Відпочинок на Адріатичному морі в Хорватії
14.08-23.08, 21.08-30.08, 04.09-13.09, 11.09-20.09, 07.09-17.09, 15.09-25.09, 18.09-27.09, 25.09-04.10
28.08.2020 р.   —   06.09.2020 р.
365€+300грн

1 день, п’ятниця (28.08.2020). Виїзд з України. Проходження Україно-Угорського кордону. Переїзд до Хорватії.

 

2 день, субота (29.08.2020). МАКАРСЬКА РІВ’ЄРА (ДРВЕНІК).

Прибуття зранку в Хорватію у Макарську Рів’єру. Поселення в готель (о 12.00). Відпочинок на морі. Вечеря та ночівля в готелі.

*Рекомендуємо вечірню прогулянку на кораблику (13 € / 7 €).

 Вечірня прогулянка на кораблику навколо мальовничих островів Адріатичного узбережжя.  Незабутня прогулянка, яка супроводжується ритмами народної хорватської музики.

В ціну екскурсії входить вечеря з рибою, салатом, вином і соком.

Makarska1

3 день, неділя (30.08.2020). ПЕРЛИНИ ДАЛМАЦІЇ, МАКАРСЬКА РІВ’ЄРА

Сніданок в готелі. Ескурсія «Перлини Далмації»  (35 € – обов’язкова плата).

8.00 – виїзд з готелю, переїзд у місто Спліт. Оглядова екскурсія містом. Спліт можна назвати найурочистішим містом Хорватії. Він знаходиться в центральній частині її узбережжя між містами Задар і Дубровник. Будучи серцем Далмації, розділяє її на дві частини. Нещодавно місту виповнилося 1700 років! За минулі сімнадцять століть тут залишили слід багато цивілізацій.

Вільний час, переїзд в Макарську

Місто Макарська розташоване в центральній частині Адріатичного узбережжя Хорватії між містами Спліт і Дубровнік. Макарська, головне місто “Макарської рів’єри”, вважається не лише туристичним, а й культурним і економічним центром Хорватії, і одним з найкращих курортів на всьому хорватському узбережжі.

Тиха бухта, в якій розташоване місто, надійно прикрита від моря і вітру двома мисами і гірським масивом Біоково, що досягає максимальної висоти 1762 м. Перший готель у Макарській відкрився в 1914 році, але справжній розквіт Макарскої рів’єри почався в 70-х роках.

Місто поділяється на дві бухти мисом Св. Петра. У західній бухті розташувалася курортна зона, пляжі, готелі та крамниці, уздовж берега проходить пішохідна зона.

Історичний центр Макарської – типовий для Далмації – старе місто з вузькими вимощеними вуличками. Найбільш відомі його визначні пам’ятки – церква Св. Марка і церква Св. Петра, Францисканський монастир, численні палаци в стилі бароко і венеціанський фонтан, створений в 1775 році.

Клімат в Макарській дуже м’який, кількість сонячних днів найбільша в Хорватії, а пляжі вважаються одними з найкращих в Хорватії. З міста Макарська зручно відвідати Спліт (60 км) і Дубровнік (140 км).

Вільний час для прогулянки містом, відпочинку на одному з найкращих пляжів регіону та шопінгу

Повернення в готель о 20.00

Ночівля в готелі.

makarska_riviera_dalmatia_croatia

4 день, понеділок (31.08.2020). ПЕЛЕШАЦ ТА О. ХВАР*, МАКАРСЬКА РІВ’ЄРА (ДРВЕНІК).

Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць даного регіону Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.

*Рекомендуємо екскурсію на півострів Пелешац + острів Хвар (20 € /10 €)

Довідка: Пельєшац – півострів незвичайної витягнутої форми в Південній Далмації, з’єднаний з узбережжям 1,5-кілометровим перешийком. Його захоплюючі ландшафти, мальовничі пляжі і затоки, лісисті пагорби і долини вражають тих, хто приїжджає на Пельєшац туристів. Ця малонаселена область Хорватії здавна славиться виноробством, вирощуванням оливок, розведенням устриць і виробництвом солі. В вартість прогулянки входить обід з рибою, салатом, вином та соком.

