Дорогою Спасителя
Тель-Авів – Капернаум – Кана Галілейська – Хайфа – Тверія – ріка Йордан – гора Тавор – Назарет – Галілейське море – Єрусалим – Мертве море – Вифлеєм – Єрихон – Бейт-Сахур – Ейн Карем – Лідда – Яффо
23.05.2018 р.   —   31.05.2018 р.
775$+200грн

 1 день -Зустріч прочан у Львові в аеропорту о 15.00, початок реєстрації, виліт. Прибуття в аеропорт Бен-Гуріон (м. Тель-Авів) о 21.00 год. Переїзд у м. Тверія. Поселення у готель. Нічліг.

 

 

2 день – Сніданок. Гора Тавор – місце Преображення Господнього. Божественна Літургія. Переїзд у  Назарет. Велика частина життя Ісуса Христа пов’язана з Галілеєю. Тут, в Назареті здійснилося Благовіщення. Святій Діві Марії явився архангел Гавриїл, вісник благої новини, що від Неї народиться довгоочікуваний Месія. Тут же, в Назареті, Богонемовля Ісус оселився разом зі Своєю Матір’ю і праведним Йосипом після повернення з Єгипту. Відвідаєм Базиліку Благовіщення, а також церкву Святого Гавриїла, де знаходиться колодязь Діви Марії. Поїдемо у невелике містечко  Кана-Галілейська,  де Ісус здійснив перше чудо, перетворив воду на вино. Обряд відновлення подружніх обітів для подружніх пар, що разом перебувають у паломництві.

Переїзд до готелю, вільний час. Вечеря, нічліг.

 

 

Nazaret_Verkuendigungsbasilika

3 день – Сніданок, ранішні молитви. Виселення з готелю. Виїзд у  Галілею,  де Ісус провів більшу частину свого земного життя. Саме у ній прозвучали перші проповіді Христа. Подорожуючи  по Галілеї, паломники переживають євангельські події на тих місцях, де вони відбувалися, слухають слова Христа там, де вони були сказані.Гора Блаженств – місце Нагірної проповіді. Божественна Літургія.Капернаум –Синагога, де проповідував Ісус. Церква Первенства Петра. Озеро Кінарет-Галілейське,  на березі якого  Христос знаходитьсобіучнів.У вільний час – прогулянка на кораблику Галилейським озером (за бажанням): (10 $ з особи), та обід з рибою Св. Петра (20 $ з особи).

Переїзд у місто Хайфа, яке розкинулося біля Середземного моря на схилах Біблійної гори Кармель.  Хайфа була заснована в Римську епоху. Під час походів хрестоносців вона була великим населеним пунктом та середземноморським портом. На горі Кармель базувався орден госпітальєрів-кармелітів, там знаходиться Храм Святого Іллі. Панорама Бахайських садів. Переїзд до готелю у Вифлеємі, поселення. Вечеря, нічліг.

 

Хайфа. Haifa. חֵיפָה

 

4 день – Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд у Єрусалим. В цей день ми познайомимося з найсвятішим для Християн містом – Єрусалимом, що є так само святим для Іудеїв і Мусульман. Оглянемо з Оливної гори це дивовижне місто. На Храмовій горі розташовані святі для мусульман мечеть Эль-Акса і золотий Купол Скелі. ВідвідаємоГефсиманський  сад і Церкву Усіх Націй, гробницю Діви Марії.

Повернення у  Палестину.  Вифлеєм – невелике містечко, зване також містом царя Давида. Сюди прийшла Божа Мати разом з праведним Йосипом для участі в переписі, що проводився в цей час. Тут, в невеликій печері, де знаходилися тільки ясла для корму тварин, здійснилося віщування пророків і “Слово сталося тілом” і Бог народився серед людей. Перед нами постануть: Базиліка Різдва Христового, Вифлеємська Зірка, Каплиця ясел. Також відвідаємоМолочний грот. Переїзд до готелю, вільний час. Вечеря, нічліг.

