусом єврокласу;
  • медичне страхування.

 

Додаткові витрати:

  • відкриття шенгенської візи – 35 євро (окрім дітей, студентів до 21 року та пенсіонерів) та послуги візового центру – 330 грн;
  • витрати на екскурсії – загалом 10 євро, витрати на кораблик у Венеції та поїзд у Падуї – загалом 15 євро.