Вечеря та ночівля в готелі.

 1 сезоні «Гри престолів» Червоний замок розташовувався на Мальті, однак згодом було вирішено також перенести його в Дубровник. Праобразом замку стала фортеця Ловрієнац, яка височіє над 37-метровою скелею. До слова, фортеця відмежована від міста затокою, де і відбувались зйомки «Битви на Чорноводній», щоправда без використання «дикого вогню».

Цікавий факт: біля входу в фортецю є старовинний напис на латині «NonBeneProTotoLibertasVenditurAuro» (Свобода не продається за золото), що явно не в’яжеться з філософією Ланністерів.;))

Зйомки «Гри престолів» у Дубровнику (Хорватія) не обійшлися без скандалів. Фанати однозначно пам’ятають сцену, де королева Серсея проходила оголеною по місту. Справа в тому, що сходи, з яких вона спускалась, реально існують і ведуть до Собору Вознесіння Діви Марії. Ясна річ, що церковнослужителі були проти подібного антуражу, тому більшу частину сцен довелось домальовувати графічно.

Знаменитий сад біля Червоного замку також знімали у Дубровнику, в дендраріумі Трстено. Акведук і альтанки, фонтани зі статуями і повиті лозою галереї, в тіні яких плели інтриги лорд Варіс і Тіріон, знаходяться в місцевому дендрарії. Обов’язково навідайтесь туди, навіть, якщо не є фанатом серіалу. Там насправді гарно. Це місце чудово доповнить ваш відпочинок у Дубровнику.

Вечеря та ночівля в готелі.

Хвар

5 день, вівторок (01.09.2020). ДУБРОВНИК*, МАКАРСЬКА РІВ’ЄРА (ДРВЕНІК).

Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць даного регіону Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.

*Рекомендуємо  екскурсію до Дубровника (30 €, трансфер 25€ / 20 €, трансфер 17€).

Довідка: Дубровнік – стародавнне місто Хорватії на узбережжі Адріатики. Його не випадково називають “Перлиною Адріатики”. При вигляді фортеці старого міста просто німієш від захвату. Розглядаючи в Дубровнику стародавні камені фортець Хорватії, скріплені розчином на основі яєць, зовсім забуваєш, що ти тут тільки турист. Починає здаватися, що час повернувся назад і ти – чи то венеціанський купець, що приплив сюди зі своїми товарами, чи то хорватський мореплавець, що збирається на світанку покинути рідний порт.

europe_croatia_dubrovnik_scenery

6 день, середа (02.09.2020). ПЛІТВІЦЬКІ ОЗЕРА*, МАКАРСЬКА РІВ’ЄРА (ДРВЕНІК).

Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць даного регіону Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.

*Рекомендуємо поїздку до національного парку «Плітвіцькі озера» (трансфер 45€ + вх. квиток 43€ / трансфер 30 € + вх. квиток 18 €)

Національний парк Плітвіцькі озера розкинувся в самому центрі країни. Води річки Корану, що протікають через вапняк, за багато століть створили бар’єри травертину і таким чином з’явилися природні греблі. Саме завдяки таким природним метаморфоз були утворені чудові мальовничі озера, таємничі печери і дивовижні водоспади. Парк має площу понад 29 000 гектарів (29482 га). Тут вашому погляду відкриються шістнадцять досить великих озер, розташованих каскадом, сто сорок водоспадів і безліч печер.

Також, на території парку знаходиться найдавніший хвойний і буковий ліс, який постійно самовідтворюється. Вовки, ведмеді, рідкісні птахи і багато інших мешканці лісу вже протягом багатьох століть ведуть у парку природний спосіб життя. Крім того, національний парк Плітвіцькі озера знаходиться аж ніяк не на рівнинній місцевості, а найвища гора називається Мала Капела, висота її досягає 1280 метрів.