 

JER-Film-Stills-Sunset-Dustin-Farrell

 

5  день – Сніданок.  Ранішні молитви. Єрусалим. Тут пройдемо Хресною дорогою (Віа Долороза), відвідаємо  Храм Гробу Господнього, зійдемо на Голгофу – місце розп’яття і смерті Ісуса. Ви зможете прикластися до каменю миропомазання і побачити головну святиню християнства – Гріб Господній. Ви побачите світлицю Таємної Вечері на горі Сіон – Дорміціон (Бенедиктинський монастир). Ще багато дивного і сокровенного чекає Вас в Єрусалимі:  Церква Успіння Божої Матері, Гробниця Давида. Вечірні молитви. Повернення в готель. Вільний час, вечеря. Нічліг.

 

Holy land

 

6 день – Сніданок. Ранішні молитви. Йордан – місце відновлення обітів хрещення паломників у водах Йорданських.Місто Єрихон розташований на дні Йорданської долини в глибокій западині приблизно на 250 метрів нижче рівня світового океану. За даними археологів, це одне з найдавніших міст світу, в ньому виявлені будови, що датуються VIII століттям до Р.Х.

    Гора спокус – місце  спокуси Ісуса Христа дияволом. Дерево Закхея. Знамените дерево знаходиться в центральній частині Єрихону. «СмоковницяЗакхея» являє собою сикомора, має висоту 15 м при діаметрі крони в 25 м.Виїзд на Мертве море, відпочинок. Мертве море є безстічним озером, розташованим в Йорданський Рифтовій долині.  Узбережжя Мертвого моря — найнижчий суходіл планети.

В Ізраїлі немає більш дикої і голої природи, ніж довкола Мертвого моря. Глибина  в північній частині досягає 400 м, в південній- всього 10 м. Вміст солей і мінералів в нім вдесятеро більший, ніж в звичайному морі. Відвідини фабрики косметики Мертвого моря. Повернення в готель. Вільний час, вечеря. Нічліг.

 

jordan

 

7 день – Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд у Бейт-Сахур, відвідини поля пастушків. Переїзд у Єрусалим. Відвідаємо Церкву Отче Наш та місце Вознесіння Господнього (стопа).

Переїзд у ЕйнКарем – старовинне селище неподалік Єрусалиму. За переданням християнської традиції – місце народження Івана Хрестителя та зустрічі Діви Марії і Єлизавети. Найважливішим місцем паломництва у ЕйнКарем є церква св. Івана Хрестителя, нове приміщення якої збудоване наприкінці 19 століття і знаходиться дещо вище від неї. Церква відвідин (літня резиденція Захарія). Дорога між ними веде до Джерела Марії. Повернення в готель. Вільний час, вечеря. Нічліг.

 

Ейн Карем

 

8 день –  Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Виїзд у Лідда до гробниці Святого Юрія.

Яффо – прогулянка по стародавньому місту. Яффо – одне  з найколоритніших міст з древньою історією і легендами. Традиційно вважається, що Яффо був заснований сином Ноя Яфетом. Тут гостював святий Петро у кожум’яки Симеона і повернув із мертвих Товита. Вважається, що тут  Ной побудував свій ковчег, звідси відправився в дорогу пророк Іона, зробивши частину подорожі в череві кита. У музеї старого Яффо і на місці розкопок можна побачити археологічні свідчення, що розповідають про минуле міста. У центрі міста знаходиться велика францисканська церква Св. Петра.

Прибуття в аеропорт Бен-Гуріон. Виліт в Україну .

 

 Jafa

 

 

 


 

У ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– авіапереліт в обидві сторони;

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;

– духовний супровід священика;

– супровід досвідченого керівника;

-послуги дипломованого гіда;

– медичне страхування;

– 7ночівель у готелях (2-3 особи в номері);

– 7  сніданків та вечерь (шведський стіл).

 

ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

–  чайові водієві 2$ та гідові 2$ в день(разом до 30 $ за час подорожі);

– підйом на г.Тавор та інші вхідні квитки на екскурсійні об`єкти (разом до 20 $ за час подорожі);

– одномісне поселення за додаткову оплату.

 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

*Час вильоту може бути перенесений на день раніше або на день пізніше.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.