* Рекомендуємо Екскурсію до Національного парку Крка (25€+16€ вхідний квиток / 20€+12€ вхідний квиток ).

Національний парк Крка Хорватії вважається одним з дивних райських куточків природи.                        

Парк розкинувся в північно-східній області від Шибеника на узбережжі однойменної річки. Протяжність паркової території становить 72 кілометри. Тут є сім мальовничих водоспадів і кілька красивих озер. Водоспад Манойловач є найбільшим у парку, його висота сягає майже 60 метрів. Срадінскій вир з 17 щаблів висотою більше 45 метрів відрізняється своєю фантастичною красою.

Вечеря та ночівля в готелі.

Plitvice

7 день, четвер (03.09.2020)О. КОРЧУЛА*, МАКАРСЬКА РІВ’ЄРА (ДРВЕНІК).

Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць даного регіону Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.

 Рекомендуємо  екскурсію до острова Корчула (32 € /16€).

Довідка: Хорвати пишаються тим, що великий мандрівник Марко Поло народився в Хорватії на острові Корчула. Це один з найкрасивіших островів Хорватії, з віковими сосновими лісами і буйною середземноморської рослинністю. Піщані пляжі острова розташовані в тихих, спокійних бухтах.

Крім того, саме на Корчулі роблять знамениті хорватські білі вина «Грк» і «Пошип».

Центральну частину міста Корчула утворює старий град, основу якого складає Кафедральний собор Святого Марка.

Вечеря та ночівля в готелі.

makarska_riviera_dalmatia_croatia

8 день, п’ятниця (04.09.2020)МЕДЖУГОР’Є*, МАКАРСЬКА РІВ’ЄРА (ДРВЕНІК).

Сніданок в готелі. Свята літургія (за бажанням). Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць даного регіону Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.

*Рекомендуємо поїздку до Меджугор’є (17€ /11€ ).

Довідка: Меджугор’є – місце сучасних Об’явлень Богородиці у Боснії та Герцеговині, які тривають ось уже 33 роки (з 25.06.1981р.), істинно райський куточок на Землі, де зціляються людські душі.

«Дорогі діти! Ви всі для мене дуже дорогі. Без вас Бог не може здійснити свій план на землі…», – сказала Богородиця в одному зі своїх послань.

Коротка прогулянка містом з розповіддю про Меджугор’є, огляд святинь, сходження на  гору Подбрдо – місце, де Матір Божа вже багато років з’являється візіонерам, участь у вечірній літургії та молитві на вервиці.

Вечеря та ночівля в готелі.

Medjugorye

9 день, субота (05.09.2020). МАКАРСЬКА РІВ’ЄРА (ДРВЕНІК).

Сніданок в готелі. Виселення з готелю о 10.00.

Відправлення з Хорватії 0 10.00

makarska-rivijera-2

10 день, неділя (06.09.2020).

Прибуття в Україну (Щоб зорієнтуватися в годині прибуття до свого міста для прикладу наводимо тільки м. Львів. Відштовхуючись від цього кожен сам в індивідуальному порядку може прорахувати годину прибуття в потрібне Вам місто. Отож, повернення у Львів в даній програмі орієнтовно о 12.00).


У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту;

супровід керівника групи;

проживання в готелях 3*

сніданки, вечері згідно програми

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:

медичне страхування (за бажанням ви можете оформити страховий поліс самостійно)

харчування, не передбачене готелями;

проїзд громадським транспортом;

користування кондиціонером – 5€ за добу з номеру  (за бажанням, просимо замовляти наперед при бронюванні туру);

ЕКСКУРСІЯ «ПЕРЛИНИ Далмації»  – 35€ – обов’язкова плата

факультативні екскурсії

приватні витрати.

Рекомендуємо взяти з собою:

каримат (туристичний килимок);

купальник/плавки, рушник, в’єтнамки;

панаму чи капелюх для захисту від сонця.

Важливо:

ОБОВ’ЯЗКОВО!!! усім клієнтам потрібно бути на місці посадки за 20 хвилин до години виїзду.